Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierścionek

Pierścionek. Wasza opinia

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem trochę przekombinowałeś, dobrze że jeden kamień ale lepszy jest zwykły diament...i nie powinien kosztować mniej niż twoja miesięczna wypłata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest zły, chociaż mi się nie podoba niebieskie oczko-ale co kto lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny, ale wg mnie taki niezbyt "zareczynowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? ubogi taki jakiś... mały kamień, jak na zaręczynowy to trochę za mało reprezentacyjny. moja siostra podobny, też z białęgo zlota, dostała od chłopaka po miesiącu chodzenia, zerwali miesiąc później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścionek
kurcze, właśnie chciałam coś skromnego a jednocześnie 'innego'. Nie uważam, że pierścionek powinien kosztować majątek, lepiej odłożyć kasę na ślub czy wózek dla dziecka ;) Może jeszcze poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bomba, więc jak widać, co kto lubi :) Przy czym ja nie wiem, jak powinien wyglądać pierścionek zaręczynowy :P nigdy takiego nie chciałam bo uważałam że to zbędny wydatek i lepiej przeznaczyć tą kasę na obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem skromne są fajne, wszystko zależy od tego jaki kto ma styl noszenia się. Ja sobie nie wyobrażam noszenia pierścionka na pół ręki. Mój mąż zamówił pierścionek u tego jubilera http://www.jubiler-zietek.pl/ i trafił idealnie w mój gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×