Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z jakimi najdziwniejszymi zasadami spotkaliście się w domach znajomych?

Polecane posty

Gość gość
"radze sie nauczyć czytać bo pisałam o czystym oleju, pózniej napisałam drugi post że jak brudny olej po smażeniu że oczywiscie że taki powinno się wylać, sama sie napij tego oleju i sie uduś nim " Może jak cię trochę przeczyści to i umysł ci się otworzy, nauczysz się czytać i ogarniać temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma jak brała sól u nas by coś posolić, sól mamy w takim dużym pojemniku że trzeba sobie łyżką nabrać czy ręką i jak sie posoli to resztki wysypać do zlewu, a moja kuzynka jak nabrała więcej soli to z powrotem z palców do tego pojemnika wsypywała resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18.34: Ty tylko udajesz taką głupią, prawda? Co z tego, że majtki czyste, jak kawał materiału zatrzymuje powietrze, które ma docierać do narządów płciowych? Zepnij sobie dziurki w nosie czystą klamerką. Na pewno nie przeszkodzi Ci w oddychaniu, bo przecież czysta. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:05 przestań truć już z tym olejem ! Teraz o olej będziecie kłócić się???! Masakra co za babsztyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:11 ogarnij się kobieto ! Nie mam zamiaru kłócić się, wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08 hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam kiedyś znajomych kktórych odwiedziłam i wiecie co? przyszlismy tam usiedliśmy a oni mówili "zaraz przyjdziemy tylko cos musimy zalatwić" w tym czasie usłyszelismy jęki dochodzące z pokoju obok okazało się ze mieli tam innych znajomych z którymi uprawiali seks za pieniądze. Poprostu taki mieli sposob na zarobek. Juz nie są moimi znajomymi, od tamtej pory zawsze dzwonię zanim do kogos sie wbijam na chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u moich tesciów też wszystkie dania je się na jednym tym samym talerzyku tymi samymi sztućcami i też nie pozwolą ci otworzyć np coca coli jak maja inny otwarty napój , trzeba najpierw wypic ten co jest napoczęty, masakra!!! dobrze,że dosyć daleko mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie w pracy taka co ma romans z szefem , zawsze w piatek jadą po pracy do hotelu to idzie do łazienki, zamyka się w kabinie wc , tam sie podmywa, zmienia majtki i psiuka sobie du/pe dezodorantem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u moich tesciów też wszystkie dania je się na jednym tym samym talerzyku tymi samymi sztućcami i też nie pozwolą ci otworzyć np coca coli jak maja inny otwarty napój , trzeba najpierw wypic ten co jest napoczęty, masakra!!! dobrze,że dosyć daleko mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, ta znajoma od tego oleju myje głowę w zlewie w kuchni. W łazience ma tylko kabinę prysznicową i brodzik, mówi, że tam jest jej niewygodnie. Zlew ma dwukomorowy i wygląda to tak, że w jednej komorze jest sterta garów, a nad drugą ona głowę myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypijam olej po smażeniu kotletów z patelni bo szkoda mi marnować żywność a nadaje się do zjedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w domu mojej ciotki na Kaszubach każdy jak wchodzi do dużego pokoju to musi powiedzieć "znowu jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze postów co jest z kafe ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w domu mojej ciotki na Kaszubach każdy jak wchodzi do dużego pokoju to musi powiedzieć "znowu jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u moich znajomych chodzi się tylko w jasnych skarpetkach, bo jak skarpetki od spodu robią się brudne to jest sygnał,że już trzeba umyć podłogę!! oczywiście to dotyczy domowników,a nie gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie bo dobry temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie straszne!!! Jak nie buty to majty teraz sie z olejem zaczyna, maaaasakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U moich znajomych jedzą płatki śniadaniowe na kolacje :o to dopiero wiocha, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasłaniam okna żeby zapalić światło inaczej nie zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka też tak robiła, że jak jadła parówki, to sobie ukrajała kawałek takiej parówki, nabijała na widelec i moczyła to bezpośrednio w słoiku z musztardą/majonezem :o ale ją nauczyłam, że ma tak nie robić i nakładać sobie po ludzku na talerz, bo potem czasem obrzydliwe kawałki parówki były w słoiku i ja w ogóle nie jadłam majonezu czy musztardy (bo ohyda) a czasem bym chciała 😠 I zawsze była u mnie w domu tradycja, że w niedzielę wszyscy jedzą na śniadanie parówki :D u znajomego z kolei wszyscy na niedzielne śniadanie spozywali jajecznicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******e baby, jak nie kloca sie o majtki, buty to znowu o olej. co za klotliwe k***iska rozwalaja temat, chuj nas obchodzi wasze p********ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma na wsi miala 2 pietrowy dom-górna czesc nowe meble itd cycus glancuś,na dole stare i niestety jakas wilgoc czy cos bo nieładnie tam pachniało:(i oni tylko na dole urzedowali gosci spraszali to tam tylko,a jak kiedys syn zaprosił kolezanke i na górze siedzieli dostał op*****l jak jasny huj:/ale jak ksiadz po koledzie przychodził to zapraszali na góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spię nago nogi rozwieram i przywiazuje po bokach łóżka aby gdy bede spac mój Pan Władca Mistrz Bóg małżonek miał łatwy dostęp gdy będe spać a Jemu w swej męskości łaskawie zachce sie zadupczyć mą skromną niegodną go osobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, nic nie mogę przeczytać, nie odświeża mi się wątek! Do d**y z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"radze sie nauczyć czytać bo pisałam o czystym oleju, pózniej napisałam drugi post że jak brudny olej po smażeniu że oczywiscie że taki powinno się wylać, sama sie napij tego oleju i sie uduś nim " Może jak cię trochę przeczyści to i umysł ci się otworzy, nauczysz się czytać i ogarniać tematsmiech.gif x naucz sie tepa dzido czytać zanim skomentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×