Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

aparat słuchowy

Polecane posty

Gość gość
Radzę Ci zainteresować się ofertą Otis http://otis.com.pl/ . To właśnie od nich zaopatrzyliśmy się w rewelacyjny aparat słuchowy dla naszego syna. A co najważniejsze, charakteryzowała go super cena w połączeniu z wysoką jakością. Synek jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego aparatu słuchowego to polecam firmę www.sonido.pl. Firma oferuję aparaty słuchowe Bernafon, Starkey i inne można kupić w Gorzowie w sklepie i poprzez stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwe urządzenie kupiłam u http://amfon.pl/.  Dopasowują, sprzedają i naprawiają aparaty słuchowe, które pomagają w przypadku dolegliwości, takich jak szumy uszne, niedosłuch i wiele innych schorzeń. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay

Zgłoś się do BRANDvital – to firma zajmująca się sprzedażą aparatów słuchowych. To co ją wyróżnia to aparaty słuchowe porządnych firm, które są nawet o połowę niższe niż w innych miejscach. Myślę, że powinieneś skorzystać z jej oferty. Jeśli się na to zdecydujesz, w Twoim domu może nawet zjawić się mobilny protetyk i sprawdzić stan Twojego słuchu. I pamiętaj, że na aparat słuchowy przysługuje refundacja z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Aparat noszę marki Phonak, doradzili mi coś takiego na Mazowieckiej w Krakowie, sklep można znaleźć na abcsluchu.com. Nie narzekam, jakościowo to jest to na pewno najlepszy sprzęt z jakim miałem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejek

Aparatów słuchowych jest bardzo dużo i to w różnych cenach. Najlepiej jest sobie najpierw przetestować kilka urządzeń a dopiero później podjąć decyzję które urządzenie wybrać. Taką możliwość masz w Audiocentrum - http://www.audiocentrum.com/ i wydaje mi się, że to jest bardzo ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miromirro

Jak szukacie naprawdę fajnych i praktycznych aparatów słuchowych to jak najbardziej polecam tu kontakt z sonido.pl. To jest miejsce, gdzie naprawdę można kupić aparat w 100% dopasowany do potrzeb osoby niedosłyszącej. Polecam wejść na stronę i się zapoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikk

Myśle że warto przedzwonić do Abc Słuchu na Mazowieckiej albo po prostu do nich podejść. Dokładny adres jest na abcsluchu.com. Sprzedają aparaty różnego typu, ja mam tutaj kupiono Phonak i nie narzekam. Dobrali mi model indywidualnie, działa prawidłowo, to mój któryś już w życiu aparat i na pewno najwygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaa
Dnia 3.04.2019 o 13:07, Gość martikk napisał:

Myśle że warto przedzwonić do Abc Słuchu na Mazowieckiej albo po prostu do nich podejść. Dokładny adres jest na abcsluchu.com. Sprzedają aparaty różnego typu, ja mam tutaj kupiono Phonak i nie narzekam. Dobrali mi model indywidualnie, działa prawidłowo, to mój któryś już w życiu aparat i na pewno najwygodniejszy.

Tez polecam ABC słuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż. Często bywa, że te najlepsze aparaty słuchowe nie są w całości refundowane oraz są drogie. Jednak dla wygody polecałabym się zastanowić, szczególnie jeśli mamy sporą wadę albo jeśli zależy nam na wygladzie aparatu ( wiele aparatów z tych nowszych serii jest praktycznie niewidocznych). 

Jeśli miałabym polecić tutaj miejsce, do którego warto wybrac sie po aparat to będzie to Geers : https://www.geers.pl -  jest to spora sieć oraz mają tam dobre ceny na aparaty słuchowe. Mozna tam również wykonać bezpłatnie badanie sluchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja również kupowałam aparat słuchowy z tej firmy www.sonido.pl i jestem bardzo zadowolona.   Przez długie lata zmagałam się z niedosłuchem i dzięki wprowadzeniu aparatu słuchowego moje życie znowu nabrała barw. Już nie muszę udawać, że zrozumiałam co kto do mnie mówił i już się nie wstydzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×