Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep online

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o robieniu zakupów w sklepach online?? Ja ostatnio uparzyłam torebke w takim sklepie na stronie http://encore4u.pl/ , i jestem bardzo zadowolona :) A wy jak to odbieracie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często brakuje mi czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych, aby sobie coś kupić. Stawiam właśnie na zakupy przez internet. Moim ulubiony sklepem jest cosmosmoda.pl Zawsze znajdę dla siebie coś fajnego i za niezłą cenę. Także osobiście polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy w internecie to przede wszystkim wygoda i ogromny wybór produktów :) można też upolować promocję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy przez internet to jedno z moich ulubionych zajęć. Można nie wychodząc z domu przejrzeć mnóstwo stron z ciuchami a w sklepie stacjonarnym często mamy ograniczony czas. Polecam sklep cosmosmoda.pl Tam robię zakupy najczęściej i jest on moim ulubionym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka1202
ja spedzam w internetach pol zycia;D a przynajmniej takie mam wrazenie. nie lubie szwedac sie po galeriach dlatego "zwiedzam" sklepy internetowe. W zeszlym tygodniu wpadlam na fajny sklep z butami - multu.pl - niesamowicie niskie ceny. ciekawe jak z jakoscia.. wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×