Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajedna100000

Co założyć na rocznicę ślubu przyszłych teściów?

Polecane posty

Gość takajedna100000

Pomóżcie mi, dobre kobiety, bo boję się, że przesadzę albo w jedną, albo w drugą stronę :P Będzie to 45 rocznica ślubu, wyprawiona w restauracji, na około 20 osób. Jak waszym zdaniem wypada się ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od masy ciala, w takiej sytuacji suknia jest wrecz wskazana, ale na pewno nie mini..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka koktajlowa w stonowanym kolorze, dobranym do typu urody, długość od ciut ponad kolano (ale minimalnie), maksymalnie do pół łydki. Resztę dopasowujesz do sukienki i pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T shirt - może być z długim rękawem, białe kalesony i obowiązkowo białe skarpetki wraz z sandałami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taką ważną uroczystość postaw na elegancję. Klasyczna sukienka przed kolano i gustowna biżuteria będzie jak najbardziej na miejscu. Sukienki na takie okazje upolujesz w dobrej cenie na stronie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To fajna porównywarka cenowa. Twój portfel będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań śmiecić spamerko różne nicki cię nie ratują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć biżuterię elegancką stąd, https://www.e-watches.pl/bizuteria-damska na pewno coś ciekawego wybierzesz, poza tym biżuteria, taak delikatna przy takiej uroczystości jest dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

miałam podobną sytuację, maż miał lepiej kupił jakaś koszulę w Pako Lorente, a ja musiałam długo szukać i nie znalazłam nic, założyłam ...enkę, w której byłam na weselu siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza będzie klasyczna ...enka koktajlowa, elegancka, ale nie wieczorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathia

Na pewno coś co będzie podobać się Tobie a jednocześnie oczaruje innych. Wiem, poszukiwania mogą być trudne wszystkie dobrze wiemy, że nawet projektanci z kosmosu nie zawsze mogą zaspokoić kobiece gusta :D Powodzenia!
Mnie się bardzo podobają Projekty od Violi Piekut. Poprzeglądaj strony internetowe może znajdziesz jakąś inspiracje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

jestem mężczyzną, lecz też mam takie problemy jak kobiety 😉
Robię często zakupy w salonie Pako Lorente, mają fajne i uniwersalne koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliy
Dnia 26.07.2019 o 23:10, Gość Kathia napisał:

Na pewno coś co będzie podobać się Tobie a jednocześnie oczaruje innych. Wiem, poszukiwania mogą być trudne wszystkie dobrze wiemy, że nawet projektanci z kosmosu nie zawsze mogą zaspokoić kobiece gusta :D Powodzenia!
Mnie się bardzo podobają Projekty od Violi Piekut. Poprzeglądaj strony internetowe może znajdziesz jakąś inspiracje ;)

O, mnie też się podobają. Dzięki za podsunięcie pomysłu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...enkę.. jaką to wszystko zależy od typu twojej urody, ale raczej szła bym w coś delikatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamkaKa

na taka impreze, to sugeruje nic szalonego ;) bardziej elegancja i spokoj . ta ...eneczka jest sliczna https://sibysi.pl/pl/p/Czarna-rozkloszowana%2Celegancka-...enka-mini/4473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hafka

myślę że elagancką ...enkę z klasą. postawiłabym na coś mniej fikuśnego. Viola Piekut ma świetne ...enki na takie okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suz

Viola Piekut też ma piękne komplety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.10.2019 o 15:40, Gość Suz napisał:

Viola Piekut też ma piękne komplety. 

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellise

Nie wiem jak nisko trzeba upaść, żeby cytować plotka - przecież większość tych ...enek jest całkowicie inna. Łudząco podobna wydaje się ta z okładki - jednak warto zwrócić uwagę na krój i długość całości, które różnią się zdecydowanie, a kadr zdjęcia sprawia że jest to łudząco podobne. Poza tym, kreacja Pani Jabłczyńskiej i pozostałych Pań - przecież to jest po prostu ...enka z dekoltem... Kreacja Dody w ogóle nie jest podobna w tym zestawieniu, ale każdej z osobna wymieniała nie będę. Czego się tu doszukiwać? Polecam sprawdzić najnowszą kolekcję Violi Piekut, dosłownie z ostatnich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość ellise napisał:

Nie wiem jak nisko trzeba upaść, żeby cytować plotka - przecież większość tych ...enek jest całkowicie inna. Łudząco podobna wydaje się ta z okładki - jednak warto zwrócić uwagę na krój i długość całości, które różnią się zdecydowanie, a kadr zdjęcia sprawia że jest to łudząco podobne. Poza tym, kreacja Pani Jabłczyńskiej i pozostałych Pań - przecież to jest po prostu ...enka z dekoltem... Kreacja Dody w ogóle nie jest podobna w tym zestawieniu, ale każdej z osobna wymieniała nie będę. Czego się tu doszukiwać? Polecam sprawdzić najnowszą kolekcję Violi Piekut, dosłownie z ostatnich dni

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×