Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotni, jakie macie sposoby na samotnosc?

Polecane posty

7 minut temu, Dash Rysiu napisał:

wszystkie fora na których się zadomiawiałem umierały, po za kafe ale i tak jest gorzej niż kiedyś

😞 przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaja

ten nastroik to jest dopiero dno, chiwle tam zabawilam, ze swoimi komentarzami ;P, ale na dluzsza mete nie da się tam wytrzymać z tym Pablem i tą drugą mądrą tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość ahaja napisał:

ten nastroik to jest dopiero dno, chiwle tam zabawilam, ze swoimi komentarzami ;P, ale na dluzsza mete nie da się tam wytrzymać z tym Pablem i tą drugą mądrą tam

dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć

Polecam obejrzeć animację o samotności od Kurzgesagt.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow Turkuciu, na początku chciałam przewinąć ot kolejna smutna animacja emo trochę 😄 ale bardzo ciekawe informacje psycho, historyczne (nie wiedziałam, że to protestanci nas w to wpakowali), bio, książki 2 polecone, i instrukcje jak z tego wyjść 😄

też jestem za tym, żeby się socjalizować dla ćwiczeń, bez oczekiwania czegokolwiek, ale jak wtedy wejść do bardziej zaawansowanych form relacji i zaufania 🤔

jeśli samotność powoduje lęk, bo zabiera nam to atawistyczne poczucie stada, to może wręcz czasem jest korzystna, bo zmusza do samodzielności

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

wow Turkuciu, na początku chciałam przewinąć ot kolejna smutna animacja emo trochę 😄 ale bardzo ciekawe informacje psycho, historyczne (nie wiedziałam, że to protestanci nas w to wpakowali), bio, książki 2 polecone, i instrukcje jak z tego wyjść 😄

też jestem za tym, żeby się socjalizować dla ćwiczeń, bez oczekiwania czegokolwiek, ale jak wtedy wejść do bardziej zaawansowanych form relacji i zaufania 🤔

jeśli samotność powoduje lęk, bo zabiera nam to atawistyczne poczucie stada, to może wręcz czasem jest korzystna, bo zmusza do samodzielności

 

Socjalizacji zawsze coś tam daje chociażby w kwestii zaspokajania potrzeb emocjonalnych, a przy okazji samemu się korzystnie wpływa na stan innych. Widzę to chociażby na relacji z ludźmi w robocie i jak do siebie odnoszą. Dzielenie się wiedzą, opowiadanie anegdot i wyświadczanie sobie drobnych przysług. Tylko czasem atmosfera jest zbyt luźna i robota wolno idzie do przodu. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

co to jest, ta samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
18 minut temu, Gość w kość napisał:

co to jest, ta samotność?

Samotność to taka straszna trwoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×