Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem na cmentarzu, moja pieprzona rodzinka znów robi cyrk i pokaz mody !!!

Polecane posty

Gość gość

Z rodziną wychodzi sie dobrze tylko na zdjeciach, to jest fakt. Rodzina to patologia. Ciotki, kuzynki, wujkowie, ta zazdrosc, zawisc... juz wyciągaja brudy na wierzch, znow pieprza z moja matka o tym samym, o ziemi, pieniądzach, starych konfliktach :O yebane szmaty, mama tylko sie zdenerwuje i znow bedzie plakala w nocy jak co rok po tym durnym dniu 1 listopada. Ta obłuda, ludzie udają dla siebie milych, nagle sasiadki mowią do siebie dzien dobry buhahaha brzydzi mnie ta polska hipokryzja, czy zagranicą ludzie są tez tacy zakłamani i dwulicowi jak Polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też, za granicą dodatkowo śmieją się z niektórych Polaków, stękających w ich języku i mających o sobie mniemanie, że wkupili się do nich bez większych przeszkód. szkoda gadać. a ty co tak stoisz. zrób im to zdjęcie na pamiątkę i koniecznie każ sobie z nimi zrobić, może ładnie wyjdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak juz dziecko widzisz w zyciu jest rzucisz grosz miedzy rodzine to wynajda drut miedziany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób to zdjęcie z rodziną i nie jęcz!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wy w ogole z nimi rozmawiacie ? moja rodzina jest podobna, 80% z nich to typowe wstrętne polskie bydło, zakłamane, zawistne, nastawione na to by komuś dokopać, obrazić. My sie do nich nie odzywamy, zagadują, probują jak co roku dogryzc, obrazic ale mowimy dzien dobry, ladna pogoda, do widzenia. Zadnych dyskusji, a reszte po prostu unikamy i udajemy ze nie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty sie bawisz telefonem na cmenatzru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ich zwyzywaj, nazwij sukami i pedofilami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie telefonem. Tableta se wzięłam, bo co ja mam tu niby robić? Nudzę się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie telefonem. Tableta se wzięłam, bo co ja mam tu niby robić? Nudzę się smutas.gif" x czyli jestes nie lepsza od nich ten dzien jest dniem refleksji i zadumy ale na pewno nie nad tabletem i w to w takim miejscu hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też, za granicą dodatkowo śmieją się z niektórych Polaków, stękających w ich języku i mających o sobie mniemanie, że wkupili się do nich bez większych przeszkód. szkoda gadać. To, że ty tak stękasz i twoi znajomi nie znaczy, że wszyscy wieśniaro bez wykształcenia i ambicji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipokrytka, idiotka i szmata to przede wszystkim autorka tego tematu. jak ja nie znoszę takich załganych bydlaków którzy mają o sobie mniemanie ze ho ho a każdemu innemu to by gardło łyżką poderżnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma się patrzeć na ich mordy i gadać z tymi prymitywami? :D Ja się w ogóle nie odzywam do mojej rodziny, większość z nich to zarozumiałe panny, które nie przebijają się ponad przeciętność i wyszły za robotników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie pomodl za nieboszczkow bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja się w ogóle nie odzywam do mojej rodziny, większość z nich to zarozumiałe panny, które nie przebijają się ponad przeciętność i wyszły za robotników " x za to ty jesteś jednostka wybitna. bydle prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma się patrzeć na ich mordy i gadać z tymi prymitywami? smiech.gif x w taki dzien nie idzie sie na cmentarz w celu spotkan towarzyskich to tak dla twojej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja się w ogóle nie odzywam do mojej rodziny, większość z nich to zarozumiałe panny, które nie przebijają się ponad przeciętność i wyszły za robotników " x za to ty jesteś jednostka wybitna. bydle prostackie. Sama jesteś prostaczką :D ja wyżej nie srałam niż doopę miałam a potem nie wzięłam byle obszczymura mimo, że uważałam się za taką Miss Wsi 1992. :D i jeszcze bez kasy, ale komuś kto coś sobą reprezentuje to próbuję dojebać, owszem, szczególnie, jak podaję szynkę w mięsnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co ma się patrzeć na ich mordy i gadać z tymi prymitywami? smiech.gif x w taki dzien nie idzie sie na cmentarz w celu spotkan towarzyskich to tak dla twojej wiadomosci Przybywanie z ludźmi, których nie lubimy i vice versa oraz uważamy za prymitywnych i do tego nie musimy źle na nas wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewia mody +pokaz grobow, to na pewnej wsi, jest konkurs kto najladniej udekoruje (oczywiscie nieoficjalny, tylko w wyobrazni nadambitnych starszych babc) oczywiscie zazdroc, zlosc, i obgadywanie ze kolorowa szmate artystki polozyly na grob dziadka i sie popisuja ze niby tak ladnie a ten zolte sraczkowate chryzantemy jeb...ol tuz obok i nam psuje caly efekt, a ta malpa postawila czerwony znicz, mimo ze mamy same biale i nam psuje kompozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że wszystko ci widzisz, wszystko co masz to wybudowali i zrobili tzw "robole", inteligencja czyli inżynierowie, konstruktorzy itp nic nie zrobią bez roboli a robole nic nie zrobią bez inteligencji, to jak z dziećmi, musi być on i ona aby było ono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo one miały adoratorów, Józka z magazynu i Wiesia ze spalarni, nie wiesz jak to takie głupie dziewuchy budują sobie poczucie własnej wartości? :D :D ale bycie zarozumiałym bez powodu nikogo nie wywyższyło jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesny vel BSA wez ty s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że w twojej wyobraźni to najbardziej funkcjonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak inżynier czy konstruktor zechce to też sobie zbuduje, tak samo jak chirurg będzie chciał to sobie posprząta przed operacją a sprzątaczka operacji nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta polska rodzinka to czysta stuprocentowa prowincja 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[a ta malpa postawila czerwony znicz, mimo ze mamy same biale i nam psuje kompozycje ] az mi sie przypomnialo, ze dwa- trzy lata temu, 1 listopada, poszlam na grob dziadka, dalszej rodziny i ojca mojej ciotki, postawilam taki mniejszy znicz na 'gornej' plycie kolo jednakowych wielkich a ta wziela i przestawila go z boku na nizsza plyte, zauwazylam, ze tam staly takie mniejsze kolorowe od innych, bo jej kompozycje i wyglad psul moj spartanski znicz :D :D :D od tamtego czasu nie chodze na ten grob, wole postawic swieczke pod krzyzem, raz tylko z czystej zlosliwosci jak bylam na drugi dzien po swiecie i nikogo tam nie bylam po zapalilam maly zolty znicz i postawilam go przed te jednakowe wielkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×