Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaut

czy jeżeli moje ciało nie zmieniło się w ciąży to może jeszcze się zmienić?

Polecane posty

Gość gośćaut

za tydzień mam termin porodu (cc), jak narazie oprócz tego, że urósł mi brzuch nic się w moim ciele nie zmieniło, nie mam rostępów, opuchlizny, żylaków, hemoroidów, praktycznie nie przytyłam, no w zasadzie nie mam żadnych dolegliwości. I mam pytanie do mam, które już rodziły, czy zmiany w Waszym ciele zaszły już w trakcie ciąży, czy większość rzeczy wyszła dopiero po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak u Ciebie nie wylazło mi w ciąży nic, ale po porodzie sn miałam koszmarne zaparci a co za tym idzie hemoroidy:( koszmar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam podobnie, jedyne co się zmieniło po cc (też miałam) i na początku nie mogłam się przyzwyczaić że skóra na brzuchu była mało jedrna, taka sflaczała(przed ciążą jędrny brzuszek) nie wiem czy to skutek cc czy też tego że skóra na brzuchu się rozciągnęła i jak wyjęli maleństwo to został nadmiar, ale po 2 mis nie było sladu, po ok 6 mies brzuszek był w takiej samej formie, ale pomogły ćwiczenia i stosowałam krem ujedrnjaący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaut
a kiedy zaczęłaś ćwiczyć po cc? Ja też przed ciążą miałam jędrny brzuch i właśnie wydaje mi się, że po porodzie nadmiar skóry może zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozostaje kwesta jędrności brzucha i piersi. Też niewiele przytyłam w ciąży, ale po porodzie okazało się, że zmieniła mi się budowa ciała. Mam bardziej umięśnione łydki (od dźwigania brzucha i dziecka),grubsze ręce, to też głównie mięśnie od noszenia dziecka i żebra mi się jakby rozeszły, jestem szersza pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wsyztskim masz jeszcze caly tydzien,nie zycze ci,ale nie zdziw sie jak w dniu planowanego cc ujrzysz jakis rozstep:Pu mnie tak wlasnie bylo. No i skora rzeczywiscie zostala rozciagnieta.piersi zostaly 2 rozmiary wieksze:) to juz jak przestalam karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu od żeber !! Mam to samo ;) biust zmienil sie z 65g do 75f i niestety obwód juz taki zostal :( A rozstepy rzeczywiście mogą wyjść w ostatnich dniach a sa i przypadki, ze po ciąży dopiero wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaut
niestety potwierdziłyście moje obawy, że nie ma się co jeszcze cieszyć :(naprawdę rozstępy mogą wyjść już po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstepy widac po porodzie jak ci sie sswieci brzuch to zapewne je dostaniesz,a cyxcki czy bedziesz karmic czy nie to i tak opadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaut
czyli co? nie ma szans, żeby ciało po ciąży wróciło do poprzedniego stanu, bez rozstępów i obwisłego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od żeber :) No oczywiście, że są szanse, ze ciało wróci całkowicie do formy. Zwłaszcza, ze nie przytyłaś, sporo zależy też od genów. A jak wygląda mama, babcia? Osobiście mam koleżanki, które po ciąży wyglądały naprawdę super w bikini. No ale one rodziły w wieku 22-25lat, ja po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój - oczywiscie, ze sa duże szanse, ze nie bedziesz miał rozstępów. Ja nie mam, chociaż mam np. przepukline pępkową, ale to akurat jest do skorygowania. A biust mam prawie taki jak przed ciążą, ale za to jestem szersza w barach niestety. Nie martw się, naprawdę sznse, ze Ci roztępy wyjdą po ciązy sa minimalne, a jeśli juz to moze jakiś jeden albo pół :) Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa szanse. Ja po cc nie mam zadnego rozstepu, piersi takie jak przed ciaza. Ale to chyba sprawa indywidualna. Mojej kolezance podobno wyszly straszne rozstepy juz po porodzie. Nie wiedzialam, ale byla zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam ćwiczyć 4 mieś po cc jak mi lekarz pozwolił, a z rozstępami to nie wierz jak nie wyszły w czasie ciąży to po nie wyjdą, no chyba żebyś dramatycznie schudła, dlatego ważne jest zarówno stopniowe przybieranie na wadze, jak i tracenie, no i nawilżanie ciała, choćby oliwką, nie musi krem przeciwko rozstępom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze nie straszymy, ja osobiście oprócz szerszych żeber ;) i juz teraz niewidocznych rozstepow pod posladkami na udach to wszystko wrócilo do normy. Co prawda po roku zaszlam w kolejna ciążę i mam nadzieję, ze również większych zmian moje cialo nie zazna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×