Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sasiadka chce pozyczyc ode mnie 50,000zl co robic?

Polecane posty

Gość gość
19:21 masz racje...nikt nie bierze tego pod uwage,ale z drugiej strony....byle kto nie odkłada takiej sumy-chyba ze robił to wieki-a co do sasiadki-gdyby miała ustabilizowana sytuacje finansowa nie zadluzyła by sie w ten sposob.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:24 gosciu popieram ciebie-nawet jesli ktos zarabia 20 000 mies nie ma obowiazku rozdawania pieniedzy ani finansowania zyciowych nieudaczników.Nie pozyczaj...nie taka kwotę.....nawet jesli jestes bogata to sa ogromne pieniadze. i tak jak juz ktos tu wspomniał jak nie ma to ci nie odda nawet jesli sad czy komornik bedzie ja scigał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac nałatwiej wyciągać łapki po cudze pieniadze, które pzreciez i tak tej osobie nie spały z nieba ale widzę że pani z godziny 19.21 ma taki sam charakter jak owa bezwstydna i bezczelna sąsiadka nie pozyczysz to jeszcze sie obrazi hahaha i krzyż na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowę spisali, jako dobrzy przyjaciele umówili się na zwrot bez procentów - 10 rat po 2 tyś.zł. I co? Sąsiadka oddała im... 500 zł. Nie wpłaciła nawet jednej raty. I od kilku lat włóczą się po sądach, i mają wyrok, że ma ich spłacić, a ona nie spłaca i się z nich śmieje. Ma jakąś tam śmieszną emeryturę, x x To jak ona miała oddawac ze smiesznej emerytury po 2 tys?? A co bedzie, jesli wy bedziecie w podobnej sytuacji, ze bedzie wam groziła strata mieszkania, i najlepszy przyjaciel nie pozyczy? Ja tez bym sie obraziła, bo to nie przyjaciel. A ni emozna sadzic ludzi op innych, tylko rozwazac kazda sytuacje osobno. Wiadomo, ze emerytka ze smieszna emerytura nie bedzie miała oddac raty 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie wybitnie nudzisz i założyłaś durny temat są banki i tam się pożycza!!! nie od sąsiadów!!! na boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosz...autorko jak ty mogłas sie wogole nad tym zastanawiac.... ja tez juz kiedys d**e sparzyłem.zona namówiła mnie zeby pozyczyc kase tewz naszej sąsiadce-dogadalismy sie wtedy myslalem ze po przyjacielsku-tamta oczywiscie przy pierwszej okazji sie na nas wypieła....kasy jak nie było tak nie ma a nasza przyjacióleczka jeszcze sie na nas gniewa i obsmarowuje nam d**e na całym osiedliu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda trochę tej sąsiadki, bo w końcu wychowała wam dziecko, czyli właściwie jest jak babcia, wpuszczaliście ją do mieszkania, powierzyliście jest to, co macie najcenniejszego-dziecko, a teraz powiecie jej: nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowę spisali, jako dobrzy przyjaciele umówili się na zwrot bez procentów - 10 rat po 2 tyś.zł. I co? Sąsiadka oddała im... 500 zł. Nie wpłaciła nawet jednej raty. I od kilku lat włóczą się po sądach, i mają wyrok, że ma ich spłacić, a ona nie spłaca i się z nich śmieje. Ma jakąś tam śmieszną emeryturę, x x To jak ona miała oddawac ze smiesznej emerytury po 2 tys?? A co bedzie, jesli wy bedziecie w podobnej sytuacji, ze bedzie wam groziła strata mieszkania, i najlepszy przyjaciel nie pozyczy? Ja tez bym sie obraziła, bo to nie przyjaciel. A ni emozna sadzic ludzi op innych, tylko rozwazac kazda sytuacje osobno. Wiadomo, ze emerytka ze smieszna emerytura nie bedzie miała oddac raty 2 tys NO zapomniałam napisać, że pani ta faktycznie jest na śmiesznej emeryturze, a na lewo ciągnie 2 sklepy jako cichy wspólnik. Także pieniądze ma, i pożyczyła z premedytacją. Spokojnie miała te 2 tysiące na miesiąc, żeby im oddać. Wiemy, że pomaga córce w budowie domu, synowi kupiła samochód. Ale kasy oddać nie zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanów się kretynko kto świadomie odprowadza do sytuacji,ze grozi mu wywalenie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;21 chyba cie pogięło co to kogo obchodzi ile kto zarabia x x to ona prosi o rade, a nie ja. Wiec jesli jak piszesz, nie ma nas to obchodzic, to niech o rade nie prosi. Jak jednak zamiesciłam tu post na forum, to ja jej moge jedynie odpisac to co juz napisałam. Jesli podchodzic "co to kogo obchodzi", to nie pytamy o rady na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;29 a ty myslisz ze jak ktos tonie w długach to dostanie pozyczke w banku????wez sie zastanów-bo to ty durnoty piszesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19.30 dzieco naiwne ewidentnie widać ż emasz mx 20 lat takiej zyciowej ignorancji to ja wpsółczuję tak niech jej oddadzą cały dobytek, nerkę i płuco bo kiedyś dorabiała i nich jako niania dorośnij dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet rodzinie bym tyle nie pozyczyla, bo przeciez wystarczy, ze pozyczajacy nagle umrze i po kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś tonie w długach to z włąsnej winy nikt jej tych długów nie narobił zacznij myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest takie: kasę i to taką to można pożyczyć tylko komuś, komu się wierzy bezgranicznie. Niestety dziś to rzadkość... Także ja w kręgu mojej rodziny i znajomych pożyczyłabym może 2 osobom. Bo mam takie doświadczenia, że jak mnie ktoś na 10 zł oszukał, to oszuka też na większą kwotę. Pisanie, że ktoś mi dzieci wychował, a ja mu teraz odmawiam, jest beznadziejne. Równie dobrze może powinnam pożyczyć listonoszowi, bo mi codziennie listy przynosi, jest miły i jesteśmy na stopie przyjacielskiej, bo znał moją babcię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dorośnij dziecko " x mam 49 :) ale dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.37 to współczuję widać z naiwniactwa i głupoty niektórzy nigdy nei wyrastają pewnei cieżko ci sie żyje z taką naiwnoscia i tepotą i na twoim miejscu bym się nie ciesyzła tylkoz asmuciła tym faktem, no ale wstawiony przez ciebei uśmieszek jedynie potwierdza jaka dziecinna i głupiutka jesteś mimo wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dópie mam twoje współczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie: kasę i to taką to można pożyczyć tylko komuś, komu się wierzy bezgranicznie. Niestety dziś to rzadkość... Także ja w kręgu mojej rodziny i znajomych pożyczyłabym może 2 osobom. x x I ja sie do tego przychylam, ale nie odrzcuałabym kategorycznie takiej mozliwosci, gdybym naprawde nie mała problemu zadnego z pieniedzmi. Dowiedzialabym sie przed pozyczeniem, jak do tego doszło, bo to tez ma duze znaczenie w ustaleniu warygodnosci, ze dana osoba sie zadłuzyła. Nie wiem na co tu ludzie tak pluja jadem, chyba te 1200 co zarabiaja spowodowało, ze ich boli, ze ktos ma chec pozyczania pieniedzy, których nigdy nie zobacza. Ogarnijcie sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi sie zdaje, ze musialas sie niezle chwalic kasa czy tez co rusz nowymi zakupami, bo inaczej sasiadka nie mialaby pojecia, ze macie kase. Ja mam prawie 100tys. na koncie i nikt o tym nie wie i sie nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.37 to współczuję widać z naiwniactwa i głupoty niektórzy nigdy nei wyrastają pewnei cieżko ci sie żyje z taką naiwnoscia i tepotą i na twoim miejscu bym się nie ciesyzła tylkoz asmuciła tym faktem, no ale wstawiony przez ciebei uśmieszek jedynie potwierdza jaka dziecinna i głupiutka jesteś mimo wieku x x A ja mam 36 i widac tez jestem głupia i naiwna, bo popieram wypowiedz tej pani. Tobie sie tylko wydaje, ze jestes madra, to przychodzi z wiekiem, którego chyba sama nie masz. W zyciu nie liczy sie tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pauuulla24 a co ty się tak aktywnie tutaj udzielasz, a 200 zł nie potrafisz odzyskać? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja mam 36 i widac tez jestem głupia i naiwna, bo popieram wypowiedz tej pani. Tobie sie tylko wydaje, ze jestes madra, to przychodzi z wiekiem, którego chyba sama nie masz. W zyciu nie liczy sie tylko kasa. " x Bo jak sie ma 20 lat to ma sie inne wartości, a przepraszam - quasi wartości. Mądrość życiowa przychodzi z wiekiem. Pozdrawiam, Beata lat 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odzyskałam hahaha :) Mam wpłatę na koncie od tygodnia o której nie wiedziałam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi sie zdaje, ze musialas sie niezle chwalic kasa czy tez co rusz nowymi zakupami, bo inaczej sasiadka nie mialaby pojecia, ze macie kase. x x Ja osobiscie podejrzewam, ze autorka zarabia bardzo duzo, jak zreszta pisała, to po nich widac, wiec prawdopodobnie sa b dobrze sytuowani, moze maja miliony na koncie. Mało kogo stac na prywatna nianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.43 nie musisz udawać innej osoby która raptem przybiegła ci na ratunek i rzekomo ma takei samo zdanie nie mierz wszystkich swoją miarą myslisz jak dziecko i uważasz że inni tez sa tacy prymitywni, straszne to jest, wspólczuję, głupiutka jesteś jak gąska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskucza me
to co ta kobieta zrobiła, że ma tyle do spłaty i to na już??? windykacja zlecona? nie ma jeszcze nakazu? to przecież nadal etap polubowny! niech nie wyolbrzymia... niech baba organizuje po 1000 zł miesięcznie, niech coś spienięży, niech się uwiarygodni, to wierzyciel nie skieruje sprawy do sądu ma baba jakiś dochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tez sa tacy prymitywni" sama jestes prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ta osoba jest b uczciwa, bo to tez wazne, jak autorka ja znała jako nianie tyle lat, to na pewno sporo o niej wie, to jesli jej dochody nie sa za duze, i miałaby kłopot ze spłata tej pozyczki 50 tys , która moim zdaniem powinno sie zawrzec u notariusza, to moze mogłaby cos dorobic pracujac u autorki, jak dzieci podrosły, to moze jakies sprzatanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 19:45 - ty chyba musisz byc biedna, bo wydaje ci sie, ze jak ktos ma 50000 tys. na koncie czy nianie, to jest juz bogaczem:D Uwierz mi, ze niania i takie oszczednosci, kiedy dwoje ludzi pracuje to nic wielkiego. Moje 30letnie kolezanki tez maja nianie dla swoich dzieci, a nie sa burzujami, wystarczy miec dobra prace i odlozenie 50tys, to kwestia najwyzej 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×