Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie rajstopy do sukienki dresowej i trampek, temp.17 stopni

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z dobieraniem obuwia i pozostalej częsci garderoby do sukienek. Kupilam sobie teraz fajną, lużną szara dresową sukienkę plus trampki conversy-biale, z czerwonymi lamowkami. Jednak mogę ją zalozyc na gole nogi bez rajstop w dzien z temperatura okolo 20 stopni wzwyż. Ponizej będzie juz zimno na gole nogi. I teraz pytanie- jakie buty oprocz trampek moge do takiej sukienki dobrac albo czy mogę zalozyc trampki plus rajstiopy w kolorze skory, bo to nawet juz podejrzanie brzmi a co dopiero wygląda.... Jak wy nosicie tego typu kiecki w srednią, jesienną pogodę naszego klimatu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do sportowej sukienki założyłabym mokasyny. Trampki z rajstopami to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno mi sobie wyobrazić rajstopy do białych trampek . Ciemne na pewno odpadają , takie zestawienie wygląda okropnie ,spróbuj z szarymi kryjącymi w kolorze sukienki albo zbliżonym. Mnie najbardziej podoba się połączenie dresowej sukienki z botkami i kryjącymi rajstopami , ale mokasyny, lordsy, baleriny też będą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKK
Ja uwielbiam produkty firmy gatta tutaj sporo jest z tej marki http://ekskluzywna.pl/piekne-nogi jakoś ładnie na mnie leżą i dobrze się w nich czuje. Tak jak bym ich nie miała, a to przecież o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sukienki dresowej i trampek polecam zwykłe czarne. Tylko nie bierz tych najgrubszych bo się ugotujesz w takiej temperaturze. Polecam także cieliste. Jest wiosna, więc lepiej rozweselić ten strój. Duży wybór przeróżnej bielizny, w tym rajstop znajdziesz w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To świetna porównywarka cenowa. Zobacz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Ja noszę rajstopy do trampek, do tego czarna krótka sukienka albo spódniczka i bluzka. Trampki czarne, żółte,czerwone. Jeśli szara to cieliste rajstopy i białe trampki, stylizacji jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×