Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bluzy aloha from deer, mr gugu

Polecane posty

Gość gość

ktoś kupował? czy są grube, ciepłe w środku czy to takie cienkie badziewie? dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr gugu badziew z poliestru Z aloha jedna bluza jaka mam to tez poliester, a druga mieszanka bawelny i poliestru. Ogolnie czesto mają problemy z dostawą na czas. Uważaj tylko na pseudo firmę luv ya clothing. Włascicielka była chamska i bezczelna, nie chciała wysłać bluzy ani zwrocic kasy wię skonczyło sie na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli za taka cene to badziewie :p dziekuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr gugu to przede wszystkim bardzo wysokie ceny za bardzo kolorowe ciuchy. Ale naprawdę nie warto. O ile są szyte niby w Polsce to materiał pozostawia wiele do życzenia a niestety na modelkach/modelach zawsze wyglada lepiej. Absurdalnie dlugi czas wysylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktos problem z odzyskaniem pieniedzy za zwrot z Aloha from deer? Bede zglaszac sprawe na policje i szukam wiecej poszkodowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inconnue
Ja mam problem z aloha, czekam na spodnie już dwa miesiące, nie odpisują na maile, na fb zablokowali mnie po kilku negatywnych komentarzach, które oczywiście usunęli. Jak nie zwrócą mi kasy do końca tego tygodnia to na święta dostaną skan moich zeznań na policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce dodac, ze jesli macie problem z odzyskaniem pieniedzy za zwrot ubran, to upominajcie sie o swoje prawa. Piszcze maile do skutku (telefon chyba nigdy nie odpowiada). Nie kupujcie sciemy, ze to sa ubrania szyte na zamowienie i nie mozna ich zwrocic. Jesli by takie byly, to sklep powinien o tym wspomniec w regulaminie (nie ma tam takiego zapisu). Podobnie z ubraniami z promo - kupujac online zawsze mozecie je zwrocic. Zapis, ze towary z promocji nie podlegaja zwrotowi dotyczy sklepow stacjonarnych, wiec nie wiem jakim prawem w regulaminie sklepu jest ze nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola

Najgorsza "firma" w swiecie. Bluzy nuezgodne z opisem i zdjeciem zarówno jeśli chodzi o wzór i kolorystyke, zlej jakości, obsługa fatalna. Zamówienie w moim przypadku przeciagnelo się prawie do pół roku. Towar wymieniany kilka razy; za każdym razem z tymi samymi błędami. Koniec końców doszła względnie poprawiona Ale w złym rozmiarze A już nie miałam zamiaru kontynuować tej " przygody" i zostałam bez kasy i bez bluzy. Zamówione były 3 bluzy i wszystkie zle. Śmiech na sali poprzez gorzkie łzy i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×