Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was uważa, że nowe odcinki ''Świata według Kiepskich'' są beznadziejne ?

Polecane posty

Gość gość

Od kiedy odszedł reżyser Kiepskich Okił Khamidov i zastąpił go Patryk Yoka ten serial zszedł na psy, a nowa seria gdy wrócił Waldek z Jolasia to juz kompletna masakra i g****o :( Kiedys lubiłam Waldusia, taki łysy głupol i ten jego smiech :) Ferdek mial ciagle jakies pomysly na biznes, w kazdym odcinku cos sie działo a teraz ciagle pokazują Waldusia, ktory zachowuje sie jak niedorozwinięty down, Jolasia ktora jest okropna postacią, po prostu brak mi slow na okreslenie tego czegos, tak zalosnej postaci nie widzialam jeszcze w zadnym serialu, ciagle ten Badura, kierownik spółdzielni mieszkaniowej, sklep u Stasia, w kazdym odcinku uzywają green boxa, tj efektów specjalnych, odcinki o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie!Jeszcze jakby nie ten debil Walduś i jego pupcia to dałoby się w miarę oglądać, ale ich nie zdzierżę. Dawniej jeszcze to debilstwo Waldusia było zabawne, ale teraz już tylko wkurza w połaczeniu z jego postarzałą twarzą, to już nie ten sam walduś i jego zachowanie powinno się zmienić, bo jest żałosne. A najbardziej wkurza mnie, że prawie w każdym odcinku jest tak samo: siedzą przy stole, jedzą obiad, Jolasa coś tam opowiada że np zrobi sobie operację plastyczną, a Walduś zazdrosny zaczyna swoje jąkanie "Jolasia ty mie tak nie mów, bo ja ja ja ja.." :O nie da się patrzeć ani słuchać. Ciekawa jestem czy pojawienie się tej Jolasi wymiernie przełożyło się na spadek oglądalności, mam wielką nadzieję, że tak. Nie lubię też oglądać mieszkania Paździochów, taki dziwny klimat to wprowadza. W efekcie nie oglądam wcale nowych odciników, tym bardziej, że rzeczywiście są o niczym , brak pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak uwazam. To juz nie te czasy gdzie Ferdek wymyslal co rusz nowe wynalazki, jak zyla babka, jak Waldus byl "dresem", a Mariolka nastolatka. Kiedys sie mozna bylo posmiac, a teraz to takie ze tak powiem "naciagane". Odcinki o niczym, w ogole to niesmieszne. A pokazywanie mieszkania Pazdziocha to juz calkiem jakas abstrakcja. Niestety, swietnosc tego serialu przeminela. A ta cala Jolasia zepsula wszystko, nie cierpie jej w tej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odcinki z babką i Waldusiem, te najstarsze, nie bardzo lubię. Ferdek był wtedy taki patol i cała ta rodzina :D potem jakoś wyszlachetniał i to było dopiero zabawne. A teraz to porażka no i też już niestety widać wiek, zwłaszcza po Halinie i Paździochu - on to już niedługo chyba nie będzie się nadawał do grania, podobnie jak Edzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferdek z wesołego piwosza, który zawsze miał "pomysła i lubił obejrzeć sobie meczyk z Cycem zrobił się osiedlowy menel, który chla wino z Badurą, a wódkę z Paździochem w nocy. Poza tym jest gruby, grubszy od Boczka i w ogóle Grabowskiemu nie chce się grać, tylko wścieka się ciągle i wrzeszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też by mi się nie chciało w takim serialu jak on teraz wygląda. Do Jolasi nędznego poziomu dostosowały się też Halina i Mariolka, nawet wysławiają się podobnie, to kretyńskie powtarzanie słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Brakuje mi tekstu "Waldus, mam pomysla!" Teraz to takie nudne dziadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ferdek w ogóle już nie takiego kontaktu z Waldusiem, jest zły o małżeństwo z Jolasią, a tamten pantofel. To już nie to samo :O Jeszcze postać Paździocha to jakoś trzyma, bardzo lubię charakterystyczne gesty i sposób mówienia Kotysa w tej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paździoch i Paździochowa są ok, ale po serialowym Marianie widac juz upływ czasu, Kotys ma juz 82 lata ! Najlepsze odcinki byly w latach, gdy żyła i występowala babka, Krystyna Feldman. Potem serial troche troche podupadł, ale dalo sie oglądac i czasem posmiac z głupot :) A potem...te ''nowe kiepskie'', po odejściu reżysera Okiła poszły na dno, Polsat trzyma to ze wzgledu na kase, ludzie nadal to oglądają nie wiedziec czemu :O Odcinki o niczym, ciagle wódka, wodka, Badura, sklep u Stasia, wódka, pierdo lamento i koniec. Powinni zakonczyc ten serial tak jak zakonczyli Miodowe Lata. Rodzina Zastępcza kolejny przyklad, pierwsze odcinki super, potem gdy zrobili Rodzine Zastępczą Plus serial stal sie gownem, ten Kuba, dziadek Kuby, ta kawiarenka, Michał od Zosi, jego durni rodzice, dwojka małolatów potem te blizniaki, tragedia serial ciągniety na siłe, dobrze ze go zdjeli z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys kazda z postaci miala to cos. Helena konkretna walaca prosto z mostu. Teraz nie ma sie z czego smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie niebawem zakoncza emisje. Lubie czasem natrafic na jakis stary odcinek ;) chyba sobie wlacze na yt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że po Kotysie widać wiek, może dopiero jak zaniemoże zakończą serial. zresztą po Grabowskim też widać, a jeszcze bardziej po Sztuce. Ja wolę stare odcinki po kilka razy oglądać i dalej mnie śmieszą niż nowe i ta koszmarna Jolasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare odcinki są na ATM Ogolnie wszyscy w tym serialu zdziadzieli, kiedys mozna bylo sie pośmiac a teraz mam wrazenie, ze pokazują meline i patologie, wszyscy sie wyzywają i piją wódke pod sklepem :O widac, ze pomysly sie skonczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to lubie nowe odcinki te z Jolaska tez zwlaszcza jak rymuje , Pazdziocha i Pazdziochowa uwielbiam ta ma zawsze dobre teksty hhha, a wogole to moglby byc serial tylko o Pazdziochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię nowe odcinki, Jolaśka jest fajna, Paździochowa też się jakby rozkręciła i niezłe teksty rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znoszę Jolasi i telepiącego się Waldka :O nie oglądam nowych wkurza mnie jak pokazują te filmy co oni w tv oglądają, taki zapychacz i głównie tam ta paskudna Galica gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym odcinku pokazują tego łysola w okularach, za każdym razem gra kogoś innego :o w ogole beznadziejni nowy Kiepscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×