Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagienka z gór

jestem koleżanką z góralskiej wioski Wilka: jak go uwieść?

Polecane posty

Gość Jagienka z gór

Razem palimy ognisko w bieszczadzką noc. I mam do was pytanie. Jak wiecie on ma kobiete. Ale ja chciałabym zeby mnie pociupciał bo wiem ze umie to zrobic po jego postach. A mój chłop nie umie, jest za delikatny i nie umie porządnie prze/r***ać kobitki. Chciałabym zeby wziął mnie ostro i zdecydowanie bez pytania o zgodę przy ognisku w jesienną, bieszczadzką noc... Jak go do tego namówić i jak odsunąć na ten wieczór jego żonę? Może go upiję? Ale wiem że jako góral ma mocny łeb! Proszę o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka z gór
Pomóżcie mi :-o Jak go uwieść na tą jedną bieszczadzką noc? Marze i fantazjuje żeby mi zadarl spódnice do góry i jednym ruchem zerwał ze mnie majteczki w kropeczki. Pitem zeby mi podciągnął bluzkę i uwolnił ze stanika moje cycuszki. I całowal je i gryzł w tą bieszczadzką noc! Potem ja uwolnię jego kuta/sa i a on odwróci mnie tyłem jak swoją dziw/kę i porządnie mnie przeru/cha! A to wszystko koło ogniska które będzie swym ogniem rzucało cienie na nasze rozpalone pożądaniem ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka z gór
A potem szepnie mi do ucha swym męskim barytonem "Jagienka wskakuj chyżo na mego kuta/sa" a ja posłusznie wskoczę i będę go ujeżdżać. A potem on nie pytając mnie o zgodę odwróci mnie tyłem i wsadzi mi kuta/sa w pupkę. A to wszystko przy ognisku, przy pohukiwaniu sów w bieszczadzką ciemną dziką nockę.pomocy, jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka z gór
Up. Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka tak sie usmialem ze az sie poplakalem ze smiechu:) Szans nie masz ale nie poddawaj sie bedzie duzo zabawy:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka z gór
Nie poddam się w moich marzeniach i fantazjach, będę maszerować tą wyboistą drogą po kamieniach wśród smerków wprost do celu! Aż którejś dzikiej bieszczadzkiej nocki spełni się moje marzenie i będziesz mój na tą chwilę, a ja będę twoja, wśród rozgwieżdżonej nocy na bieszczadzkiej polanie. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka Jestes prawdziwa Goralka nigdy sie nie poddajesz takie lubie Ale wiesz jak w sercu Wilka milosc do innej Goralki to nie dasz rady:) Sam wiesz jak kochaja Gorale na 100% bez zadnych ale do piekla pojda za swoja Goralka Kochaja w tym zyciu po mim na Ksiezycu i Marsie wcalym wszechswiecie A wierni tez sa na 100% nie uprawiaja podwojnej moralnosci ze na ERO to nie zdrada. Nie ma flirtow na ero choc mozna ostro erotycznie pozartowac sama wiesz jak pisze:) Wiesz ma 2 kuzynow po 26 lat bardzo jurne chlopaki prawdziwe Goraale potrafia zernac do tylu ostro bez pytania o zgode:) Moze ktorys z nich oni kulturalni do kobiet nigdy kobiecie w potrzebie jak cipka splywa pozadaniem nie odmawiaja pomocy:) Ale podoba mi sie Twoj Goralski uparty charakter tak trzymaj:):):) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagienka - wystarczy nie podcierać doopska przez tydzień a odrażający zapach przyciągnie do ciebie wilka na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×