Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

bolesne odretwienie rak, nerwowosc, zaburzenia wzroku

Polecane posty

Gość gość

Witam. Na wstepie zaznacze, ze mam dopiero 20 lat. Kilka lat temu mialam codzienne bole glowy, przeszlo. Mialam tez zabawna historie z wada wzroku - pojawila sie i zniknela sama, a teraz odczuwam straszne pogorszenie wzroku - rozmazujacy sie obraz. Dwa lata temu zaczelam odczuwac dzi zmiany. Leze/siedze/bez roznicy. Nagle czuje przyspieszenie bicia serca, mroczki przed oczami i odretwienie calego ciala. Nic na to nie pomagalo. Przychodzilo, kiedy chcialo. Czasem kilka razy w tygodniu, czasem z dluzszymi przerwami od owych objaw.. Nie martwilam sie, myslac, ze to tylko silna anemia. Od miesiaca uzupelniam witaminy, jedyne co mi dokucza to omamy wzrokowe i pogorszenie wzroku. Od 3 dni mam zdretwiale rece, widze dziwne "ksztalty powietrza". Odretwienie jest straszne, to takie uczucie.. Jakby zle podali mi znieczulenie. Takie odretwienie bez mrowienia. Utrudnia mi to funkcjonowanie, wrecz mnie to boli. Poplakalam sie i w koncu uznalam, ze trzeba cos z tym zrobic, naczytalam siee, ze moga to byc objawy powaznych chorob. Tylko do jakiego lekarza isc? Zwyklego rodzinnego? Co dalej? dodatkowo od okolo 2 miesiecy jestem strasznie nerwowa. Krzycze na wszystko i wszystkich, nie potrafiac nawet znalezc przyczyny. Towarzysza temu zmiany nastroju, bo po kilku minutach mam wyrzuty sumienia i doprowadza mnie to do lez. Bardzo duzo spie (moglabym spac 24/7). Mam stany depresyjne, ale porzucilam wizyty u psychologow, czy innych specjalistow, mialam wrazenie, ze mi szkodza. Chyba opisalam wszystko, mam taka nadzieje. Prosze o rade. Aaaa dodam ze miewam tez okrutne bole zoladka polaczone z wymiotami (jesli cos zjem, kiedy sie to zaczyna) i zawsze z zimnymi potami. Nie jestem w stanie wowczas nawet siedziec, klade sie i cierpie z bolu, trwa to srednio 2-3h i mija. Jezdze konno i od pewnego wypadku pojawily sie rowniez bole nerek. Moze jest to bez znaczenia, ale dodam, ze do osob szczuplych nie naleze - ani diety, ani cwiczenia nie pomagaly mi zgubic chociazby kilograma, poprawiala mi sie jedynie kondycja. Do kogo z tym isc? Rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×