Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magda_2

Odzież dla dzieci

Polecane posty

Gość gość
a ja dla dziecka kupuję NOWE ale baardzo tanie ubrania w sklepie www.ubraniowelove.pl Naprawdę warto zajrzec. Myślę, że nie będziecie zawiedzione tym sklepem, bo jest rzetelny i często nowe dostawy. Przy okazji zawsze kupię coś fajnego dla siebie. :D Szczerze polecam! Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetulka90
Ja też kupuję nowe. Zazwyczaj w takich sklepach jak C&A czy H&M. Ostatnio trafiłam na wirtualną przymierzalnię ubranek dla dzieci na http://przymierzanko.pl/ i teraz przed większymi zakupami przymierzam wszystko na wirtualnego manekina by mieć pewność, że wszystko do siebie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka 097
Ja znam sklep internetowy kolalik.pl. Chyba sprzedają też na allegro. Sprzedają dobrej jakości ubrania, uszyte dobrze i wygodne dla dzieci do chodzenia i samodzielnego ubierania. Mogę śmiało zarekomendować, bo sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep z ciuszkami dla dzieci to allinside.pl. naprawdę dobre rzeczy mają w niskich cenach. Sama też tam sobie kupuję ubrania i jestem w 100% zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowy sklep www.ono.sklep.pl. Polska odzież, sprawdzeni producenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczzka
Bardzo ładne ubranka mają w Kolaliku. w dobrej cenie , dobra jakość. Na wakacje są śliczne sukieneczki dla dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z innej beki. Na srepko się nie dam nabrać - nieznoszę chinszczyzny. Ze sklepami internetowymi jest tak, że przyslano mi kiedyś ciuszek wcześniej noszony przez kogoś. Kombinowana metka, w środku kompleciku ślady po przymierzeniu. Okazało się, że te zwroty które dokonujemy internetowo w ciągu 14 dni, są wysyłane innym ludziom. I tak o to łatwo kupić. Juz coś raz założonego z ponownie założona metka. Nie dzięki, postoje. Wole się przejść do polskiego sklepiku, gdzie mają polski i nierzadko miejscowe ciuszki. Jak to się mówi - chytry dwa razy traci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaCH
Polecam Kolalika- polska marka , bardzo dobra jakość szybka wysyłka i możliwość wymiany rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartia
w Kolaliku rzeczywiście można kupić ubrania dobbrej jakości za dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj doszła mi paczka z Kolalika. dzięki Wam drogie forumowiczki się skusiłam na zamówienie. Powiem szczerze, że pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Jakość szycia i materiału wydaje się być na prawdę bardzo porządna :) no i ważna kwestia tez jest taka , że mojemu synkowi się ubrania podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarasowa
ja też bardzo jestem zadowolona z jakości ubrań od Kolalika. super się piorą nie tracąc koloru ani nadruków, które dodatkowo dobrze znoszą prasowanie. jakość bardzo wysoka tych Polskich produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest bardzo duży wybór wśród odzieży dziecięcej nie to co kiedyś. Jeszcze 10 lat temu był duży problem żeby kupić jakiś fajny ciuszek dla chłopca, a dla dziewczynek było tego mnóstwo. Teraz się to wyrównało, można wybierać i przebierać. Dla ty z Was którzy szukają modnych ubrań dla dzieci polecam artykuł w tym temacie na maxmag.pl http://maxmag.pl/legginsy-dla-dziewczynki-dres-dla-chlopczyka-czyli-modnie-i-wygodnie-w-szkole/ Są tam bardzo fajne wskazówki odnośnie najnowszych trendów w modzie dziecięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZanetaW
A ja polecam sklep https://nicomag.pl Odzież nasza krajowa dobrej jakości.Ceny bardzo przystępne. Informacja o realizacji zamówienia na bieżąco przysyłana na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregsi
Ja kupuję na allegro bardzo dużo ubrań, szukam okazji, bo wiadomo jak dzieci szybko wyrastają z ubrań. Ostatnio znalazłam supe allegrowicza: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=27726496 , zamówiłam tutaj trochę ubrań już i muszę przyznać , że bardzo dobra jakość i cena też fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście polecam hiszpańską odzież dziecięcą marki Losan. Ubranka są super:) na www.chick.com.pl trwa wyprzedaż kurtek zimowych dla najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Normalna sprawa, że takie ubranka kupuje się przez internet. Ja robię dokładnie tak samo. Najlepiej sami zajrzyjcie sobie do sklepu http://www.bebello.pl/sklep/pl/ bo wiem, że mają tam świetne propozycje różnego rodzaju ubranek. Myślę, że się Wam spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja Wam polecam dobrą i polską markę www.bambarillo.pl . Ubrania bardzo wysokiej jakości, wysokiej jakości nadruki. Kupuję tam ubrania hurtowo od dawna i mogę powiedzieć, że to zdecydowanie dobre, bo polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Carry znacie? Mają bardzo ładne i dobrej jakości ubrania dla większych dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×