Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wiem co robić, on mnie uwodzi

Polecane posty

Gość gość

poznałam fajnego faceta w moim stylu, taki miły inteligentny, jest chemia miedzy nami, ja mu się podobam on mnie ale no wlasnie mam faceta, którego zresztą już chyba nie kocham, ale nie potrafie z nim zerwac bo jest bardzo wrażliwy-co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz stałego partnera, sprawdzonego. Rzuć go dla kogoś kogo nie znasz i nie wiesz jak Ci z nim będzie. On Cie zostawi albo samo się rozsypie i zostaniesz sama. Załóż potem temat na kafe "mam 30 lat i jestem sama, pomocy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem, napisałam ze go nie kocham już w ogole zle się dzieje miedzy nami ale jestem tylko z przyzwyczajenia chyba z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku nie patrzy się na kochanie, tylko na to czy jest ok. Zgoda, zaufanie, szacunek. Masz 30 lat nie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez pospiechu kolea moze byc zbudowany blyskotliwy i inteligentny a co jesli sie okaze ze ma w majtkach 10cm armatke? Co drugi dzien jest tutaj zakladany taki temat poznalamsuper faceta alenie czuje go w sobie itd... przetestuj go najpierw pozniej podejmij decyzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakby cm się liczyly..ludzie jak nie potraficie dac sensownej rady to lepiej zamilczcie!, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jestes madra bo nie trafilas na faceta ktory ma tak malego penisa co wypada podczas stosunku...jak trafisz to zmienisz priorytety nie jedna juz byla taka bystra i trajkotala o charakterze osobowosci a jak sie okazali ze facet nie potrafi jej zadowolic to uciekaly gdzie pieprz risnie poczytaj sobie to jest niekonczacuy sie temat tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×