Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Toooomi22

Mam przyjaciółkę ale nie mogę znalezc dziewczyny :(

Polecane posty

Gość Toooomi22

Nie wiem dlaczego tak jest. Mam dobrą przyjaciółkę, która mi zawsze doradza w sprawie dziewczyn, ale jakoś nigdy z tego nic nie wychodzi. Przyjaciółka ma chłopaka i ja też chciałbym kogoś mieć. Często sie kontaktujemy i jak zapoznam jakąś nową dziewczynę to zawsze się jej radzę, jak z nią postępować, bo jestem dosyć nieśmiały. Mimo tego nadal jestem sam. Ostatnia dziewczyna którą podrywałem powiedziała mi, że musze wybrać albo ona albo przyjaciółka bo ona nie uznaje takich przyjaźni. W końcu kontakt z dziewczyną się urwał. Czy myślicie że posiadanie przyjaciółki może być przsszkodą przy poznawaniu nowych dziewczyn? Nie chcę być całe życie sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się, że masz dobrą przyjaciółkę, na dziewczynę przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, żadna z nas nie chce być "tą drugą". Jak sobie wyobrażasz taki związek w przyszłości? Myślisz, ze dziewczyna będzie szczęśliwa że opowiadasz jakiejś innej o problemach w Waszym związku? Ja bym raczej zrezygnowała z takiego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toooomi22
Cieszę się, ale czy to nie jest niesprawiedliwe, że ona ma chłopaka a ja nikogo? :( Ona jak się z nim pokłóci to przychodzi zwierzać się do mnie i ja ją pocieszam, ona w sumie jakby miała nas obu do wspierania. A ja jestem u niej na 2 miejscu bo jestem tylko przyjacielem a dziewczyny znaleźć nie mogę... Też chciałbym mieć bliską osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre lubią mieć męski harem. jak komuś pasuje być w haremie i mieć zmiennika to czemu nie :P bzykacie ją z chłopakiem na zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na dziewczynę przyjdzie czas " x albo i nie przyjdzie :D chłopie, czy ty nie widzisz, że laska wrzuciła cię do swojej "friend zone" i w dodatku blokuje twoje kontakty z innymi kobietami? jesteś tylko tamponem emocjonalnym, chłoptasiem do wyżalania się i wypłakiwania jak się pokłóci ze swoim facetem. a co ty z tego masz? ano to, że nie masz dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją drogą, nieźle się panna ustawiła. ona ma ich dwóch, a oni nie mają prawa mieć innej na boku. od bab to dobrze jednak trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I często takie "przyjaciółki" miękną i sypiają ze swoim przyjacielem dlatego dziewczyny boją się takich "przyjaciółek" bo prawda taka że często z tej przyjaźni wychodzi seks czy nawet jakieś zakochanie obu stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co chlopak przyjaciolki na to ze ona innemu wyplakuje sie na ramieniu jak ma problem w zwiazku pewnie zachwycony nie jest albo o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toooomi22
Naprawdę nie wiem co robić... doradźcie coś. Nie wiem za bardzo jak poradzę sobie bez mojej przyjaciółki, kto mi będzie doradzał z dziewczynami i tak dalej. Chociaż jej doradzanie i tak niewiele pomaga. Może ja po prostu jestem beznadziejny skoro żadna mnie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyjaciółka daje ci chociaż czasem się pomacać jak chłopak nie widzi? bo jak nie to co ty masz z tej przyjaźni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wyraźnie Ci piszą chyba wszyscy że jak chcesz mieć kobietę to musisz z nią zerwać kontakt albo zacząć ją zdobywać... innej opcji ja jako facet nie widzę poza tym kobiety są bardzo zazdrosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Nie słuchaj rad przyjaciółek, a także innych kobiet w sprawach damsko-męskich, te rady to bzdury i prowadzą tylko do porażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka doradza ci tak, żebyś żadnej nie znalazł, bo wtedy ona straci swojego chłopca do wypłakiwania się Co za żałosna bladź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toooomi22
Nie chcę zdobywać mojej przyjaciółki, ona zresztą ma chłopaka. Chcę sobie po prostu znaleźć jakąś fajną dziewczynę i nie być już dłużej samotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciółeczka ma w doopie to czy znajdziesz dziewczynę ona potrzebuje ciebie jako jelenia w zapasie i do wypłakiwania się jak ją chłopak kopnie w doopsko to przyjdzie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jesteś jakiś opóźniony że nie widzisz że to przez "przyjaciółke" nie możesz znaleźć panny? jak można być takim idiotą i dac się tam robić w ciula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś wyżej napisał, jesteś dla niej tamponem emocjonalnym i niczym więcej. Ona zrobi wszystko, żebyś sobie nikogo nie znalazł i był jej chłopcem na posyłki. Współczuje i Tobie i jej chłopakowi, ale chyba widzicie z jaką wyrachowaną suką się zadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet powiem Ci autorze że nigdy nie zgodziłbym się na status przyjaciela laski, która kogoś ma. Z wolną dziewczyną to może jeszcze mógłbym się przyjaźnić, chociaż ogólnie przyjaźń damsko męska to dla mnie temat mocno naciągany. Swoją drogą ona chyba nie kocha tego chłopaka, skoro wywleka ich prywatne sprawy w rozmowach z Tobą. Twoje problemy też pewnie obgaduje ze swoim facetem. Naprawdę chcesz dalej ciągnąć taką pseudo przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ jej facet na pewno nie jest dupkiem, skoro jest tak wyrozumiały, że panna na boku może trzymać sobie "przyjaciela" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dziewczynami przyjaźnią się tylko geje i ty właśnie zachowujesz się jak homoseksualista, więc dlatego nie możesz znaleźć dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toooomi22
Mam wrażenie że moja przyjaciółka trochę mnie od siebie uzależniła. Jak poznaję jakąś dziewczynę to od razu muszę jej wszystko o niej opowiedzieć, jaka jest, o czym rozmawialiśmy i tak dalej. Czasem mam wrażenie że nie mógłbym po prostu być z dziewczyną która nie spodoba się mojej przyjaciółce, ze ona by tego nie akceptowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już masz odpowiedź kto ci przeszkadza w znalezieniu panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaznie sa piekne ale jesli Twoja przyjaciolka sama nie ma jeszcze meza /ma tylko faceta/ to moze nie byc zachwycona ze Ty kogos znajdziesz. Rozne moga byc tego powody. Najlepiej popatrz jak wygladala ta przyjazn i porady przyjaciolki do tej pory. Jesli opowiadales jej wszystko i z zadna z tych dziewczyn nic nie wyszlo to pomysl czy chcesz dalej sie zwierzac swojej przyjaciolce. Przyjazn to piekny uklad miedzy ludzmi ale tylko wtedy kiedy przyjazn jest szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże strzeż mnie od takich "przyjaciół", z wrogami sobie poradze :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękuj przyjaciółce za współpracę bo nigdy nie pobzykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie jesteś jej przyjacielem tylko przyjaciółką z penisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie osoby nadaja sie na przyjaciolki. Jak widzisz ze ta dziewczyna Ci doradza a Ty dalej nie masz dziewczyny to jednak przestan sie jej zwierzac. Jej moze byc bardzo na reke ze Ty nikogo nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toooomi22
Też wydaje mi się niesprawiedliwe to, że ja jestem zawsze na jej zawołanie gdy ona czegoś potrzebuje lub chce się spotkać albo pogadać na necie, a w drugą stronę tak nie jest, bo ona ma na przykład spotkanie ze swoim chłopakiem i niestety wtedy jestem na drugim miejscu :/ Mam wrażenie że jej jest tak wygodnie po prostu, że ja jestem na każde zawołanie, bo nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×