Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dziewczyny co na wypadanie włosów? błagam pomóżcie

Polecane posty

Gość gość
Tak po 2 tygodniach regularnego stosowania bardzo sie polepszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No cieszę się, ale jako Kobieta, "próżna istota" chciałabym mieć czuprunę, która była zazdrością innych a szczególnie fryzjerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo tez mozna kupic ampolki tej samej marki do wcierania w skore glowy , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
Widzę, że już się pojawiają kryptoreklamy środków i nikomu nie przyjdzie do głowy, że: Wypadanie ma jakąś swoją przyczynę i nie bez powodu trzeba po te środki sięgnąć, a u osoby zdrowej włosy nie wypadają w nadmiarze, nie ma to jak zamiast przywracać organizm do równowagi sięgać po tabsy, a przemysł farmaceutyczny zaciera swoje nabuzowane chciwością łapska i sprzedaje te półśrodki karmiąc biedny lud przekonaniem, że im to potrzebne...Nie było tabletek, nie było aptek, a ludzie mieli zdrowe włosy. Nie wiem czy wiecie, ale jeszcze nigdy ludzie nie mięli takich problemów z utratą włosów jak w tych czasach. Teraz brutalnie borykają się z tym mimo cudownych środków na aptecznych półkach, gdy trzeba zrozumieć zależności zdrowa krew+równowaga hormonalna+ zdrowe narządy= zdrowe włosy...Teraz inna zależność problem wewnętrzny+ czas= słabe włosy i ostatnia zależność słabe włosy+ leki i wcierki= poprawa- poprawa= odstawienie leku- odstawienie leku= ponowne wypadanie włosów. Nie można się uzależniać od środków z zewnątrz. Wszystko czego potrzebujemy i musimy dostarczać jest w żywności. Suplementacja jest gorzej przyswajalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
"EKSPERCIE- odpowiadam. Operacja przebiegła prawidłowo, uratowano mi życie Usunięto pękniętą śledzionę i założono opaskę na pęknięta watrobę. Podczas pierwszej operacji, usunęli śledzionę a za dwa dni druga, sprawdzano czy nie ma krwotoku z wątroby i wyjęli mi chusty,założone między "pęknięcie". Nie wiem czym mnie uśpiono. Leków żadnych nie biorę, robiłam USG, wszystko dobrze się zagoiło. W tej chwili jestem b. osłabiona i oprócz problemów z włosami nie mam stresów" Potrzebuję jeszcze tylko informacji jaki charakter ma to wypadanie włosów i jak wygląda ich struktura. Czy jest to nagłe wychodzenie dużej ilości włosów dziennie, czy miejscowe osłabianie, czy wypadają równomiernie z całej głowy czy w w pewnych miejscach bardziej innych mniej, jeśli tak to których...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert od łysienia
Pamiętajcie również dziewczęta, że pomocne okaże się dla was wszystko co podnosi poziom estrogenu. On poprawia kondycję włosów i dodaje im mocy. Z tego co mi wiadomo produkty sojowe pomagają zwiększyć jego poziom w organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert od łysienia
Jeśli znajdujecie się w sytuacji stresowej kochane dziewczęta i potrzebujecie natychmiastowego reduktora stresu to jest na to bardzo dobra metoda. Wpatrujcie się w to zdjęcie, ono podniesie wam poziom oksytocyny, która odpowiada za uczucie łagodności, uległości, redukuje kortyzol...Do tego spójrzcie w jego oczy, zielony kolor ma właściwości uspokajające: http://zapodaj.net/9ca6cf5b20618.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
Przy całej terapii potrzebny jest oczywiście materiał budulcowy, struktura włosa nie powstaje z niczego i tutaj do normalnej diety polecam dołączyć pestki dyni...jest tam mnóstwo bezcennych składników, mikroelementów, witamin i dobrych tłuszczy, które pomogą odbudowywać strukturę włosa, włos wykorzystuje to co dostarczacie, więc dostarczajcie pestki...najlepiej niewyłuskane...Bo jeszcze nigdy nie trafiłem na wyłuskane, które nie zalatywałyby podejrzanie chemią... ale te pestki są prawdziwą kopalnią składników odżywczych pomocnych włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozgonnie wdzięczna za porady
Dziękuję, ekspercie, za tę masę przydatnych informacji! Jestem Ci niezmiernie wdzięczna. Mam problemy z depresją, trądzikiem, nadmiernym owłosieniem i ogólnie stresem. Nie wiedziałam, że można tak prostymi, nieszkodliwymi sposobami walczyć z nadmiarem męskich hormonów i z kortyzolem. Lecę zaparzyć sobie mięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
"Dziękuję, ekspercie, za tę masę przydatnych informacji! Jestem Ci niezmiernie wdzięczna. Mam problemy z depresją, trądzikiem, nadmiernym owłosieniem i ogólnie stresem. Nie wiedziałam, że można tak prostymi, nieszkodliwymi sposobami walczyć z nadmiarem męskich hormonów i z kortyzolem. Lecę zaparzyć sobie mięty" Tu polecam szczególny nacisk położyć na suplementację przetworami pomidorowymi, szczególnie sokami i koncentratami...Polecam zrobić tak, łyżeczkka oleju lnianego, oliwy z oliwek, albo dwa orzechy włoskie... popić szklanką soku pomidorowego, albo koncentratu domowej roboty z pomidorów, pół godziny później mięta i zielona herbata...Czynność powtarzać przez pierwszy tydzień dwa razy dziennie, przez drugi tydzień trzy razy dziennie, a potem zrobić trzy-cztery dni przerwy i zacząć od nowa....stopniowo zwiększać i znów przerwa. Z Twoimi problemami efekt powinien być piorunujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
P.S, jeżeli temu co napisałaś towarzyszy wypadanie androgenowe to jest to świetna metoda, bo to wypadanie charakterezuje się powolną i stopniową utratą włosów( rzadko gwałtowną choć i tak bywa) agresywnie wypada przeważnie bardziej u mężczyzn i to zazwyczaj u tych, u których zaczęło się wcześnie, jeszcze w wieku nastoletnim, w okresie dojrzewania, Ci tracą włosy bardzo szybko. Generalnie zaobserwowano właściwość, często się powtarzającą, że im później zacznie się łysienie androgenowe tym łagodniej i wolniej przebiega. Ta kurcja jest dobra, ponieważ umożliwia odzyskanie włosów, poprawę wyglądu cery i im dłużej sumiennie się to stosuje tym bardziej przywrócimy wszystko do ładnego wyglądu i oczywiście po zaprzestaniu efekty łysienia androgenowego powrócą, ale będzie musiało minąć znów sporo czasu zanim zrobi nam podobne spustoszenia jak przed kuracją, więc będzie można cieszyć się długim okresem jako takiego spokoju, a potem powrócić do tej suplementacji z nadzieją, że niedługo wymyślą na to jakąś skuteczną metodę, bo w końcu mamy 21 wiek, więc niedługo powinno coś się pojawiać. Choć obawiam się, że przez długi czas będzie leżało poza możliwościami finansowymi większości polaków i polek...trzeba być jednak dobrej myśli. W końcu żyje się raz i na martwienie się nie można tracić czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
Dodatkowo polecam ograniczać stres, gdyż jeśli występuje ten typ łysienia to wbrew pozorom nie tylko dht bierze w tym udział, ale też metabolit kortyzolu nazywa się bodaj dihydrokortyzol, ale nie jestem pewien co do nazwy, jest substratem DHT. Utrata włosów jest jednym z czynników stresogennych i teraz zastanówcie się kochane panie. Czy martwienie się sprawi, że odzyskacie włosy? Czy przeżywanie tego sprawi, że z mieszków włosowych zaczną wyrastać jakieś nowe włosy? Nie...Tak jak ludzie stresują się egzaminami, a to nie pomoże im zdać, nie zmieni zasobu ich wiedzy ani tego na jakie pytania trafią...Stres jest czynnikiem, który jedynie szkodzi. Osoby o niskim poziomie kortyzolu są zdrowsze, atrakcyjniejsze, dłużej żyją i nie zapadają tak często na choroby cywilizacyjne. Stres jest jednym z najbardziej wykańczających populację ludzką czynników, o ile nie najbardziej...a czemu on służy? Wcale nie ułatwia nam działania, wręcz przeciwnie, ogranicza nas...Ja, mimo tego, że mam gęstą szopę mocnych włosów na głowie to już tak na wszelki wypadek stworzyłem sobie swój image, jako osoby pozbawionej włosów, przyzwyczaiłem się do niego, polubiłem i wiem, że wielkiej tragedii nie przeżyję, jeśli kiedyś tak skończę, chociaż nie sądzę... Pamiętajcie, że na następnym etapie ewolucji wszyscy prawdopodobnie będą łysi i tylko nauka przyprawi im czupryny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henna w kolorze Twoich włosów lub bezbarwna. Pozbyłam się wypadania, wzmocniłam włosy, cała głowa strasznie się błyszczy. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
"Henna w kolorze Twoich włosów lub bezbarwna. Pozbyłam się wypadania, wzmocniłam włosy, cała głowa strasznie się błyszczy. Jestem zadowolona" I właśnie przez coś takiego podnosi mi się ciśnienie, przychodzi osoba bez jakiegokolwiek pojęcia i doradza na oślep, a potem ludzie są sfrustrowani i załamani, bo porada okazała się fejkiem. Jak ma się nie okazać skoro udziela się jej w ciemno, bez kompetencji?...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po ciąży bardzo wypadaly wlosy. Na allegro znalazłam ampułki,które wcierasz po umyciu wlosow w skore glowy i masujesz skore ok 10 min. Ampulki to mil mil placent. 12 amp to koszt ok 30 zl. Mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
nie słuchajcie porad na zasadzie...jednej pomogło to, jednej tamto, bo wydacie kupę kasy szukając na oślep środków bez ustalenia przyczyny, gdzie jest możliwość, że konkretne środki polecane przez różne osoby, w ogóle nie są dopasowane do waszej przyczyny i będziecie się frustrowały tym, że nic nie działa... Bo na osobę z łysieniem androgenowym nie zadziała szereg środków, a inne zadziałają, na osobę z plackowatym, telogenowym, łojotokowym, czy jakimkolwiek innym tak samo, trzeba dobrać środek pod swoje potrzeby, a nie na zasadzie, koleżance z forum pomogło to to ja też to zrobię. Tu potrzeba wiedzy o funkcjonowaniu organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
"Mi po ciąży bardzo wypadaly wlosy. Na allegro znalazłam ampułki,które wcierasz po umyciu wlosow w skore glowy i masujesz skore ok 10 min. Ampulki to mil mil placent. 12 amp to koszt ok 30 zl. Mi pomoglo." :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspert ma chyba jakies kompleksy które próbuje rozwiązać na tym forum. Wątpię zeby komuś pomogły twoje długie porady. Moze masz wiedze ,ale tylko na tym się konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ograniczyć stres-fajna porada:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
"Wątpię zeby komuś pomogły twoje długie porady. Moze masz wiedze ,ale tylko na tym się konczy" Ta wypowiedź całkowicie przeczy sama sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
"Ograniczyć stres-fajna porada:" Jeżeli tylko tyle masz do powiedzenia to nie krytykuj, bo jak na razie spod Twojej klawiatury nie wyszła żadna. Moje porady stosują moi znajomi i każdemu wyszło to na dobre, a zawsze przychodzą po następne. Ten świat się doprawdy wywrócił do góry nogami, skoro nawet dobremu człowiekowi, który chce tylko pomóc innym za darmo i anonimowo ma się coś do zarzucenia. Właśnie przez takie osoby, jak Ty ludzie przestają wierzyć, że warto wyciągać rękę do kogoś innego i stają się myślącymi tylko o sobie egoistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoista jestes ty,bo jak do tej pory skrytykowales i wysmiales wszystkie porady z wyjątkiem twoich. A skoro z ciebie taki ekspert to ujawnij swoje dane a zobaczymy czy jako EKSPERT wypowiadasz sie w czasopismach medycznych albo w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do eksperta ale te pomidory w sklepach są nieporownywalnie gorsze od dzialkowych, jak akurat nie mam skad brac tych ogrodkowych.. tu gdzie mieszkam same markety. Czy warto w ogole kupowac te np z lidla, biedry itd..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj ekspertowi , dobrze ,ze doradza , stara sie pomoc , widac ,ze ma wiedze . Ja skorzystam z tych porad . Wypadaja mi wlosy , przez jakis czas pomogal szampon , ale potem znow zaczely wypadac .Widze ,ze sam szampon nie pomoze , musze zajac sie przyczyna . A rady eksperta biore sobie do serca i na pewno je wdroze z zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze mnie poprawic jesli o czyms zapomnialam . 1) Pic sok z pomidowrow, 2) olej lniany ,3) oliwe z oliwek ,4) jesc orzechy , ziarna , dynie , 5) witamina c 1000mg ,7) magnez , 8) b6 , 9) cynk ,10 )zelazo , 11) pic miete , 12) zielona herbate , 13) kwasy omega 3 ( czy omega 6 tez moga byc ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze niech sie wypowiada i pomaga ,ale niech nie krytykuje i wyśmiewa sie ze wszystkich innych. Mogę sie założyć ze picie i jedzenie tego wszystkiego co wymieniłaś w punktach również nie da ci spektakularnych efektów. Ale coz-próbujcie i oby wam pomogły super rady "eksperta":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam ,ze trzeba polaczyc odzywianie , suplementy i wcierki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od łysienia
Oczywiscie ze niech sie wypowiada i pomaga ,ale niech nie krytykuje i wyśmiewa sie ze wszystkich innych. Mogę sie założyć ze picie i jedzenie tego wszystkiego co wymieniłaś w punktach również nie da ci spektakularnych efektów. Ale coz-próbujcie i oby wam pomogły super rady "eksperta" Może wyjaśnię jak się sprawy mają...Nie krytykuję porad innych, tylko nakłanianie do zakupu( będące być może kryptoreklamą) jeśli ktoś rzeczywiście pisał prawdę, że użył jakiegoś środka to przepraszam, ale internet pełen jest szarlatanów i naciągaczy, a chciałbym tylko ludzi przestrzec przed tym, oraz przed jeszcze jedną rzeczą, a mianowicie przed zakupem wielu środków i włożeniem w nie pieniędzy, a potem rozczarowaniem i bólem, że nie podziałały. Narasta wtedy poczucie krzywdy i niesprawiedliwości, bo przecież wydaliśmy na włosy krocie i tyle im poświęciliśmy, a los nas karze brakiem efektu. Nie wiem czy wiecie, ale osoba, która dba o swoje włosy coraz mocniej, skupia się na problemie wypadania, dostaje na tym punkcie lekkiej obsesji i potem jest to bardziej dotkliwe. Co do efektów to nie wiem czy będą spektakularne w przypadku osób tutaj piszących, ale sądzę, że niektórym pomogą, a już na pewno bardziej niż namowa do kupienia ampułek, czy tabletek, których organizm przez tysiąclecia ewolucji nie miał. Nie jestem wszechmogący i nie pomogę wszystkim, ale staram się dzielić tym co umiem robić, ponieważ uważam, że gdyby ludzie wykorzystywali to w czym są dobrzy, by pomóc innym to świat byłby znacznie lepszy. Ja też mogę kiedyś potrzebować pomocy kogoś wiedzącego coś lepiej ode mnie, bo nie jestem dobry we wszystkim i wcale za takiego się nie uważam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'dzięki' ze 'odpowiedzialeś' na moj post odnosnie pomidorów sklepowych a tych z dzialki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×