Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

alergia, prsze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

czy zsypana czerwonymi krostkami twarz może świadczyć o alergii pokarmowej? czy alergenem może być jajko?? dalam wczoraj córci jajko na miękko, ma rok i jest dziś zsypana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezzzuuu pierwszy raz jadła jajko ????? może być alergia na jajko, na wszystko , jak kupy będą inne to pokarmowa, a jak kupa będzie normalna to inna alergia/uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być jajko, podaj dziecku wapno w syropie i poczytaj o alergii pokarmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to może być uczulenie na jaja kurze. Odstaw alergen, podaj wapno w syropie i umów się do alergologa. U mojej córki przy alergii na cytrusy pomógł latopic i dieta. Probiotyk uszczelnia barierę jelitową, dzięki temu alergeny przez nią nie przenikają. Poczytaj o alergii pokarmowej, warto ją leczyć ponieważ nieleczona może doprowadzić do astmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz podałaś jajko? czemu tak późno? jeśli wcześniej nie jadła jajka w żadnej postaci to możesz podejrzewać alergię.Moja córka w trochę starszym wieku bardzo mocno zareagowała ma truskawki-tyle że wysypka była głównie na nogach.Podawałam wtedy fenistil w kroplach/wapno też dobrze podaćale jest słabe/ też latopic-zalecenie było żeby stosować go dłużej.A na skórę dostała maści-leczyło się to oprnie i dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×