Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
Krolewicze z hektarami byle kogo za kuchte nie wezmą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
al Zbyszek nie wontów do Kasi, podoba mu się tylko jej charakter, że ona nie potrafi się konkretnie zadeklarować a on powiedział że nie będzie "poznawał się" w nieskończoność Kasia nie chce sie otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zaakceptowala zbyszka takim jaki jest, i to sie chwali,pomimo tego Zbsiu zrobil sobie zabki chcial sie jeszcze bardziej spodac, ona tez moglaby cos zmienic w swoim wygladzie, zaskoczyc czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka to jak balon z którego właśnie ulatuje powietrze. ledwo mówi, zipie. Flegmatyk zupełnie brak wigoru jakby chciała a nie mogła wręcz drażniąca w tej swojej rozwlekłości .I ten głosik "wycieńczonej kury".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka - kobieta chodzi ubrana w wyciągniętym swetrze, kiecce jak babuleńka i włosy puszczone jak hipis , bez makijażu mogłaby przecież choc odrobine pokazać że jej zależy , przecież ma zgrabną figurę, ma bardzo długie nogi jakies spodnie w kancik, żakiecik, kok i makijaż leciutki juz by było elegancko , bardzo dziwna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia sprawia wrazenie osoby ktora wiele w zyciu przeszla, takiej wykonczonej zyciem, ktorej wszystko jedno jak wyglada, co sie stanie, czy wyjdzie za maz czy nie, jakby na niczym ani na nikim nie zalezalo, tylko rozaniec do reki, radio Maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, że każde z nich mogłoby chociaż spróbować, dać sobie szansę, nie wyszłoby to nie, a tak ani ta cała Anka ani Adam, ani Grzesiek ani Ewa ani Staszek ani Grazynka nie są szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dajcie spokój z tym flegmatyzmem Kaśki, raczej dynamiczna się nie stanie, jest jaka jest, prace ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kaski rakiete można zrobic, natala to taki kloc pod wasem z tendencjami do tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia sie nie zmieni. Pielgrzymkowa, katoliczka ktora powinna byc siostra zakonna lub katechetką. Musi miec faceta tego pokroju. Moze na zjedzie radia Maryja pozna swojego Mariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do stasia i grazynki , zbyszka i kasi to racja ze mogli sobie dac szanse i sprobowac a Grzes dobrze psotapil, Adam i Ania lepiej ze to teraz sie skonczylo, ten facet od samego poczatku nie szukal zony tylko lansu, popularnosci mlodych lasek dla rozrywki i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że Adam faktycznie liczył na zgrabne 25 góra 30, a Anke odrzucił z powodu wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze Adam wlasnie takich szuka i tylko takie mu w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak on będzie z taka laską seks uprawiać , przeciez on sie zasapie i straci przytomność , chyba liczy że będzie leżał a super laska będzie nad nim skakać i obrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słońca nie ma, a ci na łeb padło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam, oglądałam i pozostał mi grubszy niesmak...Zrobili sobie grubszy cyrk i pośmiewisko z tych kandydatek razem z telewizją Prowadząca stale podpuszcza do ocen i wyznań to tego to tamtą a przecież oni wszyscy krótko się znają!Więc o miłościach mowy być nie może. Faceci przypierani do muru ostrożnie mówią o przyjażni a babki dają się wkręcać w to przedstawienie.Zostają ośmieszane i zrobiono z nich program rozrywkowy i kozły ofiarne na rzecz telewizji Tę biedną Ankę jeszcze na koniec prowadząca dopytuje czy po poznaniu kogoś innego przy tak krótkiej znajomości jest szczęśliwa.Ta ze łzami w oczach że tak... Tanie ckliwe obłudne teksty aż żal słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [17:44 to nie ogladaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogli dac im wiecej czasu na poznanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahahah dobre, dokladnie tak by to wygladalao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam wyraźnie mówił w pierwszych odcinkach ze czeka na kobietę z fajnym charakterem z którą można konie kraść. Mówił też że szuka dziewczyny o okrągłych kształtach czy coś w tym stylu. Zwróciłam uwagę bo sama mam lekka nadwagę co prawda do Ani i i Izy dużo mi brakuje ale śmiałam się z mężem ze Adam szuka mnie. Wiec nie ma co się dziwić że do niego napisały niekoniecznie zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie Izka i Anka są otyłe a nadwaga lub pełne kształty to coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim to szczęściu miłości i ślubie może być mowa po trzech miesiącach znajomości???? Pic na budę Program rozrywkowy niskich lotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania-dziewczyna z nadwaga,ciekawy charakter, przebojowa mozna z nia konie krasc- mowisz masz taka chcial taka dostal i co ? i nic bo Adam to dupa wolowa, stary oblesny burak, przyszedl sie polansowac i poslinic na widok tych ladniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta to ma twarz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z twarzy jest śliczna bo to modelka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMonia
Mnie zastanawia inna rzecz. po jaką choinkę dziewczyny zgłosiły się do programu, skoro nie chcą mieszkać na wsi? Np. Kasia, albo Grażynka?! Trzeba być idiotką skończoną, żeby pytać rolnika, czy nie mógłby dojeżdżać na wieś! Wiadomo, że rolnik to praca całodobowa. Jeśli nie masz pracownika, albo kogoś z rodziny, kto cię zastąpi, to o wakacjach też możesz pomarzyć. Nawet o weekendowym wypadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×