Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

W wieku 30 lat nie ma już wyboru wśród wolnych mężczyzn

Polecane posty

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, AntyBazyl napisał:

Przeciętna kobieta w każdym wieku ma problem z poznaniem fajnego faceta i musi zadowalac się totalnym lamusem. U faceta wystarczy, żeby po prostu był i szczególnie nie śmierdział. W firmie, w której pracuję, na produkcji jest kilku pijaków, typowe śmierdziele, bez wyglądu, hajsu i wykształcenia a każdy  z nich ma swoją drugą połówkę - szczupła normalną kobietę. Nie wiem jakim trzeba być, żeby nie znaleźć 

↓ kojarzę takich Przeciętniaków, Lamusów / jedynaków Ntego pokolenia co chcieli brać ślub z dziewczyną to ↓:

2 minuty temu, adaminka napisał:

Naprawdę myślicie, że tylko ludzie przed 60 stają się właścicielami nieruchomości? Jesli tak, to załóżcie spółkę doradczą na jutubie;D 

↓Zupełnie tak nie myślę↓:

Domy po 4 parach dziadków, i obydwie pary rodziców z chatami

a oni Niby biedacy, ale ustawieni,
i do mnie: żeń się szybko, nie patrz na kasę,

Pewnie chatę od takiego to mógłbym wynająć, i pewnie kasy ze swojej wypłaty nie dojrzałbym,
ale w końcu wziąłem się za  Lekką robotę z niewielką wypłatą....

inna sprawa, że jak nie ma wolnych facetów, to można wziąć się za zajętych:
youtube.com/watch?v=Blvwh4jz4_g
youtube.com/watch?v=sAME4U1GNYM
youtube.com/watch?v=r35Nf6dGMe4

Lub podrywać wolnych całą kobiecą parą jak te dwie zrobiły:
youtube.com/watch?v=CMfRcqShP2g

w myśl zasady:
memecenter.com/fun/518089

Edytowano przez PrawiczekPzn
pinterest.com/pin/748793875539008363/

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, adaminka napisał:

Naprawdę myślicie, że tylko ludzie przed 60 stają się właścicielami nieruchomości? Jesli tak, to załóżcie spółkę doradczą na jutubie;D 

nie, ale to bylo do bazyla ktory pisal ze facet powinien zarabiac 5k i miec mieszkanie w wieku 35 lat.

jak sie zarabia 5k to wg mnie czlowieka nie stac na mieszkanie wczesniej jak po 50 tce bo matematyka i logika na to wskazuje. przy zalozeniach wielkosci i wartosci jak w temacie byly podane.

Edytowano przez 2libed

a włascicielem to mozna sie stać i zaraz po urodzeniu ale nie o tym temat.

1 minutę temu, adaminka napisał:

Zależy jakie kto ma prioytety. Mi cała rodzina mówiła nie kupuj będziesz miał po mamie. A teraz żałuję bo mogłem kawakerke kupić i jeszcze 6 cyfrowy portfel bym utrzymał.

Po prostu inna rzeczywistości, ja mam sąsiada 45 z mamą mieszka i patrząc na takie otoczenie po cóż było mrozic kase.

3 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Twoje założenia sa błędne. Ale co się dziwić skoro od razu wyciągnąłes wnioski gdzie mieszkam. Z miasta 11 tysięcy mieszkańców pochodze, mieszkam gdzie indziej. I dyskutować z Tobą nie będę.

bo nie masz zwyczajnie argumentów.

Myślisz że świat jest taki kolorowy spójrz choćby na średnią pensje w Polsce którą zawyżają najbogatsi i wynosi netto około 4200 zł. przyjmijmy że 50 % polaków zarabia tyle albo mniej czyli według ciebie są to nieudacznicy.

1 minutę temu, nazywajtie mienia hiejtier napisał:

Wiesz doskonale. 

Nie wiem ty mówisz że portfela nie mam. Dzisiaj skanowalem od wirusów nic nie bylo 😗

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Myślisz że świat jest taki kolorowy spójrz choćby na średnią pensje w Polsce którą zawyżają najbogatsi i wynosi netto około 4200 zł. przyjmijmy że 50 % polaków zarabia tyle albo mniej czyli według ciebie są to nieudacznicy.

średnai to nie mediana, nastepny co ma problem z matematyką. mediana to pewnie wynosi poniżej 3k netto czyli połowa ludzi zarabia mniej a połowa wiecej, średnia zarabia znacznei mniej jak połowa.

7 minut temu, 2libed napisał:

wiem ale to margines.  robienie z tego zyciowego osiagniecia ze sie uprało, ugotowało i posprzątało to tez nieudacznictwo.

już coraz więcej jest takich dzieci są coraz bardziej rozpieszczane i dzieciaki 20 + nie potrafią nawet takich rzeczy.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Ty jaki wielki mieszczuch pan i hrabia powinienes zarabiać 100 000 😂 Żadne argumenty do ciebie nie docierają. Wytłumacz po co mieszkac w takiej Warszawie zarabiając 3000 zl? To raz. Jak założyć rodzinę z facetem pracującym za 3000 zl? To dwa. Gdzie mieszkac z żoną i dziećmi jak nie ma mieszkania? To trzy. Chyba widać, ze nie każdy powinien mieć żonę i dzieci? 

1 minutę temu, 2libed napisał:

średnai to nie mediana, nastepny co ma problem z matematyką. mediana to pewnie wynosi poniżej 3k netto czyli połowa ludzi zarabia mniej a połowa wiecej, średnia zarabia znacznei mniej jak połowa.

no to napisałem przecież że"przyjmijmy że 50%) czytaj ze zrozumieniem. 

1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Jak założyć rodzinę z facetem pracującym za 3000 zl? To dwa. Gdzie mieszkac z żoną i dziećmi jak nie ma mieszkania?

mozę weź się do pracy zamiast liczyć że ktoś zapracuje za ciebie ? nie sądzisz że to pewniejsze ?

1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Ty jaki wielki mieszczuch pan i hrabia powinienes zarabiać 100 000 😂 Żadne argumenty do ciebie nie docierają. Wytłumacz po co mieszkac w takiej Warszawie zarabiając 3000 zl? To raz. Jak założyć rodzinę z facetem pracującym za 3000 zl? To dwa. Gdzie mieszkac z żoną i dziećmi jak nie ma mieszkania? To trzy. Chyba widać, ze nie każdy powinien mieć żonę i dzieci? 

Ktoś się urodził w warszawie i ma tam rodzine i znajomych to raz.

Teraz znajdź takiego kto chce mieć te dzieci. to dwa

no to napisałem przecież że"przyjmijmy że 50%) czytaj ze zrozumieniem. 

no to źle przyjmujesz i to bardzo źle bo połowa zarabia nieco więcej niż minimalna.

już coraz więcej jest takich dzieci są coraz bardziej rozpieszczane i dzieciaki 20 + nie potrafią nawet takich rzeczy.

Ty mieszkasz sam podobno skąd masz mieszkanie? Moje po dziadku przypadło nie miałem mając 12 lat kilkadziesiąt tysięcy złotych żeby spłacić rodzeństwo mamy.

Teraz znajdź takiego kto chce mieć te dzieci. to dwa

kobiety mysla ze faceci chca tego samego co one i jeszcze im za to beda placic 😄

Przed chwilą, 2libed napisał:

mozę weź się do pracy zamiast liczyć że ktoś zapracuje za ciebie ? nie sądzisz że to pewniejsze ?

Pasożyty tak mają iż tylko biorą a nie dają.

no to źle przyjmujesz i to bardzo źle bo połowa zarabia nieco więcej niż minimalna.

KUR... człowieku ja napisałem o średniej a nie o minimalnej.

Pasożyty tak mają iż tylko biorą a nie dają.

chociaż raz się musza z tobą zgodzić. jeszcze jakie złe jak nie moga znalezc albo ktos to skrytykuje 😄

zwykle najbardziej pracowitych szukają największe lenie 😄

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Jak założyć rodzinę z facetem pracującym za 3000 zl? 

Zarabiając samej? Jakoś większość ludzi zakłada rodziny przy takich zarobkach.

KUR... człowieku ja napisałem o średniej a nie o minimalnej.

no dlatego już 3 i ostatni raz ci pisze ze zle napisales bo polowa zarabia nieco wiecej niz minimalna a tyle co napisales to zarabia pewnie z 15% a nie 50.

Przed chwilą, HajleSyllasje napisał:

Zarabiając samej? Jakoś większość ludzi zakłada rodziny przy takich zarobkach.

ale ona nie moze bo ona malo zarabia 😄 tylko facet wg niej moze zarabiac dobrze kobieta nie 😄

kobiety mysla ze faceci chca tego samego co one i jeszcze im za to beda placic 😄

No to czego oczekujesz od kobiet? Każdy szuka tego co chce. Jak kobieta chce mieć męża i dzieci to szuka takiego, który tez chce.a wielu chce. Koleżanka moja nie może mieć dzieci i nie znalazła takiego, który by nie chciał. Nie Mierz wszystkich swoją miarą. 

Napisano (edytowany)
6 minut temu, 2libed napisał:

chociaż raz się musza z tobą zgodzić. jeszcze jakie złe jak nie moga znalezc albo ktos to skrytykuje 😄

zwykle najbardziej pracowitych szukają największe lenie 😄

No tak przecież muszą się jakoś uzupełniać. 🤣

Edytowano przez Niby normalny

Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

dzieci to szuka takiego, który tez chce.a wielu chce

oni czesto klamia ze chca tego samego podpowiem ci a kolezanka nie znalazla zapewne z innych przyczyn np. jest brzydka albo roszczeniowa jak ty a nie dlatego ze nie moze miec dzieci. o takich zreszta rzeczach sie nie informuje kazdego wiec to raczej nie jest powod.

ale ona nie moze bo ona malo zarabia 😄 tylko facet wg niej moze zarabiac dobrze kobieta nie 😄

Bzdury juz pi3rdolisz takie, ze szok. Zarabiam lepiej niz ty w takiej stolicy, więc wsadź sobie gdzieś te swoje chore insynuacje. Nikt nue musi ci się spowiadać czego szuka i dlaczego ani tym bardziej przepraszać. Ja znalazłam to co szukałam. Tobie też życzę żebyś znalazł. 

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, 2libed napisał:

no dlatego już 3 i ostatni raz ci pisze ze zle napisales bo polowa zarabia nieco wiecej niz minimalna a tyle co napisales to zarabia pewnie z 15% a nie 50.

ile razy mówiłem że napisałem "przypuśćmy " wiem że średnią krajową zarabia znacznie mniej niż 50% ale też nie może być więcej niż 50% bo to jakby nie patrząc średnia, po za tym od jakiejś tam kwoty wchodzisz na wyższy podatek i musisz bulić znacznie więcej, przez co jeśli powiedzmy dostałeś podwyżkę 1000zl możesz zarabiać tak naprawdę sporo mniej przez wyższy próg podatkowy. dlatego np zarabianie 10000 na miesiąc jest niezwykle ciężkie do osiągnięcia.

Edytowano przez Niby normalny

Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

Bzdury juz pi3rdolisz takie, ze szok. Zarabiam lepiej niz ty w takiej stolicy, więc wsadź sobie gdzieś te swoje chore insynuacje. Nikt nue musi ci się spowiadać czego szuka i dlaczego ani tym bardziej przepraszać. Ja znalazłam to co szukałam. Tobie też życzę żebyś znalazł. 

nie mieszkam w żadnej stolicy i na pewno lepiej ode mnie nie zarabiasz.

nie wymagam żebyś się spodwiadałą tylko odnoszę do tego co sama pisałaś o sobie. nie każdy musi sie z toba zgadzać, czasami sprawiaąłs wrażenie rozsądnej wiec starałem ci sie uświadomić że jak przestanies zbyć leniem to sobie szybciej na to mieszkanie zarobisz i nie będziesz musiałą byc uzależniona od jakiegoś faceta.

3 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Bo jest wygodnie. Mój kolega założył rodzinę 2+1 mając 1400-1600 do dziś są razem teraz ma pewne więcej. Inny miał 2500 oraz jeszcze inny 1800 obie kobiety powiedziały tak przy ołtarzu. To nie było tak dawno temu z dekada. Zazwyczaj dostali kupili rodzice za ich oszczędności życia albo wynajmują. Pierwszy miał po mamie. Drugi kupiła teściowa pracując za granicą. Trzeci powiedział że coś wynajmia. Własna siostra pierwsze lata mieszkała tutaj razem nas było 5 na 50m2. Później wynajem jeden drugi trzeci a potem kredyt w najgorszym mozliwym momencie na bance nieruchomości koło 2008 dopiero teraz ceny są takie same.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się