Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O ile głupszego niż jestem muszę udawać, żeby zacząć podobać się kobietom?

Polecane posty

Gość gość
Stary, chadzam do łóżka na pierwszej randce, ale Ty jesteś taki sfrajerzały z gadki, że nic Ci nie pomoże. Jedyna rada to nie otwieraj gęby bo jakbym usłyszała takie słabe smutny to musiałbyś być clooneyem żebym zdjęła majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkaaa
Hej mi sie podobasz :) lubie intelektualistów nie lubie imprezowych trotoglytów gdyż sama za imprezami nie przepadam, ani za alkoholem :) może napiszesz ile masz lat i skad jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary, chadzam do łóżka na pierwszej randce, ale Ty jesteś taki sfrajerzały z gadki, że nic Ci nie pomoże. Jedyna rada to nie otwieraj gęby bo jakbym usłyszała takie słabe smuty to musiałbyś być clooneyem żebym zdjęła majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę napisać, bo dużo osób mnie zna, nawet tych, którzy czytają to forum i zaraz wiedzieliby o kogo chodzi. Napisz skąd Ty jesteś, a ja powiem czy się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Stary, chadzam do łóżka na pierwszej randce, ale Ty jesteś taki sfrajerzały z gadki, że nic Ci nie pomoże. Jedyna rada to nie otwieraj gęby bo jakbym usłyszała takie słabe smuty to musiałbyś być clooneyem żebym zdjęła majtki. " Już po pierwszym słowie wiem, że to napisał facet. Kobieta nigdy nie używa określenia: "stary".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sluchaj, takie rzeczy sie czuje, czy cos z tego bedzie czy tez nie, musisz byc jeszcze dosc mlody, bo widze jak roszczeniowo do tego podchodzisz i zadasz wszystkiego od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 błąd, stary ;) Różne rzeczy robie jak mężczyzna tak też traktuje seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo o nie udawaj głupszego tylko bogatszego chlopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"taki sam z ciebie przystojniak jak intelektualista smiech.gif do tego na pewno biedny usmiech.gif i mały fiutekusmiech.gif jesteś uosobieniem wszystkiego co najgorsze w facetach, idź się wyżal mamusi ci/oto" Dowody, albo wypad z mojego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś z dziewczyną i zaczniesz gadać te intelektualne ciekawe rzeczy, to obserwuj kiedy zacznie ziewać i wtedy pójdziecie spać. orajt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te intelektualista-pierwszego posta chyba z neta wziales bo teraz piszesz jak c***a. Gdybym przeczytala tylko tego jednego posta przyznalabym Ci racje ale teraz widze ze tylko takiego udajesz lub usilujesz nam wmowic. A wracajac do tematu-jest piatek, piateczek, piatunio-wiesz co sie wtedy robi??? Idzie na dziampreze, party, disco. Tak mysla typowi troglodyci ktorzy zapinaja laseczki na raz. Ewentualnie prostytutka-taki ynteligent i tego noe wie??? Cius cius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... musiałbyś być clooneyem żebym zdjęła majtki. x :D:D:D:D:D sorry ale rozwalił mnie ten tekst Akurat przy Clooneyu to bym sobie majtki na agrafkę do tyłka przypięła, no ale kij z nim, mam swoje fobie. Autorze szczerze ci współczuje, ale nie wiem co ci można poradzić,szukałam swojego intelektualisty przez 10 lat, a tu same chamy i dresy dookoła, nie było właściwie z kim się bzyknąć, a jeśli nawet był to zero przyjemności i odechciało mi sie nawet zaczynać. Takie właśnie są różnice, albo się czeka na coś fajnego albo się idzie na łatwiznę. Może skorzystaj z usług agencji, tylko nie wiem czy facet umiejący dokonać samooceny może być z takiego rozwiązania zadowolony. Czasem kiepsko być intelektualistą, wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jesteś inteligentny, ale pusty i żałosny, zależy Ci tylko na seksie, to dlaczego nie pójdziesz do burdelu albo nie poszukasz na czacie takiej, która też chce się tylko bzykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. "pójść na siłkę, na piwo" - Jedno z drugim nie idzie w parze. - Intelektualista, a siłownię uważa za zło. Wszystkie aktywności fizyczne są złe? 2. Kobiety są głupie, :D a może jednak wcale takie nie są? Bardzo łatwo jest wytykać błędy, niedoskonałości innym własnych nie zauważając. Składu zielonej herbaty może nauczyć się każdy w ciągu minuty, natomiast by poznanie samego siebie (uświadomić sobie, że wcale nie jest się takim fajnym) wymaga dużej pracy - robi większe wrażenie na kobietach (to z doświadczenia), niż bycie chodzącą encyklopedią. 3. Nikt nie podziękuje Ci za wyprowadzenie go z błędu (zwłaszcza w kilkuosobowym gronie), więc mądrości lepiej zachować dla siebie, a skupić należy się na słuchaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już 44 posty i dalej nikt mi nie odpowiedział, jak powinienem się do tego zabrać, wyjąwszy osobę, która napisała, że powinienem iść dziś na dziamprezę za co szczerze dziękuję, zawsze jest to jakaś wskazówka. Co do pozostałych postów zero wartości odżywczej. Zwłaszcza do tego, co napisał, że powinienem się wsłuchać i zrozumieć siebie... To dopiero bzdeta. Mam jeszcze pogłębiać swoją przypadłość, która blokuje mnie przed seksem? O siłowni nie chcę nic słyszeć. To zajęcie dla narcystycznych tępaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rety, macie rację, jakiś kretyn z autora i straszny pustak jak tak czytam te jego kolejne posty... ty chyba chlopie jednak uwazasz sie za takiego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  gość
gość wczoraj , łatwa musisz być i puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"o rety, macie rację, jakiś kretyn z autora i straszny pustak jak tak czytam te jego kolejne posty... ty chyba chlopie jednak uwazasz sie za takiego" A to jest przykład posta jeszcze gorszego niż te autora tematu. Zero polotu. Tak, autor pisze jak kretyn, ale Ty to już dno totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda! Zastanów może się nad swoim charakterem ;) To że jesteś mądry i inteligentny nie wyklucza faktu że możesz być egoistą, narcyzem, dużym dzieckiem lub zwyczajnie podłym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po Twoich niezbyt inteligentnych założeniach drogi autorze, sądzę, że musisz udawać inteligentniejszego niż jesteś...bo zdradzę Ci sekret inteligencja u mężczyzny jest bardzo podniecająca. ja bym z nieinteligentnym mężczyzną nie mogłaby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sam jesteś zero polotu..., a może to nasz drogi autor we własnej osobie? ;) nie moja wina, że z ciebie taki pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małarudamaruda
i nie zdarzyla ci sie nigdy przygoda na jedna noc z prostym przystojniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sam jesteś zero polotu..., a może to nasz drogi autor we własnej osobie? oczko.gif nie moja wina, że z ciebie taki pustak. " Tak i sam się wyzywa od kretynów, faktycznie kimkolwiek jesteś to musisz być osobą upośledzoną. Zresztą ten tekst: "sam jesteś zero polotu" mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sądząc po Twoich niezbyt inteligentnych założeniach drogi autorze" a ja się zgadzam z tymi założeniami, cokolwiek by nie mówić faktycznie są badania, które dowodzą, że kobiety preferują mężczyzn niezbyt intelektualnie rozwiniętych, i że tacy faceci mają więcej seksu w życiu. Kimkolwiek nie jest autor to takie są FAKTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
13:59 wgl mi się nie zdarzyły przygody na jedną noc :P. prosty by nie umiał raczej takiego flirtu ukręcić żeby mnie zainteresować sobą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:38 skoro piszesz o takich badaniach a nie potrafisz podać źródeł, nie mam ich za wiarygodne, a pozwolę sobie z Tobą dyskutować skoro mnie zacytowałeś. po drugie wypowiedź autora do inteligentnych nie należała, więc według podanych przez Ciebie badań na seks nie powinien narzekać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie tacy pseudointeligenci :D Gdybyś był naprawdę inteligenty, to wiedziałbyś co zrobić żeby poderwać głupią siksę na raz. Najlepsza wypowiedź tutaj to Samedi, przeczytaj dokładnie i przemyśl swoje postępowanie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wypowiedź autora do inteligentnych nie należała, więc według podanych przez Ciebie badań na seks nie powinien narzekać jezyk.gif . " A wypowiedzi tych imprezowiczów i dresów co posuwają panny w kiblach należą do inteligentnych? "Hej mała...może lodzik?" + ewentualnie przekleństwa. Zresztą nie sądzę, byś potrafiła trafnie ocenić inteligencję drugiego człowieka, więc Twoje widzimisię nie jest miarą. Pogódź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×