Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość emilkajagodzinska

Jak wzmocnić paznokcie pomocy

Polecane posty

Gość gość
wystarczy je odpowiednio pielęgnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ta odzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuj śmiało bo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam problemy z paznokciami-lamliwe i rozdwajacace sie.Kupilam odzywke Eveline 8w 1 -w sumie to byl przypadek ,nie czytalam o niej wczesniej zadnych opinii. Miesiac czasu-i paznokcie mam super twarde i piekne .Kosmetyczka nie moze sie nachwalic.Ale jednak uwaga : nie mozna jej za dlugo stosowac. Mi zostalo po mscu polowa butelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak ta eveline naprawde jest mocna i boli troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poepekeeee
odżywki sally hansen są znacznie łagodniejsze dla paznokci :) spróbuj także regenerum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to przypadkiem kupiłam odzywkę Nail Growth Golden Rose i też jest super, może ta Ci podpasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O .. Ja też używam tej odżywki Nail Growth z Golden Rose, jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje faworyty w kosmetykach anonimowy "gościu" więc skoro osobiście jestem zadowolona z ich kosmetyków to niby dlaczego nie mogę podpowiedzieć komuś (jak masa innych osób) jaki kosmetyk mi podpasował ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na paznokcie i włosy polecam kaszę jaglaną, ma dużo krzemionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodę wlej do małego garnka i doprowadź do wrzenia. Wrzącą wodę wlej do miseczki z żelatyną i dokładnie wymieszaj, aby żelatyna się rozpuściła i połączyła z wodą. Pozostaw miksturę, aby przestygła, ale nie wystygła. Do ciepłej żelatyny włóż palce, aby całe paznokcie schowały się w żelatynie. Trzymaj tak dłonie przez dwie minuty. Po tym czasie umyj dłonie i wysusz je. Wetrzyj w nie krem nawilżająco-odżywczy do dłoni i paznokci. Pozostałą żelatynę wlej do szczelnie zamykanego plastikowego pojemnika i przechowuj do dwóch miesięcy. Wiadomo, że żelatyna zamieni się w galaretkę. Przed kolejnym użyciem weź trochę żelatyny łyżką i rozpuść ją w mikrofalówce. Wtedy ponownie zrób kąpiel swoim paznokciom. Żelatyna stosowana regularnie sprawi, że Twoje paznokcie będą piękne i mocne. Koniec problemów z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie z pomocą new nails udało mi się poprawić sytuację. Płytka w ciągu kilku tygodni zupełnie się odmieniła, zrobiła ładniejsza, zdrowsza, pozytywnie odmieniona. Najważniejsze - udało się uzyskać naprawdę trwały, fajny efekt i to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladka56
U mnie bardzo dobrze sprawdza się odżywka odbudowująca do paznokci wrażliwych z eveline, skuteczna jest, paznokcie są w dużo lepszej kondycji. Od czasu do czasu do niej wracam, szczególnie po ściągnięciu hybryd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola56

Teraz odżywki z eveline nie zawierają formaldehydu, więc można je stosować bez większych przeszkód. Ja bardzo lubię tą dla paznokci wrażliwych sensitive, jak jeszcze nie mieliście okazji to sobie przetestujcie ją, jest naprawdę bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pure Collagen w kapsułkach od Noble Medica.Działa cuda. Wzmacnia paznokcie, poprawia ich wygląd. Świetnie wpływa także na włosy. Kapsułek jest dużo w opakowaniu. Ze swojej strony bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam niezwodny sposób 😉 a dokładnie chodzi o bio sos do paznokci i skórek z eveline 🙂 szybko się wchłania i nie pozostawia żadnego tłustego filmu co jest dla mnie po prostu mega! No i efekty bardzo szybko widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w ręce wpadł mi utwardzacz bio power z eveline. fajna sprawa! działa jak odżywka, utwardza, wzmacnia pazurki. ma bezbarwny kolor, więc wygląda bardzo schludnie i naturalnie na paznokciach. a ich kondycja poprawia się z każdym kolejnym użyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Organizm potrzebuje witamin i zdrowej diety plus odpowiednich kosmetyków. Testuję serum biotebala do suchych i łamliwych paznokci ( opcja stosowana w domu)  plus po myciu dłoni i ich dezyfekcji staram się pamiętać o kremowaniu dłoni (ta opcja w pracy). Dzięki dobrej pielęgnacji znowu są mocne, zdrowe i ładnie wyglądają. Wcześniej łamały się i mialam klopoty z zapuszczeniem długości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo stan paznokci poprawił się odkąd zaczęłam używac tej odżywki z Bielendy z serii Bio Vegan Nail Care. Ta z konopiami siewnymi jest naprawdę skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem w trakcie używania serum Biotebal, który fajnie nawilża. Kiedyś próbowałam robić domowe spa ale jednak wygodniejsze i przede wszystkim szybsze są gotowe produkty. Ten mi się wyjątkowo sprawdził,więc mogę wam śmiało polecić. 

Pamiętajcie, że najważniejsza jest jednak nasza dieta i styl życia. Odpowiednie witaminy dbają o organizm, włosy i paznokcie. Kosmetyki są dopełnieniem całości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnij paznokcie od wewnątrz i od zewnątrz. Ja bym doradzała picie skrzypu oraz pokrzywy. To podziała i na paznokcie i na włosy oraz na cerę. A dodatkowo jeszcze na paznokcie to zastosuj kurację odżywką Eveline SOS z wapniem i kolagenem 🙂 Daj znac jak efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny polecam zastanowić się nad manicure japońskim, który jest stworzony dla delikatnych i kruchych paznokci. Jest to manicure  odżywczy,wzmacniający paznokcie, nadając im połysk  różowej perły. Paznokcie zyskują naturalny blask, manicure zasila je w składniki naturalne m. in.witaminy A +  E, keratynę, pyłek  pszczeli, krzemionk z morza japońskiego. 

Dodatkowo efekt jest widoczny juz po pierwszym zabiegu oraz trzyma sie bardzo dlugo bo do 2 tygodni.

W dłuższej perspektywie mozna zastanowić się nad hybrydą, która utwardza paznokcie i sprawia, ze nie są tak narażone na uszkodzenia.

Ze swojej strony polecam hybrydy od Provocater https://provocater.pl/inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ją ktoś polecał bo zakładam, że większość dziewczyn ją zna... 😉 Odżywka 8w1 Total Action z Eveline. SZTOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×