Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gregorrka

Przeprowadzka

Polecane posty

Gość Gregorrka

Potrzebuję wypożyczyć jakiegoś busa do przeprowadzki, gdzie najlepiej wypożyczyć?

Gość gość
własnie, podaj miejsce zamieszkania, bo ja mam sprawdzonych np tutaj - www.przeprowadzki-marmad.pl - rzetelna firma przeprowadzkowa z Wrocławia, korzystałam u nich z pomocy jakies pół roku temu ponad.

Gość gośćAnnka
Moim zdaniem powinnaś przeprowadzkę zorganizować na własną rękę. W Panku można w miarę w rozsądnej cenie wynająć samochód dostawczy chociażby i bez problemu sama się przeprowadzisz.

Gość sierrana
Przeprowadzka na własną rękę zajmie Ci sporo czasu. Z firmą transportową pójdzie Ci o wiele szybciej. Odezwij się do firmy JAPA, są profesjonalistami, także na pewno cała przeprowadzka pójdzie sprawnie.

Gość massayah
Japa faktycznie jest spoko, ale ta, którą prowadzi Pan Jakubowski (bo wiem, że są dwie firmy o tej nazwie). Odezwij się do nich i dzięki temu będziesz miała problem z przeprowadzką z głowy.

Gość gość
Bus może kosztować drogo, nie lepiej ogarnąc firme, która to kompleksowo zrobi ? w moim przypadku taka opcja okazała się najbardziej opłacalna. Zadzwoniłem do http://www.przeprowadzka.wroc.pl/ ustaliliśmy z właścicielami szczegóły , do tego otrzymałem od nich kartony. Na terenie Wrocka przewieźli mi wszystkie rzeczy, zero zniszczeń. Sam nie zorganizowałbym przeprowadzki tak sprawnie.

Gość gość
Do przeprowadzki tez idealnie nadaja się takie pudla wielkie jak sa tutaj www.interstylpak.pl korzystalam już 2 razy z nich podczas przeprowadzek, swietnie się sprawdzaja

Gość gość
Pamietaj tez o jakis kartonach/pudlach czy czymkolwiek na wszystkie przedmioty, dostaniesz takie tutaj www.interstylpak.pl

Jeżeli chodzi o zaufanie, to jest ważne żeby wszystko dobrze spakowali i przywieźli, tylko niektórym można zaufać, np. Euromax www.przeprowadzkieuromax.pl/kontakt , bo ma już wieloletnie doświadczenie w tym, oferuje demontaż mebli, transport ładunków nietypowych i co ważne przechowywanie mienia.

Gość gość
Zaufanie? W takim razie potrzeba kogoś, kto dobrze zabezpieczy twój ładunek. Są firmy, które o to dbają, np. pro-trans.

Gość FrozenFrost
Ostatnio przeprowadzałem się z Panem Jakubowskim z Japy. Też raz miałem taki pomysł żeby się przeprowadzić samemu i bardzo tego żałuję. Dlatego teraz korzystam z firmy przeprowadzkowej, pakują, przewożą, rozpakowują a prawda jest taka, że i tak jestem padnięty po takiej akcji pomimo ogromnej pomocy fachowców.

Gość hagart
Kompleksowe usługi znajdziesz w ofercie firmy ABI-TRANS. Kontakt jest na stronie www.przeprowadzki.biz.pl . Specjalnością firmy są przeprowadzki Katowice, ale obsługują także inne miejscowości na Śląsku. Zajmują się wnoszeniem mebli na piętro, rozkręcają je i skręcają po wniesieniu. Plusem są także szybkie terminy.

Gość KrysiaCiapka
A to zależy wszystko od firmy, z którą się współpracuje. Niestety łatwo trafić na oszustów. Ja brałam firmę z polecenia - przeprowadzka.wroc.pl – przeprowadzałam się w obrębie Wrocławia i ta firma właśnie mi pomogła. Dostałam kartony, dodatkowo pozbyli się moich starych mebli, które zalegały w mieszkaniu.

Gość gość
Poza samochodem, przydadzą Ci się jeszcze na pewno euro palety. Będzie dużo łatwiej wszystko przewieźć. Na amesko.pl kupisz je mega tanio. Do tego jak wiadomo, potem z tych palet można zrobić sobie super meble. :)

Gość ducata
Też uważam, że zamiast busa, lepiej jest zatrudnić firmę, która profesjonalnie zajmuje się takimi rzeczami. Odezwij się do JAPY, tutaj masz do nich namiary: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Będzie Cię to kosztowało podobnie, ile wynajęcie busa, a przynajmniej będziesz mieć profesjonalną pomoc.

Gość karolbednarz19
bezkonkurencyjna firma jeśli chodzi o przeprowadzki to przeprowadzki-fus.pl, sprawny transport i przeprowadzka wcale nie musi być uciążliwa tak jak to niektórzy opisują :)

Gość abrossia
Firma transportowa to na pewno najwygodniejsze rozwiązanie, a Japa faktycznie ma wszędzie sporo dobrych opinii, także warto się do nich odezwać. Przynajmniej nie będziesz musiała się przejmować pakowaniem i zastanawianiem jak to wszystko wnieść do nowego domu.

Gość gość
ja mbym skorzystala z firmy, ktora zajmuje sie przeprowadzkami, np. z www.a-2logistic.pl/ szybko sprawnie i niczym nie musisz sie przejmowac a to w dzisiejszych czasach jest naprawde duzy plus

Gość gość
polecam do przeprowadzek firme www.przeprowadzka.wroc.pl/ bardzo pomocni panowie sprawia ze przeprowadzka bedzie przyjemnoscia a nie stresem:)

Gość BeataWk
Lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy takiej jak Fortis Przeprowadzki. Oferują też pomoc w pakowaniu i rozpakowaniu, co w wielu przypadkach może być bardzo pomocne. Firma jest z Łodzi. tutaj http://www.fortis-przeprowadzki.pl/ jest do nich kontakt.

Gość gość
przeprowadzki-fus.pl najepsza firma do przeprowadzek, bardzo rzetelni ludzie i pomocni, a ceny mają do dogadania także super pod każdym względem!

Gość gość
Jeśli się przeprowadzasz, warto zadbać o dobre zabezpieczenie transportu. Kiedy ja się wyprowadzałem z Warszawy do Krakowa zakupiłem specjalne siatki z http://pl.dr-thiel.net/ i dzięki temu udało mi się wszystko bezpiecznie przewieźć. :)

Gość HaniaT
Ja sie teraz zastanawiam czy nie skorzystać z pomocy tej firmy http://sebik.pl/kontakt . Oni u siebie mają własnie wynajem przyczep. W ten sposob sama wszystko przewiozę przy przeprowadzce i sporo na tym zaoszczędzę.

Gość gość
a nie lepiej zamiast wypożyczać busa po prostu skorzysrać z usług firmy przeprowadzkowej? Jeszcze kartony będziecie mieć w usłudze, a panowie świetnie poradzą są z przeprowadzanym mieniem. Korzystaliśmy z usług www.przeprowadzka.wroc.pl byliśmy bardzo zadowoleni z usługi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować