Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beznadziejni ludzie

Polecane posty

Gość gość

Mam 29 lat, wykształcenie średnie, pracuję ( dziennikarz ), zarabiam śmiesznie mało jak na pracę jaką mam, no ale cóż w Polsce większość nie zarabia adekwatnie do wykonywania swojej pracy. Mam córkę i dziewczynę, żyjemy szczęśliwie. Wkurza mnie to, że większość moich znajomych się ode mnie odwróciło. Nie odpowiadają mi głupiego cześć, nie piszą, nie dzwonią. Nie wiem co jest ale wychodzi na to że jak człowiekowi się powodzi i odnosi sukcesy w tym co kocha to innym to przeszkadza. Zauważyłem że dzisiaj między ludźmi nie ma nic, jeden wielki wyścig szczurów. Jak by mogli to by człowieka w łyżce wody utopili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś beznadziejny człowieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie odwracaja sie od tych, z ktorymi znajomopsc nic nie wnosi. kasa to nie wszystko. z reszta nie oczekuj, ze inni beda sie z Toba kontaktowac, a Ty tylko bedziesz czekac na kolejne telefony. utrzymywanie znajomosci wygada 2ch stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie trafiłeś jeszcze na normalnych ludzi,którzy nie mierzą człowieka w/g zawartości portfela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma i nie bedzie mamy demokracje ustrój który niszczy wszystko co dobre ! ludzie kłamią oszukują są podli wredni bez honoru bez kultury a za kasę sprzedali by każdego ! od ludzi trzymam się z daleka ! tylko kiedy muszę mam z nimi kontakt ludzie obecnie są podli jak najgorsze co żyje na tym pięknym świecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też siedzę sama w domu i nie chcę kontaktu z ludźmi, ludzie sa podli i chcą ciebie tylko wtedy gdy mają w tym interes i coś chcą zyskać nikomu nie zależy na długofalowej relacji, tylko coś zyskać , zyskać i szukać gdzie indziej , wszędzie interes i opłacalność , kalkulowanie, kasa, pieniądze , forsa, nie istnieje nawet bezinteresowna rozmowa przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie ,bo od nas też większość znajomych się odwróciła(ze względu na ciężką chorobę syna) zaczęli na traktować jak trędowatych..zostało jedynie paru znajomych-można ich policzyć na jednej ręce:(... I wtedy człowiek docenia właśnie taką znajomość i prawdziwą przyjażń-czyli jak zwykle sprawdza się przysłowie"prawdziwych przyjaciół...."a resztę po prostu olałam,choć dupę mi obrobili wtedy równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się nie chwalę kasą, nie czytaliście mojego postu ? Nie wiedzie mi się jeśli chodzi o zarobki bo zarabiam śmieszne pieniądze. Piszę do znajomych dzwonię, to nie mają czasu a to tamto a to jeszcze tamto. Daremne to wszystko w chuj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie ludzie idiotami, czlowiek chce porady a wychodzi na to ze wg was to jeszcze jego wina, jak ktos czesc nie odpowiada to jest mega wiesniakiem i nie wazne czy sie kogos lubi czy nie to odpowiedziec trzeba tego wymaga zwyczajna kultura szczegolnie kiedy autor nikomu nic nie zrobil tylko zyje wsrod zacukanych polaczkow wypluwajacy swoja zolc jak widza ze ktos moze miec lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem Ty chyba masz jakieś kompleksy albo kompletnie zryte ? Co ja Ci zrobiłem że plujesz w moją stronę ? Nie użalam się nad sobą i nie jestem małym dzieckiem. Byłem ciekaw jak to wygląda u Was, czy jest podobnie tak jak u mnie ? No ale widać nie można hahaha bo taka otulona_snem aż kipi nienawiścią do innych. Musisz być moja droga cholernie nieszczęśliwa że podbudowujesz swoje ego na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tacy właśnie są ludzie. Nawet w wątku w którym opisałeś c*****ość dzisiejszych ludzi, otulona snem pokazała że nie odbiega od nich ani na krok. Ja kiedyś byłam szarą myszką, miałam dużo znajomych, wszędzie mnie zawsze chętnie zapraszano, miałam przyjaciółki, wszędzie mnie było pełno. Potem znajomości zaczęły się wykruszać. Dopóki pracowałam na produkcji na taśmie to ok. Jak zmieniłam zawód, dostałam pracę na fajnym stanowisku i ludzie widzieli moje sukcesy zawodowe to już się kontakty urywały. To tak jest, Polacy są zawistni wredni i chamscy. Jak komuś się powodzi to uciekają od takiej osoby bo nie mogą znieść fakty że im powodzi się gorzej. Nie przejmuj się i żyj własnym życiem. Ja mam 40 lat i miałam praktycznie to samo kiedyś. Teraz wiem że nie warto, zresztą wiem to dawna. Żyj własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem co za kretynka z ciebie, masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem- ty naprawdę masz zryty beret kobieto...czy autor użala sie nad sobą,że niewiele zarabia? zadał tylko proste pytanie,czy w tym porąbanym świecie nikt juz nie ma czasu na drugiego człowieka?? wiadomo,pieniądze też są ważne(otulona_snem-nie masz się czym chwalić,ze masz kasę,bo kasa to nie wszystko-i tak ,jak jesteś wredna dla innych ,to i tak cie za pieniądze nie polubią)-wolę paru naprawdę dobrych przyjaciół,na których zawsze mogę liczyć ,niż tabun pseudoznajomych ,dla których widocznie lczy się tylko kasa..życie im przeleci przez palce,ani się obejrzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona ty jestes klasycznym przykladem typowego zasciankowego polaczka. plujesz jadem na autora i pewnie na innych tutaj a jak ktos nie wytrzymuje to twierdzisz ze to z ta osoba cos nie tak. jestes glupia dziewucha o prostym umysle myslaca ze pozjadala wszystkie rozumy. jak masz sie tak z ludzmi klocic i dawac takie odjechane rady to po cholere tu wchodzisz? pewnie nikt nie chce sie z toba zadawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpłacz się tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_kretynka :D te jej sposoby wypowiedzi i te jej głupie łapki z uśmiechem, myśli sobie że jak tak napisze to jest kimś :) Pewnie nie masz pracy ani kasy tylko siedzisz w domu i się nudzisz:) W internecie myślisz że jesteś kimś :) Jesteś nikim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem ile ta kobita(dziewczyna)ma lat? bo tak mi się wydaje ,że faktycznie w realu nie ma znajomych ,tylko jedynie głupawymi wpisami chce podbudować swoje ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona masz mnie natychmiast przeprosić! W przeciwnym razie tak cię obsmaruje w gazetce szkolnej, że nie uniesziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ,otulona się obraziła i se poszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)bo tyle lat po komunie a ty masz wpojone socjalistyczne myslenie pewnie dlatego ze sluchalas glupich rodzicow co wyszli od chlopa bo w polsce wymordowali arystokratow to teraz macie gowno jak chcieliscie 555 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Witaj Autorze. Każda relacja powinna opierać się na wzajemości. Skoro Ty dzwonisz, zabiegasz a Oni to ignorują można domniemać,że nie traktują Cię tak jak Ty ich, czyli jak Przyjaciół. Poszukaj innych ludzi. Ceniących przyjaźń. Są tacy. Zapewniam Cię. Nie myśl negatywnie. Nie angażuj się w toksyczne relacje z ludźmi, którzy być może są na INNYM poziomie świadomości, mają INNE cele, marzą niekoniecznie o PRAWDZIWEJ przyjaźni. Nie osądzaj Ich, nie krytykuj.To WYBÓR ich wolnej woli i ich prawo do samorealizacji. ODUŚĆ sobie.Poszukaj DUCHOWO i menatlnie podobnych do SIEBIE.Podobne przyciąga podobne. To taka kosmiczna zasada. I druga:"Myśl podąża za uwagą" napisał to chyba Nicola Tesla, więc zostaw przeszłość za sobą. Zmień myślenie i pojawią się odpowiedni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu napisal o bezinteresownej rozmowie przy kawie a kupiszmi kawe plus dobry obiad do tego nie mam gdzie mieszkać. swojego prywatneg łóżka wygodnego krzesla a co najgorsze to o operacji nie wspomne zlamant nos niedrożna lewa przegroda nosowa itd itd moge wymieniać mnostwo a Ty masz chec na bezinteresownosc PIEPRZ SIE!!!IDŹ ZA DARMO POROZMAWIAC Z BOGIEM JEMY NAWET KAWY NIE MUSISZ KUPOWAĆ I ON CIE WYSLUCHA I NIC NIE POWIE A TYMBARDZIEJ NIE POMOŻE.ZABAWNE POWIEDZENIE BEZINTERESOWNA ROZMOWA PRZY KAWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***c cie ty k***o w swoich gazetkach i pisemkach piszecie kłamstwa zerujecie na ludzkich nieszczęściach wszystko byś zrobił cwelu pod publikę byle by gazetka poszla Nie dobro wami k*******m kieruje tylko Policja j***c cie śmieci szujo nie obrażam ciebie mowie ci prawdę sama jesteś beznadziejny robiony palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe pokolenie twoje to ludzie z zasadami nie wiem kto cię wychowywał sam sobie na to zapracowales Frajerom z wolności się ręki nie podaje a ty się dziwisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazety sie pali.jak nie mialam czym pupy podetrzec bo braklo papieru toalet.to tez sie przydały .troche szorstkie ale dalam rade.sami sobie odpowiedzcie na najwazniejsze pytanie jak bardzo ale tak szczerze w glebi serca odpowiedzcie jak bardzo sie wam podoba swiat w ktorym zyjecie .nie mam wiecej pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary, niestety problem cały czas aktualny. Jest tak jak piszesz. Nie wiem czy kiedykolwiek było inaczej, ale moim zdaniem teraz ludzie są beznadziejni. Jak jest źle to jeszcze możesz powiedzieć, że masz przyjaciół, gorzej jak Ci się wiedzie : awansowałeś, więcej zarabiasz itp. Ludzi skręca z zazdrości. W jednej chwili okazuje się, że "przyjaciele" nie mają dla Ciebie czasu, albo zaczynają być nieprzyjemni. Z drugiej strony jak poznajesz kogos nowego to musisz bardzo uważać na to co mówisz, bo na 100% to co powiedziałeś kiedyś zostanie wykorzystane przeciwko Tobie. Już sam fakt, że jako autor wątku zostałeś kilka razy obrażony o czymś świadczy. Ludzie są beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
Dnia 21.10.2014 o 11:57, otulona_snem napisał:

teraz juz na 100% wiem,czytajac twoj post dlaczego ludzie nie chca miec z toba nic wspolnego :D 🖐️ )))))

A ja raczej to z Toba nie chciałbym mieć nic wspólnego,  naprawdę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×