Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówić żonę na strapon?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Marzy mi sie taki sexik. I nie mam pojęcia jak jej o tym powiedzieć :) Juz nie raz zabawialismy sie wibratorkiem w obie strony( z jej inicjatywy ale z moja pełna aprobatą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna pomarańczka
O jezuuuu jakby mój mąż mi coś takiego zaproponował albo chciał żebym mu wsadziła w pupe wibrator :-D O boże! Tak by mnie zniechęcił tym do sexu ze sobą że nie mogłabym już patrzeć na niego jak na faceta! Choć ja uwielbiam sex analny ale tylko z moją pupką w udziale :-p Ciesz się że nie jestem twoją żoną :-p Ja lubię dominujących facetów w łóżku a dla mnie facet który wystawia pupe to... bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sa panie które to lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna pomarańczka
Wątpię :-o Jak można lubić posuwać w tyłek własnego faceta? :-o Czy ty przypadkiem nie masz ciągot gejowskich? Bo jak tak to wspułczuję żonie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ciągot do facetów po Prostu lubie takie zabawy. Ale zjazd tu można zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna pomarańczka
A pytam z ciekawości: lubisz być uległy w seksie? Może to o to chodzi? Moze wtedy odczułbyś lepiej swoją uległość przed żoną? Słuchaj jak ona używała wibrator do ciebie to moze i tamto jej się spodoba. Jak rozmawiacie o wszystkim to powiedz jej ze masz taką fantazję. Moze i jej sie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobra sprawę to ja współczuje waszym facetom takich egoistycznych psitek co największym fetyszem jest zrobienie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki seksowna wreszcie jakaś normalna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze czasem lubie jak to ona sie mna zajmuje albo mówi ni na co ma ochotę i ja chętnie to robię. Ale tez lubie ja ostrzej wziąć od tylu zeby mnie dobrze poczuła. U nas jest bardzo dużo namiętności żadnych ostrych akcji oboje nie lubimy. Co do pieszczot analnych to ja po prostu to lubie sprawia mi to mega przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
a ja mojemu od czasu do czasu jak ma czyściutko oczywiscie lubie wylizać dupcie. on mi tez. jak sie czlowiek rozumie i spelnia fantazje a drugiemu to nie wadzi, zgadza sie na rozne rzeczy. to jeden maly fetysz bo zadnych trojkatow nie preferujemy itd.a ze strap onem zapytaj delikatnie:) ja mojemu pierwsza zaproponowalam lizanie tam fakt ze od czasu do czasu mowil ze to gejowskie ale podoba mu sie i czasem sam o to prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna pomarańczka
Nie dziwie ci sie bo np ja uwielbiam sex analny. Tylko że ja uwielbiam tez dominację ze strony faceta. Ostro i nawet z delikatnym bólem. Więc nie jestem typem że największym fetyszem jest zrobienie laski. Mnie kręci bardziej perwersyjny sex niż mojego faceta :-p Ale też wstydzę się mu powiedzieć :-( A ty spróbuj opowiedzieć żonie że masz taką fantazję. Albo najpierw zainicjuj jeszcze raz zabawę z wibratorem i potwierdź sobie że ją to też kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to rozwiazanie na pewno o tym pogadam z nią. A taka jest prawda ze każdy ma jakieś swoje fetysze. I często tak sobie ludzie dusza te swoje potrzeby. Moim zdaniem trzeba sie cieszyć życiem bo jest jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna pomarańczka
Moim zdaniem też :-p Ale czasem wstydzimy sie powiedzieć czego chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo można zostać zle zrozumiani i np wysmiani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
dla jednych anal jest w ogole nie do zaakceptowania bo stamtąd wydostaje sie wiadomo co.. ale ja bym chciala sprobowac bo moj bardzo chce, kiedys mowilam ze nigdy no i w ogole tez mialam problemy zdrowotne z tamta strefa. ale mysle ze sprobuje niedlugo znow;) a co myslicie o lizaniu o***tu partnerowi? jak cos to moj mail zalogowana000@interia.pl kto ma ochote mozemy popisac o tym i owym, powymieniac doswiadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę poszukać innej osoby do takich pomysłów, bo z żoną może być to początek poważnych kłopotów, jeżeli lubi udawać świętą Jadwigę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy001
witam. stary ja sie nad tyn zastanawiam od jakiegos czasu. chialbym zeby moja dziewczyna zajela sie mna w ten sposob. pegging staje sie popularny i nawet kiedya zartem zaproponowala ze kupi strapon ale jakos sie rozeszlo. jak na razie pokazalem jej ze podnieca mnie bardzo kiedy dotyka mojej pupu i oczka. oczywiscie higiena to podatawa no i depilacja. planuje jej zaproponowac zeby wsadzila mi maly wibrator no zobaczymy jak to wyjdzie. powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci już dojrzali bardzo lubią się podniecać łechtając sobie ...prostotę I to wcale a wcale nie chodzi o gejostwo!Jeśli jakaś de*bilna żona nie wie i nie rozumie tego tematu to niech nie wy pisuje bzdur lub sama da sobie polizać Słoneczko! Wprawny amator takich pieszczot ktøry wie o co chodzi,potrafi kobietę doprowadzić do orgazmu bez dotykania Jej waginy! Miętusek przed i podmuchaj w dziureczkę,delikatne muskanie,i rozciąganie pośladków itp/itd...zobaczysz naprawdę męskość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam bardzo dobre relacje jesli chodzi o sex.Mowie jej o wszystkich moich fantazjach erotycznych.Na poczatku nie bylo latwo jej przekonac do nowinek w tym temacie,ale jakos poszlo.Zaczelismy powoli od odgrywania scenek w lpzku.Oczywiscie w odpowiednim ubiorze typu sekretarka,pielegniarka.Bylo bosko.Ona woli abym to ja byl ta strona dominujaca w seksie.Ale ja mam inne zdanie.Warto czasami sprobowac czegos nowego.Druga rzeczą co przy niej odwarzylem sie zrobic to masturbacja i pieszczenie wlasnego ciala.Ona patrzyla az wkoncu namowilem ja na to samo.Odwazyla sie i bylo supcio.Kolejnym razem zakupilem dwa wibratory do wspolnych zabaw.Z tym to bylo ciezko ale sie udalo.Na poczatku ja ja zabawialem jej wibratorem a potem postawilem ja przed faktem dokonanym i poszedlem na całość.Zaczolem sie zabawiac przy niej wibratorem ktory zakupilem dla siebie.Byla troszke zszokowana ale podobalo jej sie.Oczywiscie odwazylem sie na to na dopalaczu.Polecam zajebiste orgazmy sa po bialym.Ktoregos wieczora to ona właśnie przeleciala mnie moja zabaweczka przy okazji robiac zajebistego lodzika.Odlot totalny,a jeszcze wiekszy jak jestes skrepowany.Teraz postanowilem kupic strapona i zabawic sie w zamiane ról.Przekonac ja do tego nie bedzie latwo ale z moim darem przekonywania moze sie uda ja namowic.Moim zdaniem jesli jestescie otwarci na nowe doznania w łóżku we dwoje to warto probowac wszystkiego.Uwielbiam jak zona mnie posowa wibratorkiem po bialym.Teraz czas najwyzszy na wyzszy lewel.Tak ze do boju.Do odwaznych swiat nalezy.I rozmawiajcie ze soba o waszych fantazjach erotycznych.Wasze pragnienia nie oznaczają ze jestescie jakimis zwyrodnialcami ale to ze potraficie razem dac sobie tyle przyjemnosci ile kazde z was chce.Polecam zabawy na bialym.Odczucia sa zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×