Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam się w mężu koleżanki

Polecane posty

Gość gość

z koleżanką znamy się od dziecka , dziś właściwie traktuje ją jak siostrę :P sama rozwiodlam się z mężem , a ona jest ze swoim szczęśliwa . Ja od dawna się w nim kocham , przystojny , czarujący , dba o nią o córkę , przynosi do domu dużo kasy , jest troskliwy ...,nie chce jej go odbijać ale zakochalam się .,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego uważasz że mogłabyś go odbić ? on by cie chciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robi sie takiego syfu najlepszym znajomym .Zacznij gdzies wychodzic , bo chyba jak na razie zyjesz z nimi.Tak sie koncza dobre uczynki.Kolezanka cie zaprasza , a ty do meza robisz maslane oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje spedzam z nimi prawie każda wolna chwile ... Wypady w gory , na rowery ...Nie daje mu d**y. On kocha zone chyba , przynajmniej udaje ze jest taki zakochany w towarzystwie ale koleżanka mi się zwierza ze w domu nie jest taki , ona zasypia nie raz sama , on oglada TV wiec tak kolorowo nie jest ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolalabym seks z miłości ale z nim to nawet i bez zobowiązań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sie odsun od nich . Po drugie klasyka , ona ci sie zwierza , a ty sobie juz uroilas szanse dla siebie . A potem sa topiki "zwierzalam sie kolezance , a ona to wykorzystala i oszukala " . Za bardzo weszlas w ich zycie , daj im nacieszyc sie soba na wakacjach itp. Szczerze to twoja kolezanka jest glupia i za dobra i naiwna i zwykle tak sie koncza przyjaznie.Nie powinnas sie tak kurczowo ich trzymac . Wyjedz sama , moze poznasz kogos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkochaj się w mężu koleżanki i bedziesz miec kolezake ,i spokojne sumienie ze nie jestes menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nią zawsze traktowalyamy się jako siostry , wychowalysmy się w domu dziecka wiem , ze robię jej swinstwo , ale gdy ona mi mówi , ze coś się u nich psuje to coa mi odbija i myale ze może ja mam u niego szanse to cudowny facet , nasze córki się przyjaźnią ciężko się tak odizolować , u nich raz jest kiepsko a za drugim razem jak to oni się kochają i wgl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas to mówię.Gdy ma się męża od koleżanek z daleka, zwłaszcza takich k***w jak ty![wsiekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci niech sie przyjaznia , a ty zacznij spedzac czas gdzies indziej . Zapisz sie na jakies kursy , wyjezdzaj sama itp. wtedy masz szanse kogos poznac.Robisz swinstwo.Nie dosc , ze ona traktuje cie jak siostre , przyjaciolke , zwierza sie to ty ja oszukujesz.I wcale nie chcesz przestac .Wiesz co powinnas zrobic ? Powinnas sie z nia spotkac i powiedziec jej w oczy , ze zakochalas sie w jej mezu .Teraz to powiedziec , a nie oszukiwac, kombinowac i wykorzystywac sytuacje .To bedzie fair .P.S To chyba prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie prowo , to mój problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przestań tyle czasu z nimi spędzać, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona nie chce przestac .Ona juz marzy o seksie z nim .Taka jest wlasnie babska przyjazn .Jak na horyzoncie chlop to jedna drugiej noz w plecy wbije i nie wazne dla niej ze to najlepsza przyjaciolka , ktora jej ufa bezgranicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko zauroczenie jak odbijesz to ci przejdzie i zniszczysz życie jej i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej ic na msze zamiast do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona często do mnie dzwoni np przedtem jak nam minął dzień czy spotkamy się jutro na kawę po pracy ...ciazko mi odmówić a wiem ze spotkam Wojtka na tej kawie bo on zawsze jest z nią..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponuj im trójkąta :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie . Teraz jestem z ukochanym , a koleżanka nadal mi tego nie wybaczyła . Żałuje przyjaźni , ale miłości do niego nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co planujesz zrobić z tym? Ja byłam kiedyś zauroczona/zakochana w mężu przyjaciółki. Dodam, że ona mi powiedziała, że kiedyś mu się podobałam (szkoda, że nie zagadał...). Do tego sama przez pewien czas miała dość, zastanawiała się nad romansem z innym... A ja, jak to ja - wysłuchałam, odradziłam niepoważne kroki i dałam rady, jak rozmawiać, jak odbudować ich małżeństwo. Można powiedzieć, że ją powstrzymałam od pochopnych kroków. Dziś są bardzo szczęśliwi i mają małe dziecko, a ja... no cóż, jak zawsze jestem sama. Ale nie żałuję. To cudowni ludzie i dobrze że choć im się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jeszcze co zrobię... nie chce ranić koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci powiedzieć co ja bym zrobiła. Ale ja jestem znana z drastycznych cięć. Jeśli uważasz oboje za przyjaciół... ja bym się spotkała z obojgiem i powiedziała, że się nim zauroczyła i spytała czy mają jakiś pomysł na rozwiązanie sytuacji. Ew. powiedziała tylko jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie znaczenie ma to jak wygladam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda koleżanka ? Masz jakieś szanse u jej faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym walczyła z uczuciem . To twoja przyjaciółka nie rob jej swinstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaj, az sie odkochasz, milcz i odsun sie od nich! Jestes teraz samotna i idziesz na latwizné, bluszczu. Urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężka spraw rob co serce podpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×