Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie znacie najfajniejsze sklepy modowe

Polecane posty

Gość wyspka
ostatnio trafiłam do Nico pod Krakowem - wielki sklep multibrandowy. super ciuchy, znane marki, wielkei zakupy :D no i z tego co widziałam maja jakieś weekendy z rabatami czy coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VitkAc w Warszawie na Brackiej jeżeli jesteś pasjonatką mody to znajdziesz tam światowych projektantów mi.n: Balmain, Kenzo, Valentino, Gucci, Louis Vuitton, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamańka
wszystko zależy od tego, co chcesz kupić? wiadomo że jeśli nie masz dużych wymagań to można kupować w siecówkach, ale jeśli zależy Ci na wyższej jakości to warto poszukać dobrych sklepów. ja odkładam sobie kasę i kiedy są promocje kupuję coś na luxusowych, czasem udaje mi się zdobyć cos od ralph lauren albo śliczną bieliznę z la perly :) te ciuchy tak szybko się nie niszczą, więc jest to inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mullun
ja polecam Nico - fajny sklep, multibrandingowy, można ubrać się od stóp do głowy w ubrania znanych marek! moim zdaniem opcja pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że całkiem fajny jest sklep Eobuwie. Jeśli chcesz kupić buty, torebki, portfel czy pasek, tam znajdziesz na bank coś odpowiedniego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essam
Najczęściej robię zakupy w sklepach internetowych : www.lejdi-sklep.pl www.stylija.pl Często mają nowości, zaglądam od czasu do czasu. Ostatnio kupiłam ze sklepu LEJDI piękną sukienkę https://www.lejdi-sklep.pl/p6382,czerwona-sukienka-z-perlami-ciemne-wino.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniasa
Zależy też o jakim przedziale cenowym. Ja kupuję te ubrania z niższej półki, ale tak samo dobre jakościowo https://multu.pl/kobiety-home w dodatku zauważyłam że mają modne rzeczy, tu kwestia mody obuwia :P także polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest bardzo dużo, zależy co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię kupować buty w internecie. Jest duży wybór i ceny też sprzyjają. Ale też trzeba znaleźć odpowiednie jakościowo, więc moim ulubionym sklepem w internecie jest https://multu.pl/kobiety-home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ekskluzywne ubrania to takie od włoskich projektantów- Loriblu, Zanotti, Gozzi, Chloe itd. Uwielbiam ciuchy i buty, szczególnie takie ekskluzywne , z górnej połki. Dla mnie takim miejscem gdzie zawsze znajdę coś ekskluzywnego dla siebie jest multibrandowy sklep Via Della Spiga. Istny raj https://viadellaspiga.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, również bardzo lubię kupować odzież jak i obuwie w sklepach internetowych z racji niższych cen i dobrej jakości. Teraz na www.Alfasan.pl są nowe jesienne kolekcje obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej i najwięcej kupuje w sklepie PasujeMi.pl. Sama mam problem z dobraniem poszczególnych elementów garderoby, a tam można kupić gotowe zestawy tworzone przez stylistkę. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajamak
Ja przeważnie jeśli chodzi o torebki to kupuję na evangarda.pl sporadycznie na allegro również, ale jakoś wydaje mi się że ten sklep ma lepszą jakość produktów a cenowo tak samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamkas
no to polecam Nico - na stronie netowej maja spory wybór i bez problemu mozna znaleźć ciuszki i dodatki! czyli wszystko w jednym miejscu co jest superowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisia112
ze sklepów modowych to ja chciała bym polecić sklep z absolutne najlepszymi torebkami Mają tam takie cudeńka, których nigdzie absolutnie nie widziałam sklep nazywa się mały kuferek, link: https://malykuferek.pl/ Serdecznie polecam każdemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamelka
nico - mają spory wybór dodatków, ubrać. można wybierać i kupować. mega wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej wpadam do Carry, bo kupię tam ubrania dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaTe
Jest ich wiele. Moje ulubione to Molly, Net moda, BIG Star--choć tam wolę kupować w stacjonarnym i crossjeans- nie ma stacjonarnego w moim mieście zatem robię zakupy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rizza
ja kupuję w Nico i szczerze mówiąc bardzo lubię te zakupy! zawsze są udane bo tam można znaleźć wiele ciekawych ubrań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał o markowych ubraniach. Lubię szukać takich perełek w second handach online. Ostatnio znalazłam maniere.pl i ubrania są świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×