Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Pamiętacie te nicki??? tych ludzi??

Polecane posty

1. Pozdrawiam środkowym palcem 2. Kafe_zdzira 3. Przerwa między palcami 4. Tajemnicza dama 5. Maria Curie - Skłodowska 6. Fioletowy Widelec 7. Tu leja 8. Jania wzór do naśladowania 9. Królowa przystojnych facetów 10. Lady Love 11. Samanta Lisiczka 12. Prawiczek z wiarą 13. Słowiczka 14. Anielica z piekła rodem 15. A mi kabel USB 16. Mawronka 17. Z każdym dniem... 18. Hinatka 19. Magnolia2 W późniejszym okresie była jeszcze nayarana oraz noxelia. 20. Pozdrawiam środkowym palcem 21. Przerwa między palcami 90 _ to akurat byłam ja :D :D 22. Sash 23. Lukasz_kafeteria 24. Tu Leja 25. Shatyn (miałabym sprawę do niego) 26. Śpiący leniwiec 27. Anioł i Diabeł w jednym 28. Desznik 29. Ladaco 30. Bmblondyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamietam tylko gorraca25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam te nicki , nie wszystkie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zastanowieniu to pamietam prawie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprytna kotka Nefrytowa Kotka Nefrytowy Krab Zeta Kai znudzony cenzura przedlurzacz orgazmow pozdro600 gorrraca 25 robaczek Giovinetta Kundel majorek Tygrysek Szam Katarina Witt scream famfaramfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, tez pamietam. To byly czasy ;) Smerfetka, ty wtedy jeszcze w pieluchach chodzilas maturzystko :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bardzo milym blondynie ktos zaczal pisac bardzo hejtowskie epopeje o niewybrednej tematyce, ale trzeba przyznac ze poziom takich rzeczy wtedy sam w sobie byl cnota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto pamieta zawsze szczerego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiemy z kim byl w sporze !!! a byl? to z kim? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tej listy pozdrawiam Magnolie, Hinatke i Kabla ZetaGit :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tak, i tylko tobie. Na dzis moge tylko powiedziec ze zaden z tych wyzej. I guess mine didn't make a dent :( Ja jeszcze pisuje pod tym nickiem :) Jak by sie dowiedzieli w pewnych "kregach" to nie wiem czy zadazyli by mnie zjesc czy by sie Kafeteria na amen zaciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ike Retro Xsara Matisse Inkwizycja Kepalena Komik Lusia Psedłonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zla decyzja? Pamietam, i mam wielki sentyment. Ale to inne czasy byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. rozumiem ;) no, mojego tez tam wyzej nie ma ;) ale ja sie nigdy nie udzielalam towarzysko w taki sposob, jak tamte nicki, tylko kameralnie, a ogolna kafeterie czytalam tak pobieznie, ze wiedzialam troche, kto jest kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co robi teraz idealista z marsa. albo pozdro600 kiedys pisała ze nasrała do waZONU . dizs mamy inne stworki na kaffe , np. ten cyrkowiec co naciaga moszne na słoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam tylko na kilku tematach. Moj glowny to ;) PZG.GM? Kiedys bylo mniej dzialow wiec latwiej bylo sie orientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zla decyzja bylo zrobic to, dzieki czemu sie dowiedzialas jaki to nick, bo to ze sie dowiedzialas, to akurat nie jest niczym zlym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×