Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ile wy

ile płacicie za prad?

Polecane posty

Gość a ile wy

bo mnie szlak bierze przysłali ze 280 co 2 msc!!\kurde ieszkanko 48 m,kuchnia gazowa no ja k* nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlak cie bierze? a to ciekawe...skoro polskiego nie umiesz to moze cyfry tez Ci sie p*****la daj mezowi do sprawdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
195 zł/miesiecznie (ostatni miesiąc), dom 143 metry kwadratowe. Przeszliśmy na rozliczenie rzeczywiste, nie prognozy, więc sami spisujemy licznik i wychodzi nam kilkadziesiąt złotych mniej niż mieliśmy przy tych dwumiesięcznych prognozach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
208 zł rata co miesiąc dom 150 m, 6 osób dorosłych i dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mozna przejsc na to rozliczenie rzeczywiste ? ja jestem w tauronie a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem akurat w enerdze (ta od rozliczen rzeczywistych), ale podejrzewam, że w każdej spólce to możliwe. Skontaktuj się ze swoim dostawcą i poinformuj, że chcesz przejść na rozliczenie rzeczywiste, a nie prognozy. W naszym przypadku jest to oszczędność paru setek w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
560 zł -dom jednorodzinny 200m,2 osoby dorosłe i 2 małych dzieci. Wszystko w domu mamy na prąd. (ogrzewanie olejowe ale piec oczywiście na prąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dom 200m i 4 osobową rodzinę, palę węglem zamawiam 3 tony węgla od firmy smarttrans.net.pl i płacę za to około 1500 zł na całą zimę!! mnie się to bardzo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×