Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobra firma remontowa

Polecane posty

Gość krzysztof88

Jeżeli ktoś szuka firmy przede wszystkim rzetelnej i uczciwej to polecam Complete Home. Mają oni bardzo rozbudowaną ofertę, więc praktycznie każdy znajdzie u nich coś dla siebie. Ja korzystałem z ich pomocy podczas remontu i wszystko wyszło tak jak chciałem. Jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatatta

P.P.U.H. Krzysztof Janik Van Hanz Dach to jest bardzo dobra, rzetelna, uczciwa, solidna i terminowa firma z Katowic. Robili u mnie remont, wzięli pod uwagę wszsytkie moje zastrzeżenia, byli bardzo profesjonalni i przy tym też niezwykle sympatyczni. Bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Pyrkosz

Długo zbierałem się do przeprowadzenia remontu mieszkania, nie mam niestety za bardzo czasu Wyszukałem firmę remontową awena.com.pl zadzwoniłem umówiłem się na spotkanie przedstawiłem moje oczekiwania , przedstawiono mi zadowalające mnie warunki tym sposobem jestem zadowolony z oświerzonego  mieszkania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Pyrkosz

Długo zbierałem się do przeprowadzenia remontu mieszkania, nie mam niestety za bardzo czasu Wyszukałem firmę remontową awena.com.pl zadzwoniłem umówiłem się na spotkanie przedstawiłem moje oczekiwania , przedstawiono mi zadowalające mnie warunki tym sposobem jestem zadowolony z ośdwieżonego  mieszkania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenia

W kompleksowych remontach biur specjalizuje się Total Sec . Firma jest z Warszawy . Ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnych remontów. Warto rozejrzeć się u nich na stronie, a także skontaktować się z nimi i omówić szczegóły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złotą Rączka 24h to firma, która zajmuje się łatwiejszymi jak i trudniejszymi remontami i naprawami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×