Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze opinie o tych torebkach

Polecane posty

Gość gość

Jestem strasznie niezdecydowanym babskiem. Wybrałam sobie 3 torebki na allegro i nie wiem którą wybrać. Która Wam się najbardziej podoba? Dodam, że chcę kupić torebkę w kolorze czarnym. allegro.pl/hit-promocja-lodka-zarka-shopper-bag-etui-gratis-i4727527309.html allegro.pl/damska-torebka-birk-black-brown-czerwona-51ew-i4670544201.html allegro.pl/torebka-damska-red-brown-black-blue-teczka-0489a-i4691900528.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
Jeśli mam wybierać to coś z tych : http://www.royalpoint.pl/produkty/markowe-torebki,104/ :) są ładne, eleganckie oraz markowe. Ważna jest też dla mnie bardzo szybka dostawa, prawo zwrotu aż 30 dni i szybki zwrot gotówki w przypadku zwrotu towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na stronę www.e-torebeczki.pl Posiadamy bogatą ofertę najmodniejszych torebek, plecaków oraz portfeli. J&A Angelika Dybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam torebki, buty, ciuszki.. chyba jak każda kobieta.. :D moim ulubionym sklepem, gdzie robię takie zakupy jest sklep internetowy allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej @GabiS ja mam taką torebkę. Jest mocna i dobrze uszyta. Jeśli chodzi o podszewkę to też bardzo porządnie jest zrobiona, z grubego materiału więc na pewno od kluczy się nie postrzępi :) Mam juz z rok tą torebkę i nic się z nią nie dzieje. Możesz śmiało kupować, będziesz zadowolona. Ja może kupię sobie drugą taką tylko w innym kolorze bo na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakias
Słuchaj duży wybór i dużo ładniejsze torebki masz na e-kaja.pl Poszukaj moze tam coś wpadnie Ci w oko. ja mam kilka torebek stamtąd i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×