Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu panie co mają tatuaż na stopach?

Polecane posty

Gość gość

ujawnijcie sie .Podnieca mnie takie coś .Moja dziewczyna nie chce tego dla mnie zrobić .Jak ją namówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam. Do tatuazu trzeba byc samemu zdecydowanym, a nie robic to, bo ktos o to prosi... Moze jej sie to nie podoba? Sam zrob to dla niej. A jesli jest szczupla i ma szczuple, kosciste stopy, a tatuaz bedzie spory, nie malutki napis to bedzie ja bardzo bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwielbiam tatuaz na stopach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kitu dobrze to wygląda ale... Jak to będzie wyglądało w wieku 40- 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobieta moze byc podpulkownikiem? Oczywiscie , ale pod warunkiem ze Pulkownik lezy na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę jakiś id.jo.ta wymyśli tatuaże wewnątrz tyłka, a inny id.jo.ta powie że to najnowsza moda, kolejny id.jo.ta celebryta pochwali się takim tatuażem na instagramie i już nic nie będzie takie samo jak przedtem.

Dokąd ten świat zmierza, skoro ludzie nie akceptują już nawet samych siebie i muszą sobie takie paskudztwa robić na ciele żeby im się wydawało, że są lepsi od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopy są jadnym z najwrażliwszych miejsc na ciele. Nie wiem czy zdajesz.. Nie inaczej: jeden chłopak potrafił doprowadzić mnie do rozkoszy samym masowaniem stóp. Nie jesteśmy razem, bo poza tym był.. no. Pokluj sobie najpierw f..ta a potem zobaczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×