Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

robienie hybrydy na paznokciach

Polecane posty

Gość gość

ide jutro pierwszy raz do kosmetyczki zrobić hybryde na paznokcie. jest to moj pierwszy zabieg pielęgnacyjny moich paznokci u osoby z zewnątrz, nigdy nie robilam tipsów ani innych zabiegów. stąd moje pytanie, czy mam jakoś przygotować paznokcie? tj.zmyc dotychczasowy lakier, wyciąć skórki? jestem dość nie w temacie, zdecydowałam się na hybryde z braku czasu na malowanie paznokci w tygodniu. i pytanie jak zmyc potem hybryde? samemu mozna to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, ale podbijam może ktoś Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz nic robić, kosmetyczka zmyje Ci lakier, który masz teraz i wytnie skórki. Poza tym ogólnie przygotuje paznokcie do nałożenia hybrydy (przypiłuje, zmatowi itp. paznokcie). Hybrydę można zdjąć za pomocą acetonu, ale jeśli robisz ją raz na ruski rok, to może lepiej przejść się tam kiedyś do kosmetyczki, żeby ona ją zdjęła niż kupować aceton, którego byś rzadko kiedy używała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli zwykłym zmywaczem do paznokci tego nie zmyję? jakaśdziewczyna w klasie powiedziala, ze nasączam wacik zmywaczem do paznokci i owijam nim paznokiec, zaiwjam w zlotko i odchodzi cala hybryda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anados
Lakiery hybrydowe new nails - u mnie efekt rewelacyjny, to jedyna stylizacja po której mam przez kilka tygodni święty spokój - nie poprawiam paznokci, a cały czas wyglądają ładnie i tak jak powinny. Właśnie o coś takiego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie musisz robic, kosmetyczka sie tym zajmie;) ja uwielbiam hybryde, rok temu poszlam pierwszy raz do www.maniq.pl i od tego czasu juz sie nie moge bez tego obyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź śmiało, hybrydy to komfort niesamowity, zero ślęczenia wieczorami i malowania, odpryskiwania lakieru itp. Ja robię w http://lafayette.pl/ w Poznaniu, mogę polecić bo do tamtejszych kosmetyczek nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje założenie hybrydy? Jak długo można ją nosić? I ważne dla mnie pytanie: czy jest wytrzymała, bo mam specyficzny rodzaj pracy(związany ze sprzataniem, ogrodem itp.) i chciałabym wiedzieć czy paznokcie beda ładne przez dłuższy okres czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmywaczem, a acetonem czystym (to trochę różnica :) ale tak, śmiało możesz tym sama w domu zmyć. Zaopatrz isę w drewniany patyczek do starcia tesztek lakieru, który pozostanie ;) Hybryda to super sprawa, także do takiej pracy jaką Ty masz (ja sprzątam w domu nawet bez rękawiczek i utrzymuje mi się 3 tygodnie bez odprysków - zmywam sama ze względu na odrost). U kosmetyczki zabieg teraz kosztuje ok. 50-60 złotych, jak dla mnie się nie opłaca, dlatego kupiłam sobie zestaw semilac ze wszystkim i robię sobie sama (koszt zestawu to gdzieś ze 4 wizyty u kosmetyczki, więc się mega opłaca). Wcale nie jest to trudne -malujesz jak zwykłym lakierem, tylko utwardzasz pod lampą (i jeszcze malujesz baza i topem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie sama robię... z 200 zł wydałam, ale teraz to istna przyjemność ;) i wystarczy mi zestaw na długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba nic przygotowywac, oni sobie sami nadadza ksztalt, usuna skorki itd, wtedy bedziesz miala ladne, ja chodze zawsze do www.instytut-artdeco.pl/ i jestem za kazdym razem zadowolona takze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide jutro na pierwsze pazurki do Beauty club w Poznaniu. Tak świątecznie :)) właśnie się zastanawiałam czy coś trzeba przygotować przed i zadzwoniłam do Pani Kasi i kazała się niczym nie martwić więc już po prostu nie mogę się doczekać!! Jaki kolor polecacie wiosenny? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam hybrydy, robię je sama profesjonalnymi lakierami z makear. Jest to dla mnie dobre rozwiązanie ponieważ bardzo dużo pracuję i zawsze brakuje mi czasu dla siebie, dzięki malowaniu paznokci co kilka tygodni zaoszczędzam go chociaż na pazurkach :) Ale lakiery hybrydowe są nieporównywalne do zwykłych nawet ze względów estetycznych. Zwykły lakier nigdy nie będzie tak ładnie błyszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka88
Ja sobie robię hybrydy od jakiegoś czasu w domu i przy odrobinie wprawy to żaden problem. Męczyło mnie trochę zmywanie ale okazało się, że robiłam to źle :). Jakby ktoś też miał z tym problem to polecam poradnik: http://imperium-kobiet.pl/jak-zmyc-hybrydy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz używać systematycznie dobrej odżywki - powinno być znacznie lepiej, płytka zrobi się zdrowsza, ładniejsza w lepszej kondycji. U mnie po ponad 2 lat z hybrydami nie mam jakichkolwiek problemów - przeciwnie, płytka cały czas wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
ja tam nie robię sobie żadnych przerw i od 2 lat non stop robię hybrydy. lepiej zainwestować we własną lampę i lakiery niż chodzić do kosmetyczki. na pewno taniej Cię to wyniesie. a jeśli nie masz pomysłów na paznokcie to Internecie jest ich mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od jakiegoś czasu robię sobie sama bo szkoda kasy na kosmetyczkę. Ona poleciła mi lakiery z makear bo sama ich używa. Mają fajną konsystencję i nie rozlewają się po skórkach dlatego są dobre dla początkujących hybrydomaniaczek :) mają mnóstwo kolorów do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikkk
Ja też w domu juz ponad rok sama robie i tez jestem samoukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajanape
Tez sama robię hybrydy zarówno sobie, jak i koleżankom. Kupiłam zestaw i od tego czasu nie uzywam w ogóle zwykłych lakierów. Mogę polecić hybrydy z eveline, można je kupić w każdej drogerii, są dobrze dostępne i tak samo trwałe, jak i droższe odpowiedniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellka23
A gdzie zestaw kupowałaś? Pytam, bo na stronie https://www.finefactory.pl/ znalazłam fajne akcesoria do robienia paznokci w dobrej cenie. Osoba która zna się na temacie mogłaby zajrzeć i doradzić mi czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Według mnie to szkoda kasy na kosmetyczkę ale warto pierwszy raz pójść, żeby zobaczyć jak to się dokładnie robi. Potem polecam zamówić sobie jakiś zestaw na allegro i lakiery z Makear i się samej uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Nie od dziś wiadomo,że dłonie i paznokcie kobiety są bardzo istotną częścią, na którą wiele osób zwraca uwagę. Ciekawy artykuł na ten temat znalazłam ostatnio szukając informacji o hybrydach http://polonia.jgora.pl/czy-paznokcie-hybrydo we-to-dobry-pomysl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie działam na zestawie z Semilaca :) bardzo fajnie to wychodzi, coraz lepiej mi idą wszystko zdobienia itd. Dodatkowo korzystam z tej ich aplikacji - tam są filmiki i wiele można się z nich nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Healthy

Nie robcie rakotworczej hybrydy. Tytanowy manicure jest lepszy. Chodzi o lampy uv ktore powoduja czerniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Manicure tytanowy to jedna z najbezpieczniejszych metod. Nawet dla kobiet w ciąży. Warto jednak sprawdzać skład produktow, tak żeby był w nim dwutlenek tytanu. Polecam produkty LART. To polska firma, która ciągle się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×