Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podniecaja mnie puszyste kobiety

Polecane posty

Gość gość

Bardzo podniecaja mnie kobiety z cialkiem lubie ich duze piersi,biodra,tyleczki,sa piekne.Chcialbym poznac takie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że podniecaje mnie tez puszysc***anowie, najlepiej tacy z mocno owlosionymi pleckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie panow tez zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Panowie nie pisac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dokładnie Cię w nich podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz robiłem takiej pulchnej minetkę, coś fantastycznego... jak dosiadła moje usta, to mało mi nie eksplodował wacuś z podniecenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Wszystko mnie w nich podnieca ich ruchy,brzuszek biodra,duze cycuszki,duze posladki uwielbiam je poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki1981
Masz rację z tą minetką, Panie o puszystych kształtach mają bardzo fajne szparki i też lubię je pieścić. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do którego momentu ta puszystość staje się obrzxydliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie o puszystych kształtach mają bardzo fajne szparki x Nie szparka tak na mnie działa, ale jej jędrny okrąglutki tyłeczek przed moimi oczami :) dziewczyna nie była otyła, była delikatnie puszysta, miała ładne, kobiece kształty, krągłe biodra... ech, jak sobie przypomnę, to aż chciałby się powtórzyć przygodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zaliczam chyba nie do puszystych ale calkiem kobiecych, tzn mam 166 cm i 60 kg, duzy biust miseczka E/D, chude nogi, ale kragle biodra i okragy tylek, czuje sie mega kobieco, kiedys wazylam 50 kg i nie podobalam sie sosbie, uwielbiam sex, mam meza, szaleje za mna i wlasnie za takim typem kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
To musisz pewnie super wygladac,z checia bym cie poznal blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona jest takiej budowy. szersza dupcia duze ale nie klapniete cycki i mega slodziutka cipka gladka jak szyba. moglbym codzien sie z nia bzykac i tu jest problem bo ona nie chcei w dodatku robi sie marudna. a to za ostro a to za slabo. dlatego tu pisze liczac po cichu na wirtualne poznanie kobiety o takich ksztaltach choc nie konieczny to wymog. jestem po30 ce duzy k***s depilowany dobrze zbudowany owlosiony na klacie:). taki tam opis gdyby zainteresowana byla jakas chetna pani zbereznica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta
 

Wszystko mnie w nich podnieca ich ruchy,brzuszek biodra,duze cycuszki,duze posladki uwielbiam je poprostu

Chętny?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chętny?

 

a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×