Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusia

jest juz ktos na lipiec??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
niedlugo bede testowac, jesli beda dwie kreseczki to na poczatek lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojarzę twój nick. Długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moze przyszła nawiedzona jeszcze nie zaskoczylas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej dajcie spokoj.. niech sobie zaklada tematy, wyluzujcie troszke :) ale taka rada mamusiu to naprawde chyba powinnas wyluzowac w staraniach, dac sobie spokoj na miesiac/dwa/trzy a pozniej na spontana i nie myslec o tym :) trzymam za Ciebie kciuki :* pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to powinna iść.do lekarza z partnerem na porządne badania.bo od roku zakłada tematy,a ciąży nie ma.za każdym razem czuje ze jest w ciąży,planuje na ten konkretny miesiąc ciążę i nici.e zakładanie co miesiąc tematu,zanim ktoś.inny założy zalatuje zachowaniami kompulsywnymi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładać tematy można, owszem, ale może przyszła mamusiu jak Ci test pokazuje jedną kreskę, to napisz o tym na forum bo dziewczyny czekają na informację, obiecujesz im to a potem się nie odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie przyszłe mamy - boicie się czekającego Was porodu? Nie ma czego, naprawdę! Sana urodziłam dwójkę dzieci i... spodziewam się trzeciego :) Póki co przy każdym był mój mąż i spisywał się na medal - jeśli się zastanawiacie czy to dobry pomysł by był z Wami zapraszam Was jednak do przeczytania artykułu mojego męza, który spisał swoje spostrzeżenia na temat porodu we dwoje. Myślę, że dla Wielu z Was może to być ważne i istotne: http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/ Serdecznie zachęcam i pozdrawiam. Dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
staramy sie od marca. :) ale mam nadzieje, ze tym razem sie uda, tak czuje zreszta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i to by sie zgadzalo bo pierwszy temat byl "grudniowki 2014" wiec jak od marca to dopiero 8 miesiecy wiec nie przesadzajcie z tymi lekarzami dopiero jak po roku nic sie nie zadzieje to wtedy lekarz .. no chyba ze masz ponad 35 lat to wtedy do leakrza po pol roku nie udanych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
nie nie mam ponad 35 lat, jestem mloda i zdrowa, i czuje ze w tym miesiacu sie nam udalo. pozdrawiam wszystkie lipcowki, wpisujcie sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu po nieudanym teście nie piszesz o tym dziewczynom na forum? Zakładasz temat nieraz z wielkim wyprzedzeniem a potem znikasz. Lubisz zakładać tematy? Co miesiąc czujesz że wam się udało a potem znikasz i zakładasz nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od marca się i zalozylas temat-listopad 2014.dziewczyny z listopada już rodzą,a ty dalej nie zaskoczylas...co miesiąc czujesz objawy,a później zakładasz kolejny temat.i to dużo przed czasem,oby nikt inny nie.zdążył założyć.hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
za kazdym razem pisze to tescie jaki jest wynik, chyba niedokladnie czytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śledzę twoich tematów ale zajrzałam na kilka i były takie gdzie pytania o wynik testu były bez echa -przynajmniej w ciągu kilku dni po testowaniu, bo dalej nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czerwcowkach nie napisalas. ale to nie wazne. jesli moge zapytac ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
no to moze na czerwcowkach nie napisalam widocznie zapomnialam. dobra, koniec tematu, to nie jest topik o mnie, tylko o dziewczynach, ktore urodza w lipcu. pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ty póki co też nie wiesz czy urodzisz w lipcu. Jaki ma sens zakładanie tematu gdy się nie wie czy to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
bo czuje ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest nawiedzona.i to jedyne miejsce gdzie ma jakąkolwiek uwagę. Na majowkach też nie napisała,mimo zapytań.(sama jestem majówka).na grudniowkach pisze moja koleżanka i tam też nie dała znać.ona tylko zakłada tematy,bo jej się wydaje ż ma objawy a za 2tyg zakłada kolejny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No od marca już tak czujesz i co? Nic, ciąży jak nie było tak nie ma. A tylko się nakręcasz. Nie wiesz, że czasem to psychika sprawia największy problem i nadmierne pragnienie ciąży sprawia, że tej ciązy nie ma. Daj na luz i ciesz się życiem a ciąża cię zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od prawie roku czujesz ze to ciąża i nic z tego. Na pewno to jakaś.małolata,co chce wyrwać się z domu pod.skrzydła TZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poki co to jest! temat o tobie i tylko o tobie bo na bycie matka na lipiec 2015 jeszcze za wczesnie o jakies 2 tygodnie bo nawet jesli ktos jest juz w ciazy na lipiec to jeszcze o tym nie wie bo to jest baardzo wczesna ciaza - kilkkudniowa jak widzisz nie ma tu matek na lipiec? a przeczucie ze jestes.....hm.......... no ja czuje ze wygram w totka zajscie w ciaze u zdrowej kobiety w cyklu to jedynie 15- 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekamy, zobaczymy! za kilka dni pojawia sie dziewczyny z pozytywnymi testami. a ty znow to samo wiec beda sierpniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ale na majwkach i czerwcowkach pisalas dokladnie to samo czyli ze czujesz ze sie udalo i ze w ciazy jestes i co tamto przeczucie bylo mylne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja dzisiaj testowałam i są dwie kreski ;) jeśli dobrze liczę to mam termin na początek lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przyszła mamusia co miesiac czuje ze to ciaża i tak juz od 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dwa tygodnie... zaraz bedziemy sie sypac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×