Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep online z modą

Polecane posty

Gość Anka_Moj
Mogę przeglądać ubrania godzinami zanim coś kupię. Dlatego lubię strony, na których można znaleźć wiele ciekawych ubrań na każdą okazję. Często sprawdzam http://fashion4u.pl bo są tam fajne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam świetne sweterki na zimę w sklepie http://swetryswiateczne.pl/ Genialne wzory. A nawet w Dzień Dobry TVN w nich występowali. Ja zamówiłam taki z reniferkiem dla chłopaka i bałwanka dla siebie. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a poza samą odzieżą zamawiacie też w obuwie w sklepach internetowych? Bo znalazłam bardzo fajne i tańsze kozaki na Alfasan.pl może ich kojarzycie? Każda opinia będzie pomocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusz27
Wiele jest sklepów z modną odzieżą na które można trafić w internecie, ale moją uwagę najbardziej przyciąga sklep born2be.pl, w którym potrafię znaleźć dla siebie zarówno sportowe obuwie, jak i modne eleganckie koszule. Dla kazdego coś się znajdzie! :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sklep z modą czy odzieżą i obuwiem to poleca BucikSklep.pl często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy sposób prezentacji zdjęć. sklep internetowy pod adresem: www.FailFake.com Nasz fanpage (na który osobiście polecam zajrzeć): www.facebook.com/FailFakeClothing Insta: www.Instagram.com/failfakeclothing/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.HirexShop.pl szeroki wybór markowej odzieży w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×