Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciel wysokiej

Czy wszystkie wysokie dziewczyny są takie samotne ?

Polecane posty

Gość przyjaciel wysokiej

Że 23-letnia dziewczyna nigdy nie miała chłopaka, jeszcze jakoś potrafię sobie wyobrazić. Ale żeby żadnej przyjaciółki, czy nawet koleżanki żeby gdzieś wyjść ? Gdybym jej na tyle nie znał, nie uwierzyłbym. Czy jak ktoś jest inny (wyższy) to zaraz musi być odizolowany, wyśmiewany ? Totalna masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma wspólnego wzrost z koleżeństwem albo przyjaźnią? Dziewczyna jest aspołeczna i sama się izoluje. Co do faceta, to wysoka dziewczyna ma mniejszy wybór, jeśli szuka kogoś wyższego od siebie, jest to jakieś utrudnienie, ale nie przeszkoda. Dziewczyna uważa pewnie siebie za dziwoląga i stroni od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel wysokiej
To miała się wpraszać na domówki albo błagać kogoś, żeby poszedł z nią do kina ? Chyba też jestem aspołeczny, bo ja ją akurat rozumię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja też teraz tak mam - nie mam żadnej bliższej przyjaciółki ale to dlatego że ja odizolowałam się od ludzii przez wakację a studiuje z nikim się nie spotkałam, jak ktoś do mnie zagaduje na fejsie to uciekam , dziwne trochę, jestem takim odludkiem, mimo to że ludzię mnie często postrzegają jako sympatyczną osobę ale ile można zapraszać kogoś kto nie przychodzii. Wiesz co ja mało potrzebuje , nie lubię za specjalnie takich zwykłych rozmów, kontaktu, nie jara mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy ludzie są po prostu deko aspołecznii i tyle czy przez kompleksy czy osobowość po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wysoka, mam 170 wzrostu, a wokol mnie pelno ludzi, nie czuje sie samotna, chyba to kwestia podejscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem wysoka, i moze nie tyle samotna, ale odludkiem jestem jak najbardziej, tez pozno zaczelam randkowac i nie mam przyjaciolek od czasow szkolnych. Moze cos w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ma nic wspólnego ze wzrostem, o ile wysoka osoba nie uważa swojego wzrostu za coś dziwnego, a nawet śmiesznego. Ale wtedy chodzi o niczym nieuzasadnione kompleksy. Czy dziewczyna z małym biustem ma z tego powodu nie mieć koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to skutki polskiej mentalnosci ? Przyznajcie, w Polsce jak ktos nie jest katolikiem, nie jest bialy, ma inne preferencje seksualne, to od razu jest patologicznym dewiantem. Nie dziwie sie dziewczynie, mielismy w szkole "sprawna inaczej" i wiem, co to znaczy byc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ktoś pisał wyżej kobiety chcą wyższych a wysokie bardzo wysokich których nie ma tak wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile masz cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem wysoka i samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel wysokiej
ja 186, ona 192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjacielu, a przeszkadzalby ci jej wzrost, gdybyscie mieli byc para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel wysokiej
Teraz już nie, ale miałem straszne kompleksy. Teraz już mnie nic nie wzrusza, gdy gdzieś wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestescie para, czy przyjaciolmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel wysokiej
Na razie jesteśmy przyjaciółmi, ale wszystko wskazuje na to, że moje uczucia nie pozostają nieodwzajemnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, to super, zycze ci powodzenia :) czyli ty masz uczucia do niej milosne, to inne buty. myslalam, ze tylko sie kumplujecie. a ona? przeszkadza jej twoja "nizszosc"? bo to jest szczegolnie u mlodych ludzi duzy problem. sama jestem dosc wysoka i bycie z nizszym facetem zawsze mnie deprymowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel wysokiej
Jak pisałem, nigdy nikogo nie miała. Widzę, że się cieszy, że się ktoś o nią stara. Co będzie, jak w drogę wejdzie mi wyższy konkurent, trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie wyzszy, to Ci ja zgarnie. Ot, cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój! Ja znam calkiem wysoka dziewczynę 180 (sama mam 172) i może czasami bywała samotna, ale na własne życzenie. Ma wyjątkowo trudny charakter, bardzo się izolowala, notorycznie rzucała fochem... To nie podstawowka żeby oceniać ludzi pod katem wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
A ja takiej wysokiej nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wysoka musi być walnięta w podłoże, no ale autor z LITOŚCI nad jej samotnością ;) zaradził już temu. desperatka znalazła desperata. koniec tej wzruszającej historii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Gdzie one sa ? Te wszystkie moje wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
192 ? chyba jakis mutant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 196 i raczej nie zauważyłem żeby dziewczyny tak bardzo szukały wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×