Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znależć kobietę nie pasożyta ?

Polecane posty

Gość gość
Właśnie poszukajcie sobie faceta jak wam tak kobiety przeszkadzaja i pasożytuja na was....dwóch facetów nie powinno mieć problemów i dzieci tych "bachorów"tez nie będzie. W czym problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zarabiaj tyle by starczało na utrzymanie dla ciebie i w razie wu byś była niezależna, bo jakaś matka polka wcześniej tu napisała że ona i tak za swoją pensję łazi na rossmany po kosmetyki a dom utzrzymuje mąż. x P*****lnięty jesteś! Nie dość, że kretyn, to jeszcze czytać ze zrozumieniem nie potrafi! Sam jesteś pasożytem jak tak bardzo do równouprawnienia dążysz, bo równouprawnienia nigdy nie było i nie będzie! No chyba że faceci zaczą rodzić dzieci! Jesteście P******i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Dobrze, że kupuje kosmetyki za swoje. Jakby kupowała za męża, to zaraz oburzenie. A tak kupuje za swoje, dba o siebie, mąż zadowolony, że ma zadbaną żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetom nigdy nie dogodzi, tak źle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dyskutujmy z tymi zakompleksionymi zerami, którzy nie są nawet w stanie własnej rodziny utrzymać. Jeśli nie stać Ciebie na utrzymanie rodziny, to jej nie zakładaj. Proste. A do tych, którzy narzekają na żony, że w łożku się nie układa... Co się dziwicie, najwyraźniej jesteście beznadziejni w te klocki i sprzęt macie mały. Kobiecie trzeba umieć dogodzić w łóżku, a Wy najwyraźniej nie potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Dobrze, że kupuje kosmetyki za swoje. Jakby kupowała za męża, to zaraz oburzenie. A tak kupuje za swoje, dba o siebie, mąż zadowolony, że ma zadbaną żonę. x x x Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni najwyraźniej powielają schematy od własnych rodziców. Ojciec pewnie obibok i nieroba, a matka zapieprzała na dwa etaty (zawodowo i w domu) i pewnie nawet dobrego słowa nie otrzymała i musiała takim dwóm pasożytom usługiwać. Pamiętam jak moja mama opowiadała co mówiła jej teściowa (moja babcia) gdy ona nie pracowała i siedziała z małym dzieckiem (ze mną) w domu - mąż jest po to aby utrzymać rodzinę, a Ty masz małe dziecko i nim masz się zajmować, a mój syn jeszcze powinien tobie pomagać po pracy w domu. To było ponad 25 lat temu, a teraz mało prawdziwych mężczyzn, których można nazwać głową rodziny, same obiboki, którzy chcą aby żona zarabiała nie wiadomo ile, robiła za niańkę, kucharkę, sprzątaczkę, kochankę lub stare BYki, których żadna za męża nie chce. Bykowe jeszcze powinniście płacić zakały społeczeństwa, bo nie potraficie rodziny założyć i/lub jest utrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sá takie glupie, leniwe niunie, dla ktôrych JEDYNYM celem jest dziecko. I potem paradujá w chwale, bo urodzily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodz sam a sie przekonasz jakie to "przyjemne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mążiojciec
Ja założyłem rodzinę w wieku 42lat pracuje sam na rodzinę fakt nie przelewa się ale jak moja żona ma iść do pracy jak 4letniego dziecka nie przyjęli do przedszkola bo pierwszeństwo mają dzieci których obydwoje rodzice pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mążiojciec dziś Ja założyłem rodzinę w wieku 42lat pracuje sam na rodzinę fakt nie przelewa się ale jak moja żona ma iść do pracy jak 4letniego dziecka nie przyjęli do przedszkola bo pierwszeństwo mają dzieci których obydwoje rodzice pracują xxx nie interesuje nas to! twoja żona jest pasożytem, nierobem i złodziejką - koniec, kropka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byk domowy
Ktoś poruszył temat bykowego. A wiecie w ogóle po co był wprowadzony ten podatek. Tak to był extra podatek dla mężczyzn, którzy nie chcieli się ożenić po 21?roku życia. (W Niemczech chyba obowiązuje nadal. ) Bykowe wprowadzono dlatego, bo faceci zrozumieli, że nie opłaca się im żenić. Związek małżeński to dość trwały kontrakt, z masą problemów przy jego rozwiązaniu, więc Państwo musiało przymusem nakłonić ich do ożenku. Aktualnie w naszym sejmie znów szykują się do wprowadzenia "bykowego" bo faceci są coraz cwańsi i nie chcą się żenić, tylko żyć w konkubinacie. Lecz kobiety i na tym zyskują dojąc Państwo z różnych dodatków(samotna matka), a męża z wypłaty :) !!! Państwo nie chce samo utrzymywać pasożyta (kobiety) więc siłą (podatkiem) przymusza facetów do związania się z pasożytem i łożenia na niego. !!! ps.W krajach islamskich kobieta nie ma praw wyborczych i często nie może mieć nawet prawa jazdy. W wyborach za kobietę głos oddaje męski członek rodziny - brat, ojciec. W Europie kobiety tak się rozpanoszyły, że Państwo nie daje rady z socjalem. Z tego całego równouprawnienia (tak jak ktoś wcześniej zauważył) kobiety wybierają to co im pasuje - zwykle dostęp władzy i pieniędzy. Inne rzeczy ich nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Europie kobiety tak się rozpanoszyły, że Państwo nie daje rady z socjalem. xxx ha ha ha ha ha ha!!!!! rozpanoszyły??? a kto zrobił im te dzieci i na nie płaci??? koleżanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mążiojciec
Gość 15.21 zwiałeś z psychiatryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mążiojciec
Gość 15.31 miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? o prawdę się pogniewałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mążiojciec
Nie o prawdę tylko o twoją głupotę psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuje nas to! twoja żona jest pasożytem, nierobem i złodziejką - koniec, kropka!!! xxx A ty jesteś pedałem i zarażony hivem - koniec kropka!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ładnie tylko to kobieta ma w 90 % przypadków parcie na dziecko, nie facet. To qrwa nie róbcie z siebie takich poszkodowanych jak już urodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta jest kurwą i zawsze będzie ciężarem dla faceta. Gdyby nie mężczyźni, to każda z was wylądowałaby pod mostem lub na dworcu. Na szczęście coraz więcej mężczyzn to rozumie i dowodem na to jest wasza frustracja. Do roboty się dziwki weźcie, będziecie zarabiać tyle co my, to wtedy porozmawiamy. Dzisiaj ładna buzia i duże cycki już nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znowu odezwał się pasożyt który chce być na utrzymaniu męża. To nie mąż ma Cie utrzymywać ale oboje macie się utrzymywać. Odchowasz dziecko to wracaj do roboty a nie wiecznie byś siedziała na wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslę ze to nie wiek tylko charakter. Wolę sama na siebie zarobić i o nic nikogo nie prosić. Poza tym zarabiając sama na siebie czuję się niezależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat moi rodzice pracowali oboje i matka nie pasożytowała na ojcu. Nie wiem jak było zaraz po urodzeniu mnie ale odkąd sięgam pamięcią dziecka moi rodzice oboje pracowali więc nie odwracaj kota ogonem pasożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauta_1988
Najlepiej to znajdź taka która juz pracuje ale dluzej niż na okresie próbnym. A jak się boisz ze po ślubie zacznie pasozytowac to spiszcie intercyzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepiej to r/u/c/h/a/j swoich kolegów - wtedy będziesz miał 100% pewności, że żadna k/u/r/w/a czy d/z/i/w/k/a cię w dziecko nie wrobi i nie będziesz musiał jej utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z krajami arabskimi to tutaj lepiej nie wyjezdzajcie, bo w nich mezczyzna musi utrzymac zone i rodzina na niezlym poziomie finansowym, na ew prace moze, ale nie musi wyrazac zgody zreszta jest ona dla niego ujma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
To że kobieta wybiera faceta, który potrafi utrzymać rodzinę na odpowiednim poziomie zamiast nieudacznika i nieroba, nie znaczy, że jest materialistką, tylko rozsądną osobą :) Zwłaszcza jeśli się planuje dzieci, które nie wiadomo np czy urodzą się zdrowe, jakie będą na nie wydatki, jakiej opieki będą wymagały itd...o wiele wygodniej jest nie musieć martwić się o kasę i pracować w sumie tylko hobbystycznie nie martwiąc się o to co będzie jeśli mnie zwolnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takiego kolegę, który szuka niezależnej finansowo kobiety, bo nie będzie finansował laluni. Rozmowa z nim: - o tym, ile zarabia, - o tym, za ile kupił sobie coś tam. - o tym, ile ty płacisz za mieszkanie, ile za prąd (bardzo go to ciekawi), - ile zarabia się w Anglii, w Norwegii itp. - po co wydajesz pieniądze na to.. (a co go to obchodzi?), - o tym ile zarabiają i wydają jego znajomi. I jak on ma poznać bezinteresowną dziewczynę, skoro sam ma mało zainteresowań innych niż kasa, kasa, kasa? Samodzielna dziewczyna z hobby i ciekawą pracą wcale się nim zainteresuje, bo będzie wolała faceta, z którym porozmawia o książkach, wydarzeniach itd. A jemu pozostają - no cóż - dziewczyny, które interesuje jego ulubiony temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma leżeć i pachnieć Ty jesteś od zarabiania Sam idź do Biedronki, w Polsce kobieta nie ma pracy bez znajomości a ty pewne takowych nie możesz zapewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×