Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gościnnia_anna

Salon kosmetyczny warszawa

Polecane posty

Gość Gościnnia_anna

który salon polecacie w Warszawie - najlepiej centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMycha
Na Nowogrodzkiej w Warszawie polecam salon Tanrei. Ja wybieram się do nich w najbliższym czasie na zabieg pielęgnacyjny twarzy, pełen profesjonalizm i super nowoczesny sprzęt - to u nich spotkasz, a przy tym korzystne ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Piasecznie i tu chodzę do centrum kosmetycznego http://www.ckesthetica.pl/. Mogę przejść wiele różnych zabiegów upiększających, mieć ładną fryzurę i zadbane paznokcie. Jak to się mówi mogę wyjść od kosmetyczki zrobiona od stóp po głowę. Nawet fryzjerka tam jest i bardzo ładnie czesze. Najczęściej właśnie chodzę na zrobienie paznokci i na make-up. Profesjonalny makijaż dodaje mi pewności siebie. W tym centrum ceny są niższe niż w stolicy a samo centrum jest zlokalizowane przy głównej ulicy, przy ul. Puławskiej, nawet z wawy opłaca się tam przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym jest Fleur de Beaute na Ursynowie :) Polecam go ze względu na dobrze wykonywaną tam pracę, zabiegi odżywcze dla skóry są wprost nieziemskie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym gabinecie wnętrze wygląda bardzo luksusowo, oczekiwanie na zabieg jest w wyjątkowo dobrych warunkach. Ważny jest każdy klient, niezależnie od tego czy to jest twoja pierwsza wizyta czy też kolejna. Pani doktor jest naprawdę rzetelna, nie robi nic na siłę, potrafi doradzić tańszy zabieg by osiągnąć pożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem związana z http://stayyoung.pl/ - fantastyczne miejsce i fachowa opieka. :) Wejdź sobie na stronę i zobacz ofertę bo jest bardzo bogata. A o poziom możesz się nie martwić. Sky high. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich konkretnych zabiegów szukasz? Może zajrzyj do www.medicaspa.pl Mają tam nie tylko wszelkie zabiegi na twarz i ciało, ale przede wszystkim doskonałe spa . A znajdziesz ich w Warszawie na Ursynowie. Zadbają tam o twoją urodę naprawdę profesjonalnie i kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamkaKier
Ja mogę polecić Panią Anię z salonu Gnatyshyn przy al. Ken 36A na Ursynowie. Jest bardzo dokładna i do każdego zabiegu podchodzi bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedni salon możesz znaleźć dla siebie na www.estibook.pl. Jest to wyszukiwarka, gdzie jest mnóstwo ciekawych salonów i klinik odnowy estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogółem, od kiedy pamiętam to korzystam z rewelacyjnych usług oferowanych przez Studio Urody przy Skandynawskim Salonie Figury Kobiecej Bailine www.studiourodywarszawa.com . To dzięki nim wciąż czuję się pięknie, świeżo i kobieco. Mogę na miejscu liczyć na pełen wachlarz zabiegów, od kosmetyki twarzy po depilację woskiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrym i sprawdzonym salonem kosmetycznym polecam salon www.sibella.pl na Białołęce. Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą i szeroką ofertą. Warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest bardzo dobry gabinet na Filareckiej, chodzi mi o Beauty Skin (beautyskin.com.pl). Warto się do nich umówic na wizytę , zwłaszcza bym ich polecała pod względem laserów. Używają najlepszej klasy urządzeń, w tym szczególnie jestem zadowolona po Vectusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Wszystko zależy od tego jaką usługę chcesz mieć wykonaną. Ja polecam V&K Cosmetic. Najlepszy salon mający w ofercie manicure tytanowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

W centrum niestety nie znam żadnego salonu, ale z kolei polecam LoveSkinClinic na Wilanowie https://loveskinclinic.pl/ Chodzę tam od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Szczególnie mogę polecić peelingi i mezoterapię, moja skóra po nich jest rozjaśniona i odmłodzona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna292

Jeśli szukasz zabiegów bezinwazyjnych ale jednocześnie dających rezultaty to Sensiva na Mokotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Na Białołęce jest salon kosmetyczny Si Bella SPA i gorąco go polecam, bo to wspaniałe miejsce, żeby się odprężyć, a  oni w tym czasie o Ciebie zadbają i wypielęgnują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz także przejrzeć ofertę salonu www.sibella.pl. Miałam tam niedawno wykonywany makijaż permanentny ust. Efekt jest bardzo naturalny i widoczny gołym okiem. Myślę, że także będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja polecam La Perlę na Wilczej. Generalnie dobre salony znajdziesz na spaandmore.pl. Fajny program, mozna zgarnąć 10%zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Dnia 7.07.2019 o 15:21, MoniaPl88 napisał:

Możesz także przejrzeć ofertę salonu www.sibella.pl. Miałam tam niedawno wykonywany makijaż permanentny ust. Efekt jest bardzo naturalny i widoczny gołym okiem. Myślę, że także będziesz zadowolona.

To prawda. Zresztą do sibella również można dostać 10% zniżki z kartą SPA&MORE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za dobrym i sprawdzonym salonem kosmetycznym w Warszawie polecam wybrać się do http://www.sibella.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą i niezłymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sclinic na Łukowskiej - tę klinikę mogę polecić. Mają fajne zabiegi na twarz i na ciało, mają nowoczesny sprzęt i pracują na wysokiej jakości preparatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×