Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda_nowoczesna

aranżacja kuchni:sklep: zakupy: facet: oszaleje: pomocy

Polecane posty

Gość magda_nowoczesna

mój facet, tradycyjny przystojniak nie toleruje zakupów przez internet, uważa że w internecie są jedynie naciągacze i tani bardziew, zmuszona więc sytuacja, aby uniknąć kłótni z mężem wybrałam się do sklepu aby znaleźć okap moich marzeń. Powoli aranżujemy pomieszczenia w naszym nowym domu, padło teraz na kuchnie. Jak wyżej wspominałam, mąż wręcz zmusił mnie do zakupów w tradycyjnym sklepie. Wybrałam się więc do sklepu X. Idę na dział AGD i prosze o pomoc serwisanta, pytam " gdzie znajdę nowoczesne i ciche okapy?" pokazuje mi półkę z 10 modelami białej amiki i jakiejś jeszcze innej. Masakra. Jadę więc do sklepu X2. Zadaję to samo pytanie: pan pokazuje mi ładny, nowoczesny okap, ok, szału nie robił ale ok. pytam więc: " czy może go pan uruchomić?" ok, poszedł po przedłużacz, trwało to chyba z 20 minut, ale ok, twardo czekam, przychodzi włącza i szczena mi opada, głośność okapu mozna porównać do starej umierającej kosiarki, ok. wychodze Sklep X3 standardowe pytanie + " który jest najbardziej cichy i wydajny?" pokazuje mi jakiś twór okapopodobny producenta kórego pierwszy raz widzę na oczy i promocyjną cenę tylko 6 999zł. Ok, dziękuję.Żegnam. Miłego dnia. 3 sklepy za mną, 4 godziny w plecy. Następnego dnia podobna sytuacja. Żywcem nic nie ma w tych sklepach. Niby taki asortyment a jak przyjdzie co do czego, to ani produktów, ani obslugi nie wspominając już o cenach. Jakiś czas temu natomiast znalazłam mój wymarzony okap od globalo, czytając opinie wielu, wielu, wielu internautów i patrząc na naprawdę atrakcyjną cenę w stosunku do jakości bardzo chcę go kupić. http://www.globalo.pl/produkty/okapy_skosne_komin/altemo/altemo_90_1_black_max Zadzwoniłam więc na infolinię, dowiedziałam się, że jest dostepny od reki, kurier dowodzi na adres domowy, a jak źle dobiorę rozmiar wymienią mi na inny, gdzie więc ryzyko? podczas rozmowy tel. wypytałam dosłownie o wszystko, jak więc przekonać męża że internetowy zakup od globalo jest bezpieczny i to najlepszy wybór? help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakupie sprzętu mam średnie doświadczenie i myślę że warto kupować osobiście ... Mogę za to polecić świetny sklep z farbami, tapetami i sprzętem do malowania gdzie obsługa ma fachowe podejście i pomoże dobrać farby i akcesoria do ścian - a to bardzo pomocne przy remoncie ;) W salonie firmowym Flugger nie tylko podpowiedzą co i jak, ale także można u nich zamówić próbki ...Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia od basi
jeżeli jesteś pewna że spodoba się męzowi na żywo ten okap, to kup go, nich ci go przywiozą i powiedz ężowi że już go zmówiłaś ale z nic nie zapłacisz dopóki on go nie obejrzy i nie powie że jest ok, tzn. będziesz musiałą zapłacić bo inaczej chyba ci nie przywiozą, nie wiem.... albo wiesz co!, nie kombinuj w globalo naprawdę pracują bardzo wyrozumiali ludzie, zadzwoń powiedz im o swpich obawach i zapytaj czy ew. możesz go oddać jak mąż go nie zaakceptuje powodzenia kochana! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz pokazać mu danego produktu w sklepie stacjonarnym, niech sobie obejrzy, popatrzy, sprawdzi co i jak, a potem w dużo niższej cenie zamówisz dokładnie dany model przez internet w sklepie internetowym? teraz jest takich sklepów mnóstwo i gwarantują naprawdę dobre ceny a jakość pierwszą, bo to nie byle podrabiane towary, a normalne firmowe rzeczy także spróbuj z nim ponegocjować... a jeśli będziesz szukać drobiazgów do kuchni to polecam tu są fajne chociażby http://www.kuchlandia.pl/garnki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiaj sie, tylko zamawiaj. W sklepach internetowych mozesz zwracac towar do 2 tygodniu po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa91
Ja uważam, że kupowanie w Internecie, to nic złego :) Sama często korzystam z różnych stronek w celu poszukiwania przeróżnych rzeczy do domu. W temacie kuchni, ostatnio zakupiłam taboret debowy marki MoonWood - jest świetny! Na pewno dokupię jeszcze kilka. http://moonwood.me/produkt/taboret-debowy-modern-oak-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowieckatowice
Takie sprzęty typu okap lepiej zobaczyć na żywca jak działają. Zawsze potem można poszukać na necie i kupić gdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×