Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zanim załoze gume przed stosunkiem...

Polecane posty

Gość gość

Troche głupie pytanie, ale zanim nakrece sie w pełni na seks, to czasami potrzebuje chwili. Wczoraj miałem stosunek z nowa partnerka i kiedy miałem zakłądac gumke przez chwile bawilem sie wackiem tzn stymulowałem żeby miec pełna erekcje, co wzbudziło zdziwienie u dziewczyny, że zamiast od razu brac sie do roboty to ja się reką bawie :). Nie wiem to takie dziwne ? :) Ja sporo pracuje fizycznie i czasami po prostu jestem skatowany po całym dniu, nie zawsze mi się jakos bardzo chce... A jak to jest w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz na babskim forum... Kurcze no nie wiem ja jako kobieta potrzebuję gry wstępnej, wiec nie dziwię się, że facetowi nie stoi jak tylko zerwę z niego majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko kobiety przebywaja na tym forum, jest sporo mezczyzn, moze ktos sie wypowie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co robisz jest naturalne, może twoja dziewczyna jest jakaś nie teges, to jej pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez gumy jest najlepiej, przyjacielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mam tak, że tylko mysle o bzykaniu i mało mi z gaci nie wyskoczy, a czasami mi co innego po głowie chodzi, jestem zmeczony i nie chce mi sie, no ale z tego co widze to chyba tylko ja mam taka przypadlosc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta laska też jakaś nie domyślna. Zamiast patrzeć i się dziwić powinna Ci ustami pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobny problem. Zanim załoze gume to stoi jak pień, a pozniej klapa;/ . Jestem podniecony niby wszystko ok a po chwili brak mocy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda kafeqrwa
Na mnie też nikomu nie staje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×