Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiaa1992

fajne sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Jak chodzi o produkty dietetyczne, filtry do wody czy takie rzeczy, to ten sklep jest fajny http://terapiasokami.pl/ - wysyłają diety, porady, można wysłać mailem pytanie i przygotowują zalecenia ;) No i bardzo szybko idzie przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowany_nie_aniol
Moi rodzice mają własną firmę, więc szczerze to często zaopatruję się w hurtowniach :) Np kosmetyki - wy kupicie za 100 zł 3 rzeczy, ja 7 :P Chociaż z drugiej strony łażenie z ogromnym wózkiem po ogromnym sklepie bywa męczące. ALe np. selgros ma hurtownie internetową selgros24 i tam się też super robi zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i godny zaufania sklep internetowy z odzieżą to Recea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście www.Selgros24.pl - to sklep internetowy mający 20.000 produktów na magazynie i to z darmową dostawą przy zakupach >100zł! Zamawiałem i dotarło next day. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zachwycona sklepem www.ginafashion.pl mają super odzież damską wysokiej jakości, a do tego szybka obsługa, dobre ceny. uwielbiam ich jeansy i legginsy, ostatnio kupiłam te lateksowe i są naprawdę extra. przesyłka darmowa, czekałam tylko 1 dzień, do zakupów dostałam jeszcze darmowe prezenty. gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam fajny sklep z dodatkami skórzanymi mają bardzo szeroki wybór,ekspresowa wysyłka www.alkapask.pl można znaleźć coś na prezent dla faceta lub mamy,siostry,kumpeli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllsz
Sklepów z odzieżą jest mnóstwo, ale ja rzadko kupuje ciuchy.Chętnie kupuję artykuły spożywcze bo nie lubię chodzić na zakupy z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huculeczka
ja na ten przykład różnie...ubrań nie lubię, bo cięzko jest mi trafić z rozmiarem niestety :/ za to kupuje rożne rzeczy do kuchni i dom, czasami spożywkę (ale nie taką codzienną - raczej np. kawę lepszą). właśnie widziałam, ze można w selgorsie przez selgors24 kupować - dla mnie bardzo fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia373
ja jestem zachwycona sklepem http://biubiu.pl Wreszcie ktoś pomyślał nad markę dla biuściastych kobiet! Brawo! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasankaa
kiedyś byłam bardziej sceptyczne nastawiona do zakupów internetowych. A w tej chwili kupuję wszystko online, łączne ze spożywką, gdzie z tego akurat jestem najbardziej zadowolona, na frisco .pl wszystko jest świeże, produkty przychodzą dobrze zapakowane. Jak zamawiam towar rano to wieczorem mam już wszystko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci polecam swój ulubiony sklep internetowy z ubraniami- SHOCK share&block http://shock.com.pl/ naj mają bluzy z nadrukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i godny zaufania sklep to Optilux.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór soczewek oraz okularów w niższej cenie,naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam super sklep internetowy http://aliexpress24.pl/ znajdziecie tu wszystko czego szukacie w dobrych cenach, bardzo modne ciuchy, buty, akcesoria do makijażu, kosmetyki do malowania, lakiery do paznokci, naszyjniki, bransoletki, zegarki, ogromny wybór, teraz w nadchodzącym czasie odbędzie sie Festiwal Zakupów dnia 11.11.2014 rabaty nawet do 50 % :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio przekonałam się do mebli zamawianych przez internet,teraz mamy dla oku jeden z zestawów dla dziecka na stronie BabyBest.eu miła obsługa,więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do sklepu internetowego www.gallando.pl sklep z dodatkami z galanterii skórzanej. Oferujemy paski damskie, męskie, dziecięce,wizytowe,wojskowe,tłoczone, przeszywane, z napisami. Wszystkie Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej licowej. Szeroka gama kolorystyczna i wiele modeli do wyboru, w szerokościach od 1,5cm do 6cm. W ofercie również paski XXL nawet do 200cm w pasie. Idealne na prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby-posiadamy również pudełka prezentowe, zapakujemy Twój prezent! Szybka realizacja zamówień i stały kontakt. Gwarancja zadowolenia i najlepsze ceny! Realizujemy zamówienia indywidualne. Atrakcyjne ceny i oferty dla firm. Liczne promocje, atrakcyjne rabaty!!! Zapraszamy również na aukcje Allegro nick jumbo440 Jesteśmy rzetelną firmą -zaufało Nam już wiele osób - bądź jedną z nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep internetowy nutreca com - sporo produktów w promocyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Moje-ezakupy.pl szybka przesyłka i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka2111
Meble do salonu, najlepiej by były dopasowane :) No i uniwersalne w miarę, bo ja na przykład co jakiś czas muszę malować ściany, a nie do końca zawsze chcę wybrać ten sam kolor. polecam ten sklep http://www.batdom.pl/stoly.ehtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LL
Bardzo fajnym sklepem internetowym jest www.LeeLou.pl To sklep z ubraniami, torbami i butami, w przystępnych cenach. Można znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, jaki styl się preferuje. Propozycje na co dzień i na wielkie wyjścia :-), warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś fajnego i w dobrej cenie, to polecam Andy-fashion http://andy-fashion.pl/ Znajdziesz tam najwyższej jakości wyroby skórzane, kurtki, kożuchy, futra, galanterię skórzaną, torby... i czego tylko dusza zapragnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkad odkryłam sklep internetowy aliexpress24.pl tak kupuję w nim. najbardziej opłaca sie tam kupowac sprzet elektroniczny. ja zawsze polecam znajomym jak chcą kupić dobry laptop, telefon czy jakiś inny gadżet to właśnie odsyłam ich na ta stronę bo tam wychodzi najtaniej. Towar jest zamawiany u producenta i nie przechodzi przez tyle rąk co sklepowe rzeczy. przeciez ich ceny biora sie z tego że sklep płaci czynsz, nalicza marżę, płaci pracownikom, posrednikom, którzy go sprowadzają od producenta.. to wszystko kosztuje. Omiń tą finansową drabinkę i zamów coś 2 razy taniej. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ABCButy.pl gdzie jest szeroki wybór dobrego obuwia w zdecydowanie najniższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czego szukasz. ;) Ale jeśli np. kosmetyków to mogę Ci polecić sklep internetowy www.bellemonde.pl :) Dobre kosmetyki, dobre ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×