Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znaleźć wartościowa kobietę 30 plus

Polecane posty

Gość gość

Jw. ??? Albo rozwódki, albo panny z dziećmi - z góry przepraszam i nie uogólniam.... Czy w tym wieku można jeszcze poznać fajna dziewczyne i stworzyć poważny związek? Małżeństwo? Jestem z wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 trudno się zawiera związki. Zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Albo są ludzie po przejściach- rozwodach, z dziećmi, wiadomo-bagaż doświadczeń. Kolejna grupa to tzw. single, którzy byli zajęci pracą, karierą, rozwijaniem pasji czy zarabianiem pieniędzy, nie chcieli trwałego związku, ale im się odwidziało. Jednak tacy ludzie mają swoje przyzwyczajenia, a także oczekiwania względem partnera. Kolejna grupa to wieczni nastolatkowie, którzy skaczą z kwiatka na kwiatek, bawią się i mają wszystko gdzieś. Może kiedyś się ustatkują. Może. A może nie. I wreszcie tacy, którym ciężko było do tej pory znaleźć partnera- niezbyt urodziwi, nieśmiali tudzież mniej zaradni życiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bezdzietna panna po 30tce ale niestety bardzo nieśmiała, dzieci nie chcę mieć, więc pewnie i tak byś mnie nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu niby rozwódki nie mogą być wartościowe? Ani fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mogą, jw. nie uogolniam - ale szukam kogos bez bagazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna po 30
Sam bym chciał znać odpowiedź bo też szukam ;). I faktycznie najczęściej trafiam (ostatnio) na kobiety z dziećmi...Bez żadnych filozofii i uprzedzeń nie rozwijam takich znajomości za bardzo. Nie interesują mnie też kobiety z tzw. przeszłością, a to jakiś eks, a to jakieś inne problemy. Dlaczego tak? Bo sam mam "czystą kartę", nie byłem żonaty, nie mam dzieci ani żadnej eks do której wzdycham ukradkiem po nocach. Nie miałem wielu związków, ani żadnych ekscesów, nie jestem typem pracoholika, fortuny też się nie dorobiłem wielkiej. No i tak sobie trwam :) w nadziei, że spotkam kogoś podobnego do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jesteś nielicznym z tych wartościowych po 30tce :) a chcesz mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna po 30
Chcę :) No ale co zrobić, z racji wieku, pracy itd. obracam się raczej wśród równolatków/tek i naprawdę ciężko o kogoś fajnego, wolnego. Kobiet z dziećmi czy też po jakichś burzliwych związkach jest multum ale ja nie chcę w to wchodzić. Powtarzam, sam nie mam podobnej przeszłości więc siłą rzeczy szukam kogoś podobnego. Ostatnio nawet z większym naciskiem na młodsze kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna po 30 gdzie mieszkasz? moze gdzies blisko mnie?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja też jestem ciekawa gdzie mieszkasz, jakie województwo. No ja niestety nie chcę mieć dzieci, mam 30lat, jestem bezdzietna panna, nigdy nie chciałam mieć dzieci i to się na pewno nie zmieni. Rzeczywiście szukaj sobie młodszej, skoro w Twoim otoczeniu same 30letnie panny z dziećmi, rozwódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie, po 30 to już taka pierwsza przecenia, albo przechodzone i oddane w tej kategorii można znaleźć jeszcze coś ciekawego bo czasami może po prostu nie pasowało, albo nikt tego nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bo do 30tki to trzeba mieć już dwójkę dzieci, właśnie taka 30letnia matka z dwójką dzieci jest bardziej zużyta od bezdzietnej panny i starzej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale panny po 30tce bez dzieci trzymaja sie dobrze i wcale nie musisz szukac mlodszej od siebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzno Skoro masz takie a nie inne oczekiwania, musisz czekać, w najgorszym przypadku będziesz sam czego Ci nie życzę. Ja jestem kobieta po rozwodzie ale czy to nazwałabym bagażem doświadczeń w złym znaczeniu tego słowa ???? raczej nie, moje poprzednie życie nie było złe ale wspólnie z mężem doszliśmy do wniosku że w naszym życiu się rozminęliśmy, kwestia podejścia do życia i na koniec różnicy charakterów. Dziś się przyjaźnimy, ja poznałam kogoś również po rozwodzie, pokochałam i jest nam z sobą dobrze. Dlatego nie sprowadzałabym rozwódek, samotnych matek do "marginesu społecznego"(przepraszam za wyrażenie), tylko dlatego że coś tam nie wyszło w życiu, bo przyczyn jest mnóstwo. Moje doświadczenie traktuję jako nauczkę i czerpię z tego same pozytywne strony. Wiem co zrobić by być szczęśliwą, na zasadzie nie popełniania błędów z przeszłości. Ale każdy ma prawo wyboru i decyzji z kim chce się związać, uważam jednak że takie kobiety mogą być wartościowe, często same muszą sobie radzić i ja osobiście chylę im czoła. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna po 30
Kraków. Spotkałem też parę kobiet, które były po długich kilkuletnich związkach. Każda miała swoje nawyki, była niejako "wyrzeźbiona" przez partnera. Jakoś nie wierzę, że taka kobieta może nagle przekierować swoje uczucia w jakiejś tam perspektywie czasu na mnie. Zawsze będę tym innym, drugim, nie tym co kiedyś. Nie wiem, może gdzieś to ja popełniam błąd, nie chcąc się angażować w znajomość z kobietą, która ma bogatą przeszłość?? Zdarzało mi się "obrywać" właśnie za takie spojrzenie, i wychodziło, że to ja jestem "nienormalny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może On by chciał mieć z kobietą pierwszy ślub który i dla niej będzie pierwszy, a nie chce mieć rozwódki która już miała męża, bo to jednak nie to samo co przechodzić z kimś przez ślub pierwszy raz, gdy oboje są pierwsi dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna po 30
Do gościa powyżej. No widzisz, ale jednak związałaś się z kimś, kto miał podobne doświadczenia co Ty ;) Dlatego ja też raczej szukam kogoś podobnego do siebie, niejako "na starcie" rezygnuję z kogoś, kto jednak ten bagaż ma. Zależy co kto lubi. A bycie po rozwodzie, nie znaczy, że ktoś jest mniej wartościowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty chyba trafiałeś na takie, które bardzo idealizowały byłego faceta, który je porzucił po kilkuletnim związku, gdy mu się znudziły. I jeszcze go kochają, tęsknią za nim. Ale przecież nie każda to taka głupia, która płacze za byłym, który jej nie chciał. Akurat ja nigdy nie byłam w żadnym dłuższym związku, bo uznaję że takie długie chodzenie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość powyżej Nie zgadzam się a wiesz dlaczego ? Bo tak naprawdę w życiu ważna jest miłość ta prawdziwa miłość, a czy to ma znaczenie aż tak ogromne czy byłam pierwsza/pierwszy ? Myślę że nie, bo ja mogę być nawet i piąta byle odnaleźć szczęście u boku właściwego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale ty już miałaś męża, a jest pełno panien który nigdy męża nie miały, też są wartościowe, atrakcyjne, mają po 30lat i chcą wyjść za mąż. Więc taka panna też powinna sobie szukać kawalera a nie rozwodnika. Tak samo jak kawaler chce bezdzietnej panny a nie rozwódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, powtarzam jednak że dla mnie liczy się człowiek i nie ważne czy to kawaler czy rozwodnik, ważne byśmy się rozumieli i kochali :) Tu jest istota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka po 30tce
Cześć Mężczyzno po 30-tce, tu singielka po 30-tce po wieloletnim zakończonym związku i również z Krakowa. Niestety czasami człowiek by bardzo chciał stworzyć udany, trwały związek ale jakoś tak się nie wiadomo czemu nie udaje.Mi sie nie udało, ale w sumie co to za róznica czy masz 20 czy 30 lat skoro w każdym wieku można ułożyć sobie życie? Mam zresztą na to idealny przykład mojego wujka który w wieku 70 lat po smierci swojej żony odnalazł kobietę swojego zycia, także głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka po 30tce
A co do związków z osobami po przejściach to odradzam, bo są to bardzo trudne związki. Też jestem zdania że osoby z czystą kartą powinny wiązać sie miedzy sobą a osoby z bagażem doświadczeń i dziećmi powinni szukać sobie podobnych. Związek z osobą która ma dziecko z poprzedniego związku jest cholernie trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja niestety nie z Krakowa, a związki na odległość już przerabiałam i wszystkie sie rozpadły. A czemu rozpadł się Twój wieloletni związek? Pewnie facet się Tobą znudził? klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×