Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie znacie najfajniejsze sklepy modowe

Polecane posty

Gość gość

w jakich sklepach lubicie robic zakupy ubraniowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na przykład taki: www.leelou.pl To sklep z ubraniami i dodatkami, bardzo fajna oferta, warta polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.jusimoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum Handlowe Silesia City Center - uwielbiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep f-fashion. bardzo fajne ceny mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości
Witam ja zrobiłam ostatnio zakupy w e sklepie http://goldfashion24.pl/ wydaje mi się że ceny mają adekwatne do jakosci jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości
Witam ja zrobiłam ostatnio zakupy w e sklepie http://goldfashion24.pl/ wydaje mi się że ceny mają adekwatne do jakosci jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dużo tego jest wszędzie fajne ciuszki aż ciężko sie zdecydować ostatnio na zimowe wyjścia zaopatruje sie w http://theavenue.pl/ fajne promocje i piękne markowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia W9
Różnie. Zależy od etapu życia. Teraz mam pracę na recepcji więc muszę wyglądać ładnie i elegancko, to często kupuję ubrania w quiosque.pl. Nie są jakieś drogie a prezentują się doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za butami i torebkami polecałabym się rozejrzeć na Eobuwie. Myślę, że znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.worldbox.pl - mają super buty i inne markowe rzeczy, często tam kupuję :) czekam też na otwarcie New Yorkera w Polsce (sklepu online) www.newyorkerskleponline.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam sklep taboo albo też bardzo fajnym sklepem jest dla mnie Green point- albo stacjonarnie jest w wielu marketach albo można zamawiać przez internet. Tylko trzeba uważać na rozmiarówki bo raz wchodzę w 38 a raz muszę kupić 40, nie wiem od czego to zależy , bo wage mam ta samą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.gemre.com.pl Tanie i fajne buciki. Ostatnio zamówiłam i przyszły w dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki widzę podały masę świetnych przykładów. Ja od siebie dodam www.cosmosmoda.pl pierwszą rzecz kupiłam około pół roku temu. teraz jestem stałym klientem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki397
Nie można zapominać o znanej z projektów wygodnych, dla aktywnych, mega uniwersalnych byInsomnia. osobiście uwielbiam ich spodnie http://byinsomnia.com/kategoria/spodnie-i-spodnice , idealne na każda okazję. Kwestia dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam żadnych takich fajnych sklepów. Nic się na tym nie orientuję..Zwykle jak mam coś kupić to odwiedzam sobie sklep internetowy allegro i właśnie na nim coś szukam. Na tym allegro jest wszystko i wszystko jest w miarę w takiej normalnej i okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna juz nie zamawiałam ubrań na allegro. Moim ulubionym sklepem z naprawdę bardzo dobrej jakości polską odzieżą damską jest Bialcon- www.bialcon.pl. Szczególnie ich kolekcja Rabarbar, no zaskakująca jak dla mnie. A i panie o obfitszych kształtach znajda coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwis sklepów mody i nie tylko www.bardzomodna.pl to ponad 80 sklepów internetowych od mody,urody,księgarnie,wyszukiwarki kredytowe dosłownie wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam fajny z butami:) Eobuwie:) Jeszcze torebki tam sprzedają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście bardzo lubię markę Bialcon, przynajmniej wiem co nosze bo to polska marka, ubrania szyte z polskich materiałów najlepszej jakości. Dla mnie super sklep. Zobaczcie tą spódniczke- no swietna jest http://bialcon.pl/spodnica-wzory-9287.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sklepy mody są na stronie www.bardzomodna.pl dużo sklepów mody, dodatków polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź jest prosta www.togershop.pl Wraz z żoną uważamy że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×