Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dieta i cwiczenia

Polecane posty

Gość gość

chciałam schudnąć, jestem na diecie nisko tłuszczowej i dużo cwicze, ostatnio mam skurcze nóg, czy sam magnez pomoże? co pijecie przy ćwiczeniach? jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ci przyszła do głowy dieta niskotłuszczowa? Tuczą WĘGLOWODANY a nie tłuszcz. Tłuszczu w diecie powinno być ok. 30% całkowitej ilości kcal dziennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakiego tłuszczu, ważne by wybierać zdrowe tłuszcze. Nie każdy rodzaj tłuszczy sprzyja odchudzaniu tutaj masz posta na ten temat http://blog.dbamofigure.pl/zdrowy-tluszcz-go-wybrac/ dokładnie opisałem jakich tłuszczów powinno się unikać, a jakie powinny się znaleźć stale w naszej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na skurcze nóg magnez i potas. Dodatkowo po ćwiczeniach pij orsalit, uzupełni on utracone w wyniku pocienia się elektrolity – ten płyn nawadniający polecił mi lekarz rodzinny, jak mu powiedziałam że dużo ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia667
na ćwiczenia dużo wody. niektórzy polecają napoje izotoniczne ale nie wiem czy to takie zdrowe... dostosuj swoją dietę do ćwiczeń, poczytaj sobie http://metasport.pl/ ta strona daje właśnie taką możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenia i dieta...ja zdecydowanie polubiłąm wlasnie soki sportfood - bo po treningu idealnie sie nadają do picia i pomagają mi w utrzymaniu sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dość karkołomnych diet i nadmiernej ilości męczących ćwiczeń to mamy coś dla Ciebie.

Wyśmienity spalacz tłuszczu, dzięki któremu odchudzanie stanie się naprawdę proste i bardzo przyjemne

Sprawdź koniecznie na WWW.TRACIMYWAGE.PL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zadbalas o bialko? czy to w jedzeniu czy w formie koktajli? ja zamawiam pudelka od wygodnadieta ktore sa pyszne ale dodatkowo po treningu robie sobie koktajl białkowy, Tobie rowniez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chcesz schudnąć 10-20 kg w miarę krótkim okresie czasu to polecam ci tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Na stronie poniżej znajdziesz dobre i tanie tabletki które Ci pomogą schudnąć, sama z nich korzystałam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 07:26, Gość gość napisał:

chciałam schudnąć, jestem na diecie nisko tłuszczowej i dużo cwicze, ostatnio mam skurcze nóg, czy sam magnez pomoże? co pijecie przy ćwiczeniach? jakieś witaminy?

magnez i potas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy szczep drożdży Yarrowia Lipolytica jesli bylibyście zaintersowani produktem wspomagającym nasz organizm a co nawjazniejsze odrpość. to polecam serdecznie sprawdzic na stronie ewentualnie pisac pv www.YarrowiaLipolytica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×