Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy warto zrobić przygotowanie pedagogiczne?

Polecane posty

Gość gość

czy warto skończyć takie studia podyplomowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy co chcesz w życiu robić, czy może już pracujesz i podwyższenie kwalifikacji może Ci się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym pracować w szkole, mam dość swojej pracy i myślę właśnie nad zmianą zawodu ale nie wiem czy to nie za późno mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przygotowaniu podyplomowo nie będziesz miała prawa do nauczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo,niektórzy nowobogaccy szukają dziewczyn z takim przygotowaniem pedagogicznym do opieki swoich bachorów-koniecznie po studiach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest za późno, a każda kwalifikacja ponad działa na Twoją korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiadywałam się w kuratorium oświaty i po przygotowaniu pedagogicznym mogę uczyć przedmiotów zawodowych związanych z moimi obecnymi studiami tj admninistracja, technika biurowa, rachunkowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rób to przygotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego punktu widzenia warto skończyć przygotowanie pedagogiczne, i wcale nie mam na myśli zainteresowań, predyspozycji, powołania itp. Wybieram się jeszcze w marcu na podyplomówkę w systemie e-learningowym z przygotowania pedagogicznego (na Uczelnię Korczaka w Szczecinie ) z czysto pragmatycznych względów. Po prostu dyplom takich studiów może mi się w przyszłości przydać, tak jak prawo jazdy albo certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego. Dziś praca jest, jutro może nie być, nie wiadomo, jak potoczy się życie, a taki dyplom może okazać się kołem ratunkowym. Studiowałam historię, będę mogła więc spróbować sił jako nauczycielka tego przedmiotu w podstawówce czy w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Ruszyła Rekrutacja zimowa ! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Ruszyła Rekrutacja zimowa ! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam, że warto, bo mając przygotowanie możesz zatrudnić się w szkole no i jest to konieczne, w sumie nie sądziłem nigdy, ze kiedyś będe chciał byc nauczycielem, ale zrobiłęm podyplomówkę w wskz i dostalem zatrudnienie w liceum. Cóż czas zmienia człowieka...🕔⌚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×