Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Gdzie kupić zwykłe bluzki?

Polecane posty

Gość gość
w księgarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w sklepie pasujemi.pl. Mają bardzo duży wybór, dobre ceny i naprawdę piękne rzeczy. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_MI
Ja kupuję w Pako Lorente i powiem szczerze, że trafiłam na nich przypadkiem :P Akurat mąż szukał koszuli i wybrałam się z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz latem to chodzę tylko w bluzeczkach siateczkowych, coś w tym stylu https://www.lejdi.pl/p10434,mlodziezowa-bluzka-czerwona-z-siateczki-bulls**t.html. Miękka, wygodna i z tego co widzę to naprawdę trudno o uszkodzenie. Nawet na imprezach wiele razy byłam i nic się nie dzieje. Na strój kąpielowy nawet pasuje dla zainteresowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją, w MG shohlari takie widziałam ale welurowe na przykład. Musisz sobie sama najlepiej przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasdigjkm
w normalnej cenie to tylko new yorker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre bluzki możesz zobaczyć na Cross Jeansie. Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hibou znajdziesz zwykłe, basicowe bluzki. A do tego z bawełny :) Niby oczywistość, ale teraz w sieciówkach to jest sam poliester... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom znalezienie prostych basicowych bluzek ale dobrej jakosci, nie jest takie proste 😉 I czasami naprawdę trzeba si ę naszukać w sklepach stacjonarnych i w sklepach internetowych. Sama w ostatnim czasie polubiłam sklep Mybasic - ubrania z wytrzymałych tkanin, szyte w Polsce. Mają serie dla kobiet, mężczyzn ale i dla dzieci. Wszystko w jednolitych kolorach - dzięki czemu można dopasować je do innych ciuchów dostępnych w naszej szafie. 

https://mybasic.pl/info/bluzki-damskie-czarne

Krojów też mają sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w Hibou. U nich znajdziesz takie basicowe ubrania, w stonowanych kolorach. Ubrania od nich są dobrą bazą pod całą stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×