Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ogrodzenie domu

Polecane posty

Gość gość
Na Podkarpaciu jest dobry producent siatki https://www.siatkopol-sklep.pl/. Większość tutaj firm z ich oferty korzysta. Pracuję przy aranżacji ogrodów, więc często również zamawialiśmy u nich. Szybkie dostawy tak na marginesie, nawet bardzo dużych partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebetta
Dnia 27.08.2018 o 16:00, Gość gość napisał:

Mi osobiście bardzo podobają się ogrodzenia wykonane z betonu, są eleganckie a przy okazji przy tym jeszcze trwałe, bardzo dobrze się prezentują.

Również uważam,ze betonowe ogrodzenia są najlepsze. Bardzo podobają mi się łupane od firmy Joniec. Betonowe bloczki przypominają z wyglądu prawdziwy kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gozilak

Ja mam ogrodzenie z klinkieru (king klinker), bardzo polecam, bo wygląda naprawdę ładnie. A jakość jest na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

nam cale ogrodzenie robiła firma http://bedo.pl/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernick

Co do ogrodzeń domu to tylko jedna firma mi przychodzi do głowy https://www.semmelrock.pl/zastosowanie/ogrodzenia-murki/ niesamowita obsługa i ogrodzenie wygląda bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakie ogrodzenie mogę puścić pnącą różę? Czy muszę zrobić jej osobny stelaż? Kupiłam ją właśnie na Podkarpackich Sadach i się ogarnęłam w porę, że mam przecież ogrodzenie w planach dopiero. I teraz nie wiem czy przesadzić ją potem przy ogrodzeniu jak powstanie, czy całkiem gdzie indziej ją zostawić niech rośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian56

Sprawdź sobie na Drogbruk, bardzo fajna firma która ma szanse rozwinąć się dzięki produktom dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clifton

Find a babysitting job by creating fliers, writing an internet based ad on Craigslist, and also posting the necessary contact details
with. Craigslist provides online advertisements where you will find items you might want.
search all of craigslist by state Sage RSS reader is undoubtedly an extremely easy-to-use program that allows one
to subscribe to, read and organize RSS feeds through your favorite.
Also include that you simply only accept cash for payment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednimi ogrodzeniami do domu polecam zajrzeć na stronę www.modeko.eu Firma ta posiada ciekawą ofertę ogrodzeń i bram, które prezentują się bardzo dobrze. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja polecam firmę Tral Słupex, ogrodzenia są bardzo solidne i dośc oryginalnym designem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno bardzo duży wybór desek jest na stronie  www.seqo.pl/. Jak szukasz dla siebie propozycji to może zerknij właśnie do nich, myślę że to będzie taki rzeczywiście niezły wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion

Ogrodzeniem, które niewątpliwie pasuje do każdego obiektu jest ogrodzenie modułowe joniec. Można je kupić w każdym szanującym się składzie budowlanym a do tego w kolorze, który będzie zgodny z koncepcją architektoniczną. Jest bardzo trwałe, przetrwa wieki i nie wymaga wielkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ogrodzenia polecam kamień murowy lub płyty szlifowane z naturalnego piaskowca. Takie ogrodzenia pasują do każdego typu obiektów. Kamień piaskowiec jest sprawdzonym materiałem budulcowym od wieków. Na tej stronie http://www.piaskowce.com/kamien-ogrodowy/kamien-murowy.html jest wiele ciekawych propozycji do zastosowania we własnych ogrodzeniach i ogrodach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanką ogrodzeń kamiennych. MOja koleżanka za to woli bardzej nowoczesne modele i korzystała z ogrodzeń o POLBRAM. Bawrdzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2020 o 12:31, klaxx napisał:

Ja jestem fanką ogrodzeń kamiennych. MOja koleżanka za to woli bardzej nowoczesne modele i korzystała z ogrodzeń o POLBRAM. Bawrdzo zadowolona. 

Rozumiem koleżankę bo ja też wolę nowoczesny design ❤️ Dlatego obie wybrałyśmy polbram, u nich jest najlepsza oferta takich produktów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×