Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shiki

Sprzedaż i wymiana na olx.pl

Polecane posty

Sprzedajecie lub wymieniacie coś na olx? Wystawiłam tam trochę rzeczy, ale ludzie najchętniej braliby wszystko za darmo... Jakie macie doświadczenia z tym portalem? A może lepsze jest Gumtree? Jak szybciej sprzedać tam swoje rzeczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sporo wystawionych rzeczy no i fakt nawet jak nie mam zaznaczone do negocjacji to i tak chca zebym obnizyla cene. Ale powiem Ci ze sporo tez sprzedałam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są antykwariaty wirtualne i tam możesz popchnąć książki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na allegro placisz a tu masz za darmo wystawiasz na jak długo chcesz teraz schodzą typowo jesienne rzeczy swetry, kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepszy jest świstak bo tańszy od allegro (wystawianie za darmo ) a w porównaniu z olx lepszy bo więcej potencjalnych kupujących niż tylko lokalni, co chcą odb. osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świstak jest ok, jest prosty, łatwo się po nim porusza a i okazje cenowe można trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onerka
Wolę, gdy wszystko jest automatyzowane i albo kupujesz albo nie. Na OLX jest dużo osób, które chcą się mocno targować i najchętniej wziąć coś za darmo. Lepszym rozwiązaniem są chyba serwisy aukcyjne. Polecam również śledzić nowe serwisy takie jak chociażby blua.pl - https://blua.pl Mają niższe koszty i coraz więcej produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×